Marija P - iskustvo

Bio sinoć. Znaci nije normalno koliko psuje i jebe sve po spisku! Otišao na oralac. 60€, pošteno je izjebao u usta i svršio po faci. Kad počne akcija šuti i guta dobro tako da ajmo reci nije ni tako loše!
 
Bio jučer kod nje nakon dugo vremena ,značiiii napredovala je u ludosti ,level up ,stvarno je za bolnicu ,to više nije šala.I evo savjet da ne bacate pare. Dogovorio sam pušenje i platio pušenje čim sam ušao u stan. I onda puši puši i kako nisam svršio nakon 10min ,panika i histerija na najjače , da ona to neće više nikada radit ,jebe majku mrtvu svima , i onda se naguzila i razvalio je i svrsio za 2 min pa bila sretna.Može sa kondomom može bez ,može u picu ,može u guzi ,samo da se brzo svrši .Kad sam izlazio na hodniku čekao neki čiko ,kažem mu ja : sretno 😅
Jesi li platio i za sex ili samo pusenje
 
Gladan covjek moze pojest sve, ono sto nije bas smrdljivo...Sit nece ni pomilisati. Ko nije dugo vidio picke i ako je ona sama Ok. Ako ima izbora..., ko se pametan sa debelom retardirano ludom, pomislja na sex...pogotovo njena cjena u Bosni i Hrvackoj. Nikad ne znas sta te od lude moze ocekivat...njena pravila...bio jednom nikad vise...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh