MADJARSKA - Iskustva & recenzije


Evo moje recenzije 80e /h ilitiga 32000 forinit

Znači slike na stranici su stare skoro 10 godina , zenska je plavusa cca ja bi joj dao oko 44-45 godina , niza , sise 5, nije debela onako taman je , zenska vam liči kao na susjedu i zgradi nasminkanu ono voli se dotjerat ali ne bi ju bas krknu ako se ne ponudi , realno fulao sam s time, za 50 e bi prosla na brzinu i ako su ti jaja puna .Neka blesava masaza bila , sve u svemu fulao sam i ne bih preporučio , jedina prednost je sta priča donekle engleski i razumije ga.Prostor je stara zgrada , a iznutra stanovi ko u vrijeme komunizma '80 . Ne bih ju preporučio
 

Evo moje recenzije 80e /h ilitiga 32000 forinit

Znači slike na stranici su stare skoro 10 godina , zenska je plavusa cca ja bi joj dao oko 44-45 godina , niza , sise 5, nije debela onako taman je , zenska vam liči kao na susjedu i zgradi nasminkanu ono voli se dotjerat ali ne bi ju bas krknu ako se ne ponudi , realno fulao sam s time, za 50 e bi prosla na brzinu i ako su ti jaja puna .Neka blesava masaza bila , sve u svemu fulao sam i ne bih preporučio , jedina prednost je sta priča donekle engleski i razumije ga.Prostor je stara zgrada , a iznutra stanovi ko u vrijeme komunizma '80 . Ne bih ju preporučio
Bio i ja. Uživo imala barem 10 kg više nego na slikama.
Ali ono, Milfara.
Mislim da nema u Nagy bolje
 
o i ja. Uživo imala barem 10 kg više nego na slikama.
Ali ono, Milfara.
Mislim da nema u Nagy bolje
Čitajući po madarskim forumima za nju su rekli da je dobra ali meni nije bas nest , a drugu za koju su rekli je pod nickom betty24 ali ona nije vec dugo aktivna kod te betty kazu da je ulozeno i dobiveno isplativo i korektno
 
Jel bio iko kod ove u harianyu sheron se zove? Iskustva? Malo pomalo makne si profil sa roszlanyok
 

Prilozi

  • IMG_20221125_164224.jpg
    IMG_20221125_164224.jpg
    279,6 KB · Pregleda: 162
Pozdrav
Zanima me jel u Mađarskoj po hotelima funkcionira nešto kao kod nas dnevni boravak? Bas mi nije napeto,kako je netko već spomenuo,baraku u vinogradu i stanovi iz vrijeme komunizma .
 
Malo sam i ja proucavao po ponudama hotela ,vidio sam da ne nude al mozda onako "prešutno" da netko nekaj zna.To sam mislio za ovo pogranicno podrucje.
Imao sam jedan izlet u Nackanjizu ove godine,stan je bio vrlo dobar,ali citajuci ovdje malo me poljuljalo :rolleyes:
 

Bio kos ove djevojke. Stan u centru, besplatan parking ispred zgrade.
U hodniku se sreo sa njenim muzem/parterom i sinom valjda.
Malo nezgodno..

1 sat je 20 000 huf.
Pusenje bez, sex sa.
Svrsavanje moze i u usta, da se lizat i ima pirs na njoj.
Slike su njene, ali ima 30 godina sigurno, ne 22 i malo je jaca, stomak isto ima.
Ali simpaticna je
 

Bio kos ove djevojke. Stan u centru, besplatan parking ispred zgrade.
U hodniku se sreo sa njenim muzem/parterom i sinom valjda.
Malo nezgodno..

1 sat je 20 000 huf.
Pusenje bez, sex sa.
Svrsavanje moze i u usta, da se lizat i ima pirs na njoj.
Slike su njene, ali ima 30 godina sigurno, ne 22 i malo je jaca, stomak isto ima.
Ali simpaticna je
Pozz, kako stupas u kontakt sa ovima iz Pecsa? I kako biras koju ces? Ova se ne cini nesto po slikama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh