Kineske / tajlandske masaže

doug_heffernan

Well-known member
Htio bih pokrenuti temu sa tom vrstom masaže. Ima dva-tri salona u Zagrebu koji nude tu masažu, pa ako ima netko iskustva bilo bi ljubazno da napiše svoje iskustvo.

Napomena: nemora samo biti iskustvo, gdje se isključivo masira, nego i ako je moguće više.

Ja sam se na dulje vrijeme preselio u Hrvatsku i u mom bivšem gradu je bio jedan salon sa tradicionalnom kineskom masažom. Naravno da su cure nudile više ispod ruke. Ono čudno kinesko ljubljenje s jezikom, deepthroat, B2B sa toliko intenzivnim tretmanom "sredine" i dupeta, da je Sara sveti duh i lijepa žena govno prema njima, i seks kako želiš. Toliko su me razmazile, da mi jako fali takav tretman. Kineskinje su nekak drukčije predane muškarcima, ako znate šta mislim.



Evo, da dvije navedem. Pitao sam jer ide B2B, ali kao ne ide.

THX!
 
Super tema. I mene to zanima.
Nema B2B, a HJ?
Muškarac se javio na telefon, tako da sam bio malo preplašen. Tako da za HJ nisam pitao.

Pitanje je, jer uopće masiraju cure ili muškarci...? Nisam to uspio pitati.

Ali ja mislim da su saloni "uredno" prijavljeni kao masaža, i da se preko telefona nemože ništa više dogovoriti. Ja bih na licu mijesta pitao.
 

Tu se spominju cure...
 
Htio bih pokrenuti temu sa tom vrstom masaže. Ima dva-tri salona u Zagrebu koji nude tu masažu, pa ako ima netko iskustva bilo bi ljubazno da napiše svoje iskustvo.

Napomena: nemora samo biti iskustvo, gdje se isključivo masira, nego i ako je moguće više.

Ja sam se na dulje vrijeme preselio u Hrvatsku i u mom bivšem gradu je bio jedan salon sa tradicionalnom kineskom masažom. Naravno da su cure nudile više ispod ruke. Ono čudno kinesko ljubljenje s jezikom, deepthroat, B2B sa toliko intenzivnim tretmanom "sredine" i dupeta, da je Sara sveti duh i lijepa žena govno prema njima, i seks kako želiš. Toliko su me razmazile, da mi jako fali takav tretman. Kineskinje su nekak drukčije predane muškarcima, ako znate šta mislim.



Evo, da dvije navedem. Pitao sam jer ide B2B, ali kao ne ide.
http://www.masaza-zagreb.com.hr/ ovdje sam bio na masaži, uzeo sam uljnu tajlandsku masažu, masira tajlanđanka, sitna cura ne viša od 160, masaža je bila fenomenalna, cura definitivno zna svoj posao, za nešto više od masaže nisam pitao. Cijena je bila 360kn, koje plaćaš nekom liku koji je na ulazu u prostor za nekim pultom, curi sam dao još dodatno 50kn. Sve skupa djeluje dosta ozbiljno, međutim kad budem išao sljedeći puta definitivno ću curu pitati dali ima nešto više od masaže. Pričali smo engleski jer cura baš ne priča hrvatski. Na masažu se treba naručiti ranije.
 
Ispričajte me na glupom pitanju, ali jel budeš ti gol na masaži? Skineš se i pokriješ ručnikom, pa onda ona uđe?
 
Ja bih rekao nazovi i pitaj za odvijanje usluge.

Kod mojih kineskinja sam od početka bio gol, ali to je druga priča.

Možda kolega Tango41 ima informacije.
 
Ja sam kod ovih bio gol, pokriven ručnikom preko intimnih dijelova, iako obzirom da je bila tajlandska uljna masaža, kod istezanja je ručnik spao tako da sam ostao praktično gol, cura me je bez ikakve nelagode ponovno pokrila.
 
Također me interesira masaža.

U zadnje vrijeme gledam ovaj salon da odem. Primarno mi je bitna masaža, a sad ako se kaj slucajno dogodi ne bi se zalio.

Napomena: ne znam dal' rade b2b, BJ, hj ni nis osim masaže.


Bio tko mozda?
 
Također me interesira masaža.

U zadnje vrijeme gledam ovaj salon da odem. Primarno mi je bitna masaža, a sad ako se kaj slucajno dogodi ne bi se zalio.

Napomena: ne znam dal' rade b2b, BJ, hj ni nis osim masaže.


Bio tko mozda?
Pratim
 
Ponovio sam masažu u ovom salonu, pa da javim dojmove. Uzeo sam kao i prošli puta uljnu tajlandsku masažu 90 min. Sada je bila druga maserka i nisam bio gol jer mi nije dozvolila (za razliku od prošli puta), skinuo sam se do gola, međutim tražila je da obučem gaće, nije htjela ni ući dok to nisam napravio, nakon takvog tretmana nije mi uopće palo napamet tražiti nešto više, btw masaža je stvarno dobra.
 

Tu se spominju cure...
bio sam prije par mjeseci, masirala me neka azijatkinja cca 45g. izgled kao mješanac crne slavonske i orangutana 😆 ...masaža nije bilo loša ..pitam je pri kraju može li happy-end 😇 ..kaže nemože poslodavci to strogo zabranjuju ..ali pita koliko bi platio za drkicu ..rekoh 20 € ..ona kao da joj je to malo 😁 ..rekoh sam sebi, bolje da ga sam malo nategneš doma 🤗
 
Ponovio sam masažu u ovom salonu, pa da javim dojmove. Uzeo sam kao i prošli puta uljnu tajlandsku masažu 90 min. Sada je bila druga maserka i nisam bio gol jer mi nije dozvolila (za razliku od prošli puta), skinuo sam se do gola, međutim tražila je da obučem gaće, nije htjela ni ući dok to nisam napravio, nakon takvog tretmana nije mi uopće palo napamet tražiti nešto više, btw masaža je stvarno dobra.
ma glume glumu bzvze ..sve te azijatkinje maserke su se nadrkale i napušile kuraca za 50 života 😅 ..stvar je da im poslodavci to brane da ne bi imali problema sa zakonom..
 
ma glume glumu bzvze ..sve te azijatkinje maserke su se nadrkale i napušile kuraca za 50 života 😅 ..stvar je da im poslodavci to brane da ne bi imali problema sa zakonom..
Možda si i u pravu, međutim poslodavci su prisutni, barem u ovom salonu, kad ga ne bi bilo možda bi situacija bila drukčija. Uvijek možeš probati, dobit ćeš dobru masažu pa probaj usput dogovoriti dodatak.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh