MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Pozdrav. Idem sutra u Nagykanizu, molim vas ako tko zna di se mogu naci? Koji parking, kod kojeg ducana mozda? Na ulici. Svaki info dobrodosao. Hvala
 
Idem malo pomalo u mohač ili pečuh,

Mohač:

Amira (ili kako se vec zove, crvena zenska, cesto mijenja imena)
23k HuF 1h (jeftinije bez anala, mislim da je oko 18k)
Milf je zenska, dosta dobra, zna se pojaviti na stranicama, ima djete koje ne bude us tanu kad dodjete, ali zna javiti, da nemozete doci, jer je djete tamo i nemoze je se rijesiti,
-ima svoj prostor
-draga je
-mos ju dirat kolko oces, kako oces, radi sta joj kazes
-zgodna, za svoje godine, dobro izgleda, fine sise
- picku s gumicom, BJ bez, anal moze bez
- svidjela mi se, moze i roll play za + para,
7,5/10

Pamela (cesto mijenja imena):
20k huf 1h
-debela je
-sve s gumicom
-prostor inace nema, nego sudne od legice, pa ju stalno zivka kad ce zavrsit
-moze i u atu
-velike sise
- meni nije bila nista posebna, ali ajde proslo ok
4/10

Sarah1997
-15k huf 1 pusenje, dok ne zavrsis
-20k huf jebanje 1h
-mladja zenska
mrsava
-nema prostor (dosta skupo ako oces iznajmit neki prostor, 20-30k huf su apartmani)
- jako dobro pusi, guta ga do kraja, curi na sve strane 10/10 bez gumice
-moze sex u autu s gumicom, ali bas i ne zeli, radje bi u krevetu

6/10

Pečuh

Bio sam kod par, gdje sam se okrenuo i otisao, nit lice na slike jos i ciganke


Klau

- nekad u Pecuhu
-1h 20k huf radis sta oces, sve u cijeni kako joj pise na profilu, tj. ponudjeno
-malo ajca nego na slikama
-zna jezike, voli pricat
-BJ dobar bez gumice 7/10
-odnos u bilo kojoj pozi oces, slusa sve
-analno s gumicom
-masaza za kraj
-ne gleda na sad, bio sam cca. sat i 20 min.

9/10
Ne sjecam se kako se zove
-zenska dobro izgleda, zgodna, visoka, mrsavija, sise,
-dogovor je bio sat vremena, 2x svrsiti, nakon prve, se pocela zaliti kako joj dolazi drugi lik i da bi trebao otic
-jako je pozurkivala,
-sve s gumicom
-osim izgleda, nije nista posebna, zvala je drugi dan da opet dodjem, reko joj da me otjerala zadnji put i kak mi jos ostala duzna, pa rekla da me ovaj put nece tjerat, zahvalio se i rekao neka

3/10


U pecuhu:
Planiram otici kod mayapearl i Tina, ali nikak da stignem

Zanimaju me jos neke iz Mohacsa, koje trenutno nisu po stranicama, a da imaju prostor, bio bih zahvalan na info, LP
kako doći do Amire?
 
Apsolutno nikak, cesto ti u Mađi, na tak manjim mjestima, se objavljuju dok ne skupe stalne musterije, pa kad imaju, vise nece se zajebavati s "novim-a", druga opcija da je prestala radit, treca da je na godisnjem, prije se cesto pojavila po stranicama.
 
Samo te 2 stranice, neke cure se oglašavaju samo na jednoj pa prije nego ideš, provjeri obje, da ti ne promakne koja dobra :)

Bio sam dosta puta, što u provodu, a što u šopingu, nikad nisam vidio da netko prilazi autima.
 
Bila je jednom prilikom recenzija, samo je cura imala drugo ime u profilu.

Koliko se sjećam, skromna, normalna djevojka, mislim da u to vrijeme nije imala prostor, sve u svemu solidno, a za male pare :)

Napominjem, nisam bio, sjećam se recenzije ovako iz glave, a i sam bi je volio posjetit, ako odeš slobodno podijeli iskustvo.
 
Bila je jednom prilikom recenzija, samo je cura imala drugo ime u profilu.

Koliko se sjećam, skromna, normalna djevojka, mislim da u to vrijeme nije imala prostor, sve u svemu solidno, a za male pare :)

Napominjem, nisam bio, sjećam se recenzije ovako iz glave, a i sam bi je volio posjetit, ako odeš slobodno podijeli iskustvo.
Planiram sad ovaj tjedan ili idući
 

Javila mi se dotična gospodična , eh sad posto mi je ovo prvi izlet u mađu,dogovor s njom jednostavan na njemačkom preko translatora , rekla je cca 2-3 sata druzenja 250 eura , eh sad za vas iskusne koji ste često u madarskoj dali se isplati po ovoj tarifi ili je preskupo
 

Javila mi se dotična gospodična , eh sad posto mi je ovo prvi izlet u mađu,dogovor s njom jednostavan na njemačkom preko translatora , rekla je cca 2-3 sata druzenja 250 eura , eh sad za vas iskusne koji ste često u madarskoj dali se isplati po ovoj tarifi ili je preskupo
Sta ces s njom 2 3 sata raditi jbt 😂😂😂😂??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh