Najjeftinija masaža

Pozdrav
Da li se netko sjeca. Bila je jedna gospođa nek 60god. Crna malo mrsavija u Dugavama. Radila je sve. Cak i strapon. Da li je tko bio. I zna li se gdje je sad. Neznam nista vise o njoj
 
Dajte neki broj ili link (može i u pp), za neku jeftinu, za jeftino "pražnjenje, do max 200 bodova. Neda mi se davati 400+ bodova, za 5 min užitka
meni je jednom pantera rekla da je polako pri odlasku ali da moze oralni za 100 na brzaka. sad je digla cijene, ali mozda joj mozes reci da si bio na brzom bj za 100 kuna i mozda opet pristane, nekima je navodno rekla da joj svrse u usta, ja sam je trazio, nes se opirala i na kraju rekla sama: mozes mi svrsiti u usta. mozda najbolje ne pitati, vec samo napuniti i reci: prosli put si mi sama rekla, pa sam i ovaj put!
 
Nije to kod njih pravilo, prvo im je da dođu do kunica, bio to stalni ili neki novi uljeti. Samo kaj stalni imaju prednost.
Evo ona bakica kaj puši u autu isto samo stalne uzima već duže vrijeme, ja joj se javio, par porukica i dogovor je pao, a prvi put mi bilo, i kresnuo je odma nakon pušenja... Bio je visoki datum :)
meni je ta rekla da se ne jebe u autu, a da je pusenje 150 s svrsavanjem u usta 200. jel tebi popusila do kraja i onda jos sex i to sve u autu?
 
Momci htio bi otic kod Sare sa svetog duha na body to body masazu pa ako bi neko mogao detaljnije opisat svoje iskustvo, hvala!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh