KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Blizu ste Mađarske kurvi na biramje a vi tražite Lidiju, ja sam jednom bio kod nje i više nikada. Da mi plati nebi ju više.
 
Blizu ste Mađarske kurvi na biramje a vi tražite Lidiju, ja sam jednom bio kod nje i više nikada. Da mi plati nebi ju više.
A sve vrhunski jebači nema šta, razumijem te i ja bi to pisala da sam tak isfrustrirana jer imam malu čunu i svršim čim vidim picu,napad je najbolja obrana.Imate sreče da o vama niko ne piše a moglo bi se početi.
 
Zbog sličnih iskustva neki normalni ljudi ne dobe priliku, ja sam nekoliko puta pokušao, ali nažalost ništa, što u jednu ruku i razumijem, žena se nagleda očito svega, samo što nažalost nismo svi isti.. :)
 
A sve vrhunski jebači nema šta, razumijem te i ja bi to pisala da sam tak isfrustrirana jer imam malu čunu i svršim čim vidim picu,napad je najbolja obrana.Imate sreče da o vama niko ne piše a moglo bi se početi.
Lidija nemoj se ljutiti ja za 50 a ne 60 eura koliko sam tebi platio jebem u Mađarskoj curu od 20 godina i koja izgleda jako dobro.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh