Marija P - iskustvo

Šta je tražila to je i dobila kuja bahata i bezobrazna
Meni je sve to skupa tužno. Cura stvarno ima 25g, dakle malo veće dijete (u njenom slučaju doslovno veće 🙂). Ubacila se u taj posao, ima rijedak talent za pušenje kite i to je drži na površini, ali inače posao radi katastrofalno. Taj odnos prema klijentu je navodno zato jer su i klijenti nju bezbroj puta zeznuli i iskoristili, pa ona koristi svaku priliku da nam vrati. Naravno da je to promašeno jer nismo svi isti i npr. ja doslovno ni jednu nisam izigrao, a od Mare sam dobio svoj dio osvete klijentima. Na to se nadovezuje težak problem s alkoholom i curi stvarno treba pomoć. Ali kako joj pomoć kad ne želi da joj se pomogne, želi samo naše eure na što lakši i brži način, sastavni dio toga su prevare u svakoj prilici. Tko god može, nek se drži podalje, osim ako mu fali svojih i tuđih problena.
 
Dobro ekipa, postoji li njen insta profil ili ne? imam neki poludogovor za pon pa da vidim u šta se upuštam xD možda bude koji video, ko zna...
 
Uh jbt, sad nisam pametan dal da idem. Mislim, ne znam kakve bi mi probleme mogla stvarat. Dodjem, platim i odem. Ovak u teoriji zvuci jednostavno,nal ocito postoji neka caka. Steta, jer kolko kuzim, za nekog.ko voli bbw je mala avion... Pokusao sam je nac na ig-u al nemoguce. Nanl fbu su stare slike, al na fbu izgleda bomba
 
bila je pijana, stalno nešto sere i psuje boga bez razloga, jako neugodno iskustvo, ako već plaćaš nađeš bolje čak ako su ti bbw favoriti
 
Jel moguce da samo ja nisam imao problema sa doticnom. Kad je u BiH a dosadno mi pustim joj poruku na wp. Dođem i pravac u sobu skidanje kur** usta i tjt. Nesto pocne pricat samo dublje gurnes i cuti. Sve posrce pojede jos dobije 30 Km. Ona nasmijana na kraju fino se pozdravimo i vozdra.
 
Mala je korektna ako si korektan,došo si da ti se napuši kurca ne da pričaš markove konake i radiš psihoanalizu. Svršiš odeš i niko nema problema.
 
Jel moguce da samo ja nisam imao problema sa doticnom. Kad je u BiH a dosadno mi pustim joj poruku na wp. Dođem i pravac u sobu skidanje kur** usta i tjt. Nesto pocne pricat samo dublje gurnes i cuti. Sve posrce pojede jos dobije 30 Km. Ona nasmijana na kraju fino se pozdravimo i vozdra.
Mislim da je u Bosni bolja. Mozda ima decka tamo ili tak nesto, jer je stalno nesto vuce u Sarajevo.
 
Jel moguce da samo ja nisam imao problema sa doticnom. Kad je u BiH a dosadno mi pustim joj poruku na wp. Dođem i pravac u sobu skidanje kur** usta i tjt. Nesto pocne pricat samo dublje gurnes i cuti. Sve posrce pojede jos dobije 30 Km. Ona nasmijana na kraju fino se pozdravimo i vozdra.
Imas li njen bh broj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh