Marija P - iskustvo

Mare je bila najbolja dok sam ju skupljao u onoj maloj ulici u Trnavi, prije 6-7 godina.
Tad ga je pušila u autu ko nikad.
Sad se nagutala već dosta sperme, pa je valjda živčana
 
Mare je bila najbolja dok sam ju skupljao u onoj maloj ulici u Trnavi, prije 6-7 godina.
Tad ga je pušila u autu ko nikad.
Sad se nagutala već dosta sperme, pa je valjda živčana
Da da, kod prelaza za vlak pa lijevo iz pravca City centra haha
Odrađivala je to vrhunski.
tad je jos imala pristojnu kilazu, ovo sad malo katastrofa.
Bile su to dobre godine jedno godina dvije dok je tu bila posle je usrala stvar
 
Da da, kod prelaza za vlak pa lijevo iz pravca City centra haha
Odrađivala je to vrhunski.
tad je jos imala pristojnu kilazu, ovo sad malo katastrofa.
Bile su to dobre godine jedno godina dvije dok je tu bila posle je usrala stvar
Apsolutno se slažem.
A ovo za kile živa istina, haha. Čak je uvijek u auto dolazila extra sređena, mirišljava... Pare uvijek POSLE.

Par puta me odvela do onog nekog parkinga s visokom žičanom ogradom. Uvijek inzistirala da odemo iza, da ima više mjesta.
I onda odjednom PAF. Nadrkana i debela.
 
Apsolutno se slažem.
A ovo za kile živa istina, haha. Čak je uvijek u auto dolazila extra sređena, mirišljava... Pare uvijek POSLE.

Par puta me odvela do onog nekog parkinga s visokom žičanom ogradom. Uvijek inzistirala da odemo iza, da ima više mjesta.
I onda odjednom PAF. Nadrkana i debela.
Cura jako pije i bojim se da koristi i druge opijate.
Ima 3 faze: ako se opija, onda ne radi. Nakon toga mamurna pokusava raditi i naravno da je zivcana jer joj je zlo. Nakon toga ulazi u novu apstinencijsku krizu i naravno opet je zivcana. I cim skupi neke pare, ide novo opijanje.
 
Cura jako pije i bojim se da koristi i druge opijate.
Ima 3 faze: ako se opija, onda ne radi. Nakon toga mamurna pokusava raditi i naravno da je zivcana jer joj je zlo. Nakon toga ulazi u novu apstinencijsku krizu i naravno opet je zivcana. I cim skupi neke pare, ide novo opijanje.
Dugo ce tako... Curi ocito treba pomoc..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh