MADJARSKA - Iskustva & recenzije

I sta, tamo dodem checkiram se i sta kazem? Moze neki savjet jebemu
dođeš tamo na recepciju , tutneš 20 evropskih recepcioneru i dobiješ sobu na sat vremena, ako neznaš mađarski djevojka sve dogovori, ja kad sam našao djevojku ona je nazvala hotel i sve dogovorila, kada smo ušli ja sam samo u prolazu ostavio lovu ona uzela ključ i sve ok, ovaj zadnji na šetnici kod đamije je najbolji
 
dođeš tamo na recepciju , tutneš 20 evropskih recepcioneru i dobiješ sobu na sat vremena, ako neznaš mađarski djevojka sve dogovori, ja kad sam našao djevojku ona je nazvala hotel i sve dogovorila, kada smo ušli ja sam samo u prolazu ostavio lovu ona uzela ključ i sve ok, ovaj zadnji na šetnici kod đamije je najbolji
Hvala puno. Nije mi jasno da je tako jeftino
 
Kak onda u kesteliju rade godinama ti klubovi
to je druga županija, ovdje su renderbergi malo manje revni, a i kesteli je veliko turističko odredište, sve su pohapsili po letenju, nađkanjiži jedino još na jezero malo manje gledaju , ali vidio sam da se ipak čuvaju, jer djevojka nije dozvolila da palim svjetlo u sobi iznad babilon bara kaže da odmah dolaze renderbegi kad vide svjetlo u sobi, znači dozvole striptiz ali sex nikako, zato je najbolje uzeti djevijku i u obližnji hotel, oko hotela djevojka sve dogovori i nemaš nikakovih problema, večina djevojaka je iz obližnjih sela mlada i vrlo kvalitetna a cijena je 50-60€
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh