Kineske / tajlandske masaže

Htio bih pokrenuti temu sa tom vrstom masaže. Ima dva-tri salona u Zagrebu koji nude tu masažu, pa ako ima netko iskustva bilo bi ljubazno da napiše svoje iskustvo.

Napomena: nemora samo biti iskustvo, gdje se isključivo masira, nego i ako je moguće više.

Ja sam se na dulje vrijeme preselio u Hrvatsku i u mom bivšem gradu je bio jedan salon sa tradicionalnom kineskom masažom. Naravno da su cure nudile više ispod ruke. Ono čudno kinesko ljubljenje s jezikom, deepthroat, B2B sa toliko intenzivnim tretmanom "sredine" i dupeta, da je Sara sveti duh i lijepa žena govno prema njima, i seks kako želiš. Toliko su me razmazile, da mi jako fali takav tretman. Kineskinje su nekak drukčije predane muškarcima, ako znate šta mislim.



Evo, da dvije navedem. Pitao sam jer ide B2B, ali kao ne ide.

THX!
Koji preporucujes?
 
Bio na masazi, masaza je stvarno vrhunska one sitne doslovo te gaze nogama. Nisam dobio osjecaj da zele nesto vise ttj.da nude ista vise (doduse nisam ni nacinjao tu temu) doso sam iskljucivo na maszu i termin se ceka dosta u smislu ne mozes nazvat danas da ces doc danas.
 
bio prošli tjedan u Sanook Thai u Novom Zagrebu.. masirala me mala žuta, cca 40+ g. nije napeta ali nije ni gabor
Fino sam se opustio pa mi je kita podiga ručnik prilikom masaže bedrenih mišića i prepona.
..nije niš nudila a bome ni ja nisam tražio 😇
 
bio prošli tjedan u Sanook Thai u Novom Zagrebu.. masirala me mala žuta, cca 40+ g. nije napeta ali nije ni gabor
Fino sam se opustio pa mi je kita podiga ručnik prilikom masaže bedrenih mišića i prepona.
..nije niš nudila a bome ni ja nisam tražio 😇
Mislis da bi pristala? Kako je reagirala?
 
Treba samo biti uporan, a i plus je ako joj se svidis.

Ja sam imao srece pa sam se skompao s jednom. Masira me golog i dobim rucni zavrsetak. Cak mi i guzu nastavila da primim. Gazdarica to ne odobrava tak da kad je ona u salonu tih stvari nema.

Tak da, moze se samo treba biti uporan i imati malo srece. Naravno ostaviti i dobar tip poslije.


Prije nego mi zatrpate inbox, ne mislim otkriti o kojem salonu se radi jer im ne zelim stvariti probleme, a bome ni curi.
 
Ima toliko azijatkinja migrantica u zg da me stvarno čudi kako nema više takvih salona. Vani sve puno salona u kojima ispod stola azijatkinje nude svašta a kod nas su valjda došle jedino fine i pristojne koje se drže pravila.
 
Treba samo biti uporan, a i plus je ako joj se svidis.

Ja sam imao srece pa sam se skompao s jednom. Masira me golog i dobim rucni zavrsetak. Cak mi i guzu nastavila da primim. Gazdarica to ne odobrava tak da kad je ona u salonu tih stvari nema.

Tak da, moze se samo treba biti uporan i imati malo srece. Naravno ostaviti i dobar tip poslije.


Prije nego mi zatrpate inbox, ne mislim otkriti o kojem salonu se radi jer im ne zelim stvariti probleme, a bome ni curi.
Preradovićeva
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh