MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Ja sam uzeo hotel u Nagykanizsi i ova Mery mi je došla u sobu. Jedva je nagovorio.
Bila je u sili, kao djeca je čekaju doma.
Pušila bez kondoma, stalno nešto brisala k., a bio sam čist ko sunce. Izgleda puno starije nego na slikama.
Jedina dobra stvar je što je baš sitna i dosta uska. Sve ostalo tak tak. 70 Eura mi je uzela za tih pola sata.
 
Ako neznas madjarski (a i inace) najbolja opcija ti je Budimpesta.
Ionako ti je sve autoput, pa da li ces samo do granice ili jos dva sata dalje svejedno.
A tamo rosszlanyok.hu i biraj one koje ti odgovaraju izgledom i uslugama, govore engleski (barem deklarativno) i imaju koju recenziju. Primjer? Evo:


Hvala ti..
Dobra je ova Kamilla uf
 
Evo live update iz Pecuha.
Znaci ja u zivotu nisam bio kod cure kojoj slike vise odgovaraju, apsolutno ista kao na slikama. Cura zna engleski, dogovor lak preko poziva pa dalje na poruke. Polu madjarica, polu ruskinja je, odlicna kombinacija moram priznat. Jako ugodna i simpaticna cura, jesna od boljih s kojima sam bio. Odmah nudi tusiranje, cisti rucnik.
Akcija prvo ide dogovor sta zelim, kaze u osnovnoj cijeni je oral bez, lizanje/69, masaza (preskocio) i seks sa kondomom. Dodatci su svrs u usta/facu, nisam uzimao. Tarifa 20000 HUF ilitiga 380 kuna pola sata (po danasnjem tecaju). Akcija vrhunska, cura zna sta radi, izgled odlican. Oral profesionalno odradjen, jako dobar. Pica jako uska i mala, savrsena za lizanje i voli to i uziva. Da se lizati i po drugoj rupici, prilikom doggyja dozvoljava cak i masiranje/prst u guzu. Sve poze, na nista se ne buni. Jos jedna stvar koga to pali, u sisama ima mlijeka, ne vidi se da je rodila niti da je trudna. Ugodno sam se iznenadio dok sam joj sisao bradavice. Tusiranje nakon i gotovo. Apsolutno 10/10.

Ovo joj je cimerica koju sam sreo kada sam odlazio, pise samo masaza, ali moze sve kao i kod ove. Dogovoren termin u 21:00 s njom, ide update kasnije i za nju. Cijena ista, pretpostavljam i usluge da su identicne.

Sve u svemu, cure su tu jos ovaj tjedan, tako da tko ne preferira EGE, ili mu je preskup, ovo je odlican popodnevni izlet koji si mozete priustit: Dvije vrhunske zenske: 760 kn, gorivo max 150 kn, rucak, sokovi, kava 70, sveukupno manje od 1000 k
Evo live update iz Pecuha.
Znaci ja u zivotu nisam bio kod cure kojoj slike vise odgovaraju, apsolutno ista kao na slikama. Cura zna engleski, dogovor lak preko poziva pa dalje na poruke. Polu madjarica, polu ruskinja je, odlicna kombinacija moram priznat. Jako ugodna i simpaticna cura, jesna od boljih s kojima sam bio. Odmah nudi tusiranje, cisti rucnik.
Akcija prvo ide dogovor sta zelim, kaze u osnovnoj cijeni je oral bez, lizanje/69, masaza (preskocio) i seks sa kondomom. Dodatci su svrs u usta/facu, nisam uzimao. Tarifa 20000 HUF ilitiga 380 kuna pola sata (po danasnjem tecaju). Akcija vrhunska, cura zna sta radi, izgled odlican. Oral profesionalno odradjen, jako dobar. Pica jako uska i mala, savrsena za lizanje i voli to i uziva. Da se lizati i po drugoj rupici, prilikom doggyja dozvoljava cak i masiranje/prst u guzu. Sve poze, na nista se ne buni. Jos jedna stvar koga to pali, u sisama ima mlijeka, ne vidi se da je rodila niti da je trudna. Ugodno sam se iznenadio dok sam joj sisao bradavice. Tusiranje nakon i gotovo. Apsolutno 10/10.

Ovo joj je cimerica koju sam sreo kada sam odlazio, pise samo masaza, ali moze sve kao i kod ove. Dogovoren termin u 21:00 s njom, ide update kasnije i za nju. Cijena ista, pretpostavljam i usluge da su identicne.

Sve u svemu, cure su tu jos ovaj tjedan, tako da tko ne preferira EGE, ili mu je preskup, ovo je odlican popodnevni izlet koji si mozete priustit: Dvije vrhunske zenske: 760 kn, gorivo max 150 kn, rucak, sokovi, kava 70, sveukupno manje od 1000 kn.
Top recenzije pises. Steta sto ove 2 nisu vise tu. Nadam se da ce biti uskoro jos recenzija.
 
Top recenzije pises. Steta sto ove 2 nisu vise tu. Nadam se da ce biti uskoro jos recenzija.
Hvala. A cuj, znam sta bi mene zanimalo kad bi se raspitivao za neku, tako da i ja pokusam sto vise korisnih informacija dati.
One stalno mjenjaju gradove svakako, tako da vjerojatno ce u skorije vrijeme ponovno bit tamo opet.
 
običnom cestom SAMO za teretni promet, osobni automobili idu sa obične ceste na autocestu prije mosta a granična kontrola je na mađarskoj strani i naša i njihova , te idu petljom i silaze sa autoceste u letenju , provjereno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh