Lubav je na selu

Prvo, nepismen si. Drugo, razlog je vjerovatno taj kaj je uletio netko drugi, ali ako se nešto dogovoriš onda se dogovora treba i držat, ili odmah u startu reć da se ne dolazi. Treće, moju ženu sigurno ne jebe nitko jer ju ni nemam, a to kaj tebi netko jaši ženu je tvoj problem. Poanta priče je ta da je nepouzdana i da se ne drži dogovora. Toliko o tome.
Kakve ti imaš koristi što pišeš imena a neznaš tko je idali je to to što ti opisuješ što da se ne dođe kod žene neka se uvjeri tan tkobih došao žena ima kozmetički salon s masažom a ne za seks kakve korist od toga imaš ti bolje se uhvati posla nego ovog oglass ds se nebih objav ili tvoji podaci puno ime i broj mobitrla saslikom
 
I ja kad popljujem neku, ne radim to da bi imao korist jer ni nemam koristi od toga, ali time upozoravam druge da ne izgube vrijeme i novac javljajuci se na oglas, na kojem su lazne slike, lazne proporcije navedene, godine, losa usluga... I onda tako osoba iza oglasa nece dobiti novog potencijalnog klijenta kojem ce uzeti novce. Tako funkcionira sve sto kupujes na nevideno, hoces od najma apartmana, do kupovine s aliexpressa
 
I ja kad popljujem neku, ne radim to da bi imao korist jer ni nemam koristi od toga, ali time upozoravam druge da ne izgube vrijeme i novac javljajuci se na oglas, na kojem su lazne slike, lazne proporcije navedene, godine, losa usluga... I onda tako osoba iza oglasa nece dobiti novog potencijalnog klijenta kojem ce uzeti novce. Tako funkcionira sve sto kupujes na nevideno, hoces od najma apartmana, do kupovine s aliexpressa
Nije te htjela zato što zna kakav si kreten i tko si
 
Kakve ti imaš koristi što pišeš imena a neznaš tko je idali je to to što ti opisuješ što da se ne dođe kod žene neka se uvjeri tan tkobih došao žena ima kozmetički salon s masažom a ne za seks kakve korist od toga imaš ti bolje se uhvati posla nego ovog oglass ds se nebih objav ili tvoji podaci puno ime i broj mobitrla saslikom
Toljago nepismena, jedini tko je uopće spominjao jebanje i odnos si ti...Ja to nisam spomenuo nigdje. Nadalje, da imaš ičije podatke i slike, morao bi bit u najmanju ruku djelatnik SOA - e, a to ovako nepismen nisi sigurno. A i ne kužim kaj bi ti vrijedilo objavit brojeve kad 99% ljudi zove sa prepaid kartice. Tako da baljezgaš totalne retardacije nepotrebno. P.s. moje ime i prezime ti piše u mom nicku...Ja se nemam potrebe skrivat genijalac...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh