MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Jašta ću! Govorim dva svjetska jezika pored domaćih dijalekata, pa još da učim i mađarski gdje odem svake prestupne godine, ako i tad.

U Pešti i znaju ponešto osim maternjeg, ostalo budibogsnama...🙈🙉🙊
 
bio sam ja u tim klubovima , zatvoreni več više od 15 godina , i svi ostali uključivši Amor bar ZARVA razgovarao neki dan sa vlasnicom Amor bara (dobro govori Hrvatski) kaže da opet radi ali kao obični bar i pitao imali koji bar sa djevojkama kaže da NEMA.
Pa jel ima ista priblizno tako sta a da nije rosszlanyok?
 
Jašta ću! Govorim dva svjetska jezika pored domaćih dijalekata, pa još da učim i mađarski gdje odem svake prestupne godine, ako i tad.

U Pešti i znaju ponešto osim maternjeg, ostalo budibogsnama...🙈🙉🙊
Stara poslovica kaze, ako si u rimu... Dalje znas, meni nije problem otic i pricat snjima, pricam 8 jezika, gdje je mađ. Jedan od njih. Isto tako ti je i kod nas pola njih samo Hrv. I to jos tuca na veliko. Platis prevoditelja, ako ne znas drugacije.
 
Ja ju zvao proslu subotu odjebala me čim sma počeo na engleskom pričat
Ja ju isto tako zvao nekad davno, čim ju pitao dal govori njemački ili engleski u sekundi se počela nešto derat na mađarskom i poklopila mi. Valjda ne radi sa strancima. A i u profilu joj ne piše da govori strane jezike Al ipak ne košta ništa probat, nekad prođe a nekad ne
 
Izbjegavati u najširem luku, ja sam se odlučio jer mi je Letenye dosta blizu, bolje da sam produžio do Nagykanisze.


Jako loše izgleda, ima prostor, neka starija kuća 5km od Letenya. Ove zadnje dvije fotke su njene, ali to su slike od prije par godina, ima jedno 10, ako ne i 15kg više nego na tim fotkama, higijena 0, ženska djeluje kao da je drogirana, pijana je bila sigurno.

Traži 100e za 1h plus nadoplate za raznorazne dodatke, od kojih je 20e za pušenje bez kondoma. Okrenuo sam se i otišao kući jer za to nema smisla platit centa, a ne 100e :) smrdi po znoju, skidala se ni nije nit bi to htio gledat, jebat još manje.

Netko je pisao nekom prilikom za nju, bio je zadovoljan, ne znam kakva bi to morala biti sila i nejebica, ali ajde o ukusima se ne raspravlja..
 
Ja ju isto tako zvao nekad davno, čim ju pitao dal govori njemački ili engleski u sekundi se počela nešto derat na mađarskom i poklopila mi. Valjda ne radi sa strancima. A i u profilu joj ne piše da govori strane jezike Al ipak ne košta ništa probat, nekad prođe a nekad ne
traži tumača iliti prevoditelja , a moj prijatelj govori mađarski pa smo je odradili prije par godina , vrlo prometno i odrađuje bahato jer več drugi čeka ispred ulaza
 
Da ne pricam Mađ. Vjerojatno ni ne bi isao na kurve do pecuha, svaka druga te odjebe ak ne pocnes s mađ.
 
Pred desetak dana posjetio ovu ženskicu.Na oglasu piše 27 godina u stvarnosti minimalno 42,ajde tijelo ok ali lice u stvarnosti i na slikama ni blizu.Sex tak donekle,stalno prigovara na pozu i veličinu.Dogovoreno sat vremena ali nije rekla da je to jedno svršavanje,dogovor bio 50 eur i da radi sve na kraju traži još 20 za pušenje bez kondoma.Pušenje loše više drka nek puši.Prostor ajde ok ali u stanu joj navodno i djeca pa da budemo što tiši.Uglavnom loše iskustvo.https://videkilany.hu/sexpartner/nagykanizsa/mery/vTo
Ja sam uzeo hotel u Nagykanizsi i ova Mery mi je došla u sobu. Jedva je nagovorio.
Bila je u sili, kao djeca je čekaju doma.
Pušila bez kondoma, stalno nešto brisala k., a bio sam čist ko sunce. Izgleda puno starije nego na slikama.
Jedina dobra stvar je što je baš sitna i dosta uska. Sve ostalo tak tak. 70 Eura mi je uzela za tih pola sata.
 
Vi koji idete često u Mađarsku šta bi preporučili onima koji nisu još bili?
Neka preporuka, al da nije 10 h jahanja nama sa Kvarnera..😂
 
Vi koji idete često u Mađarsku šta bi preporučili onima koji nisu još bili?
Neka preporuka, al da nije 10 h jahanja nama sa Kvarnera..😂
Ako neznas madjarski (a i inace) najbolja opcija ti je Budimpesta.
Ionako ti je sve autoput, pa da li ces samo do granice ili jos dva sata dalje svejedno.
A tamo rosszlanyok.hu i biraj one koje ti odgovaraju izgledom i uslugama, govore engleski (barem deklarativno) i imaju koju recenziju. Primjer? Evo:


 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh