MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Dia klau , romkinja , zamalo me navukla u neku klijet tamo u neku pripizdinu u iharosu , dosao sam pola sata prije rekao da se nademo tamo kod benzinske u iharosu par puta se provozao da vidim da nije s nekima , kad ono ona u autu sa troje muskih i čekaju , ja reko dodi do mene sjedne u autu i sad me navigira da idemo do te klijeti a ovi mudani čekaju na parkingu , i ja ni pet ni sest kao fulao sam skretanje idemo mi u neku sumicu i po njoj vec vidim da joj je muka sad ce morat dat pičke platio pola sata ,pusenje guzenje i na kraju je ostavio na pola puta jer je pizdila cijelo vrijeme kao isteklo je druzenje i to sve , sve u svemu mislim da su me htjeli dočekat u toj klijeti nekoj i onda bi bilo belaja
 
Dia klau , romkinja , zamalo me navukla u neku klijet tamo u neku pripizdinu u iharosu , dosao sam pola sata prije rekao da se nademo tamo kod benzinske u iharosu par puta se provozao da vidim da nije s nekima , kad ono ona u autu sa troje muskih i čekaju , ja reko dodi do mene sjedne u autu i sad me navigira da idemo do te klijeti a ovi mudani čekaju na parkingu , i ja ni pet ni sest kao fulao sam skretanje idemo mi u neku sumicu i po njoj vec vidim da joj je muka sad ce morat dat pičke platio pola sata ,pusenje guzenje i na kraju je ostavio na pola puta jer je pizdila cijelo vrijeme kao isteklo je druzenje i to sve , sve u svemu mislim da su me htjeli dočekat u toj klijeti nekoj i onda bi bilo belaja
jel ti znadeš čitat recenzije unatrag za ovu iz iharosa je upravo i pisalo to što se tebi dogodilo , imao si sreče što te ta trojica nisu isprebijala i opljačkala, isto tako operira i jedna u sentlorincu prije pečuha i njih par u ištvanadiju
 
Dia klau , romkinja , zamalo me navukla u neku klijet tamo u neku pripizdinu u iharosu , dosao sam pola sata prije rekao da se nademo tamo kod benzinske u iharosu par puta se provozao da vidim da nije s nekima , kad ono ona u autu sa troje muskih i čekaju , ja reko dodi do mene sjedne u autu i sad me navigira da idemo do te klijeti a ovi mudani čekaju na parkingu , i ja ni pet ni sest kao fulao sam skretanje idemo mi u neku sumicu i po njoj vec vidim da joj je muka sad ce morat dat pičke platio pola sata ,pusenje guzenje i na kraju je ostavio na pola puta jer je pizdila cijelo vrijeme kao isteklo je druzenje i to sve , sve u svemu mislim da su me htjeli dočekat u toj klijeti nekoj i onda bi bilo belaja
Hvala. Umalo sam otišao. Mene je odbilo šta oglasi često nestaju i kad se pojave budu samo par dana i niti jedne recenzije nema
 
Može link. Gdje to pratiš.
jel ti znadeš čitat recenzije unatrag za ovu iz iharosa je upravo i pisalo to što se tebi dogodilo , imao si sreče što te ta trojica nisu isprebijala i opljačkala, isto tako operira i jedna u sentlorincu prije pečuha i njih par u ištvanadiju
Ma to sam ja bio prije negoli je ta recenzija bila , a uvijek kad idem u mađu kod takvih uvijek sam sat vremen aprije dogovora i uvijek ja njih izvozam malo da se uvjerim da me netko ne prati kao izvlačim se na to da sam prvi puta u mađi. Zato sam ja nju odveo na sumski put gdje meni odgovara i odmah na akciju hahha izjebo sam ju za 20 e pola sata ,pa je htjela da ju otfuram doma , opet na taj isti put prema toj klijeti ali ostavio sam ju uz cestu prije skretanja hahhaha nest mi je psovala na mađarskom al sam ju sterao u kurac po naski i otisao i sad da me slučajno netko ne prati , parkirao kod ambulante u iharosu gdje se bas ne vidi sa ceste , a kad ono za 5 min ona i njih jos troje prolete punim gasom zamnom hahah,
 
https://m.rosszlanyok.hu/member/133376 Da li se isplati ići kod ove u letenye ili u letenye opcenito zna biti nekoliko oglasa ili bi mogao biti kakav zajeb
sve te preko 20 godina rade u austriji ili švicarskoj , a kad dođu kuči imaju cijenu kao da su foto modeli, a ustvari debele i ružne ciganke i još k tom i bahate tj. bezobrazne a u večini slučajeva imaju ekipu koja te usput premlati i opljačka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh