Lubav je na selu

Zna li netko ili je bio s Milenom Kobajaši ili kak se već predstavlja u LjNS ?
Može info u inbox...popio bih kavu s njom.
 
Ruža je totalno nepouzdana. Nazvao, dogovorili vrijeme, došao u kvart, zovem, kaže adresu, parkiram, dođem do ulaza, zovem, ne javlja se. Nakon 3 neuspjela poziva se javi i kaže jbg, sad moraš pričekat 20 minuta...A cifre bubeta očito kak joj paše...
 
Ruža je totalno nepouzdana. Nazvao, dogovorili vrijeme, došao u kvart, zovem, kaže adresu, parkiram, dođem do ulaza, zovem, ne javlja se. Nakon 3 neuspjela poziva se javi i kaže jbg, sad moraš pričekat 20 minuta...A cifre bubeta očito kak joj paše...
Ja sam bijo kod žene te koju imenuješ nije htjela tebe primiti ima razlog ona zena je oke ima salon u no zg samo masaža a vi kao neki jebači sto tražite takve žene i idete kod njih a dok vaše netko drugi jebe i one su na oglasu sve žene nema koja ne radi
 
Ja sam bijo kod žene te koju imenuješ nije htjela tebe primiti ima razlog ona zena je oke ima salon u no zg samo masaža a vi kao neki jebači sto tražite takve žene i idete kod njih a dok vaše netko drugi jebe i one su na oglasu sve žene nema koja ne radi
Prvo, nepismen si. Drugo, razlog je vjerovatno taj kaj je uletio netko drugi, ali ako se nešto dogovoriš onda se dogovora treba i držat, ili odmah u startu reć da se ne dolazi. Treće, moju ženu sigurno ne jebe nitko jer ju ni nemam, a to kaj tebi netko jaši ženu je tvoj problem. Poanta priče je ta da je nepouzdana i da se ne drži dogovora. Toliko o tome.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh