MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, imam priliku otici jedan dan na zabavu i sad se dvoumim da li zapaliti do Budimpeste ili ici na sigurno u Wellcum?
Ili bi htio okrenuti 2-3 s rosszlanyok.hu ili otici na sigurno...

Kako se krecu cijene u Budimpesti/mađarskoj i koliko je tesko dogovoriti susret s obzirom na jezik?

Da li se isplati otici uzeti nocenje pa mozda zabrijat po nekom klubu tipa petak navecer probat zbarit neku mađaricu, ima netko preporuku za klub gdje su cure lake za daljnju zabavu uz malo para za dodat?

Svaka pomoc dobrodosla.
Pozdrav.
 
Pozdrav, imam priliku otici jedan dan na zabavu i sad se dvoumim da li zapaliti do Budimpeste ili ici na sigurno u Wellcum?
Ili bi htio okrenuti 2-3 s rosszlanyok.hu ili otici na sigurno...

Kako se krecu cijene u Budimpesti/mađarskoj i koliko je tesko dogovoriti susret s obzirom na jezik?

Da li se isplati otici uzeti nocenje pa mozda zabrijat po nekom klubu tipa petak navecer probat zbarit neku mađaricu, ima netko preporuku za klub gdje su cure lake za daljnju zabavu uz malo para za dodat?

Svaka pomoc dobrodosla.
Pozdrav.
čuvaj se ti mafije pajdo tamo,i cigana,pogotovo ako ideš sam.imaš robe na rosszlanyok kolko hoćeš.samo dogovoriš na watshapp.imaš translate..
 
čuvaj se ti mafije pajdo tamo,i cigana,pogotovo ako ideš sam.imaš robe na rosszlanyok kolko hoćeš.samo dogovoriš na watshapp.imaš translate..
sve šta vrijedi je u austriji , te iste mađarice kad su u mađarskoj imaju tri puta veču cijenu od austrijske , i još u mađarskoj možeš najebat od ciganske bagre, zato preporučam osterich
 
čuvaj se ti mafije pajdo tamo,i cigana,pogotovo ako ideš sam.imaš robe na rosszlanyok kolko hoćeš.samo dogovoriš na watshapp.imaš translate..
Šta i preko rosszlanyok igra mafija i cigani? Danas sam jednu kontaktirao pa kaže dolazak u hotel iako sam mislio da je preko rosszlanyok dolazak kod njih. Nekak me privlači probati tamo kod njih i zbariti neku u disko klubu, brijem da su one lakše za lovu, samo se treba sporazumjeti :D
 
Šta i preko rosszlanyok igra mafija i cigani? Danas sam jednu kontaktirao pa kaže dolazak u hotel iako sam mislio da je preko rosszlanyok dolazak kod njih. Nekak me privlači probati tamo kod njih i zbariti neku u disko klubu, brijem da su one lakše za lovu, samo se treba sporazumjeti :D
Da, ima i pljački i cigana.
To čak i ja znam. 😄
 
Imas stranicu od austrije di se mogu naci?(oglasnik)
Imas stranicu od austrije di se mogu naci?(oglasnik)


To je stranica, a ja sam jucer bio kod Ines, prvi ujutro.

Prostor : stari stan, lose ureden, ali nije prljavo. Dali mi dva cista rucnika. U stanu starija Ciganka pimp i tri cure.

Ines : skroz drukcija nego na slikama, ali lijepa, mlada mađarska Romkinja. Mrsava, sise valjda 1-2, ali cvrste. Guza mala, puna, cvrsta ko beton. Pica uska. Ines se ne ljubi, ali nisam ni inzistirao i ne da dirat supak, sve ostalo dozvoljava i lijepo suraduje. Odradili 55 min dosta zivahnog sexa.

Lose: na 45 min u sobu upala baba pimp i vice fertig, ali imao sam sat pa ignore, nudi se odnos bez kondoma uz nadoplatu od samo 30e. Ja sam platio 120e + 10e tip, sve sa, i to je odnos ulozeno/dobiveno kakav mi u ZG mozemo samo sanjati.

Bih li ponovio? S Ines vrlo, vrlo rado, jos kad bi je se moglo izvuci na outcall, iako kao nema te opcije, ali da se ponudi dobra cijena, vjerojatno bi je pustili.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh