Kako zbarit na tinderu i ostalim stranicama?

Evo to je konstruktivan odgovor, a ne bezvezno spamanje od pojedinaca po ovoj a i po drugom temama.
Uglavnom, malo sam stariji od tebe...između 40-50 god...
I nisam imao niti jedan susret preko tih date stranica....možda zato što ne "slinim" previše po tim stranicama...možda jer mi se neda bezgranično dopisivanje...mozda jer nisam uporan u tome...
Imam i puno svojih obveza...htio bi nesto brzo i konkretno nači, odratit "radnju" na obostrano zadovoljstvo..i to je to...bez emocija, srčeka, smailiča, dugotrajnih ispijanja kava piča i hrane sa potencionalnom osobom...Želim brzo i konkretno...
Jbg, mozda ipak previše tražim...
Ak sam ja skužio ti bi to na razini "ej sviđaš mi se, ak se ja sviđam tebi ajmo se kresnut". I onda da ona kaže "da".
Mislim da ove mlađe vole dopisivanja i "duge razgovore". Na kraju krajeva, svi bruje o tome da je tamo puno fejk profila. Zamisli kako je curama onda? Pitaju se jel normalna, jel manijak, jel ovo, ono. Čak i da je nimfomanka koja očajnički želi seks će onak malo ipak razmislit dal se želi nać.

Ne znam mislim da trebaš bit malo strpljiviji i malo tih sranja istrpit. Ipak je besplatno.
Meni je badoo davno bio ok
 
Tinder je ok ako dobro napraviš profil. Sve je marketing. Naravno kada se kliknete moras imati i dobar ulet. Naravno i kad se vidite moras se potruditi. Nije tako jednostavno i lako. I da, pokarao brdo cura sa Tindera, ali to je rudarenje.
 
Na nekoliko on line platformi pa tako i na tinderu i badoou sam skupio barem po jednu a kod mene se radi o specifičnim uvjetima.
 
Potrosio sam preko 1000kn na bqdoo kredite nisam uspio nista.... moras imati komunikqcijske vjestine ultra dobre sto meni nije jaca strana
 
Pozdrav svima, nakon dugo lurkanja odlučio registrirat se i sudjelovat u jednom od konstruktivnijh razgovora (konačno :) ).

@Mark41zg Molim te još jedan info, da li su ti dajting site-ovi izvor frustracija? Mene zanima iz razloga jer sam donekle u sličnoj (i goroj situaciji). Naime već određeno vrijeme koristim dating aplikacije i potrebno je poznavat mindset ljudi koji koriste app (no shit Sherlock).

Uglavnom, kao pretili muškarac koji je obdaren kako je to već priroda odlučila, na dating aplikacijama ili site-ovima nema realne šanse da nađem ono što tražim. Za seks odbijam plaćat direktno, dok mi indirektno ima smisla, u razumnim granicama.

Predlažem pogledaj

Ovo na kraju krajeva nije link koji sam htio poslat, ne mogu nać bolji izvor, updejtam ako nađem.
 
Pozdrav svima, nakon dugo lurkanja odlučio registrirat se i sudjelovat u jednom od konstruktivnijh razgovora (konačno :) ).

@Mark41zg Molim te još jedan info, da li su ti dajting site-ovi izvor frustracija? Mene zanima iz razloga jer sam donekle u sličnoj (i goroj situaciji). Naime već određeno vrijeme koristim dating aplikacije i potrebno je poznavat mindset ljudi koji koriste app (no shit Sherlock).

Uglavnom, kao pretili muškarac koji je obdaren kako je to već priroda odlučila, na dating aplikacijama ili site-ovima nema realne šanse da nađem ono što tražim. Za seks odbijam plaćat direktno, dok mi indirektno ima smisla, u razumnim granicama.

Predlažem pogledaj

Ovo na kraju krajeva nije link koji sam htio poslat, ne mogu nać bolji izvor, updejtam ako nađem.

Uh...sad si počeo sa filozofijom i izradom doktorata na ovu temu (kao nesuđeni gradonačelnik Splita, Vice...😁😉).
Kako misliš da su mi date site-ovi izvor frustracija.... Pa ak nema sexa od toga, ne padam u depresiju, idemo dalje ...
Ali bi htio, da je to sve jednostavnije, da nema beskonačnog dopisivanja itd..... Očito nemam taj "grif" za uletavanje i dopisivanje....iako i normalno pitam...nisam nimalo vulgaran...a ni ne postavljam banalno glupa pitanja tipa "kak si, šta ima"...
Uvijek nastojim postavit neko logično pitanje, koje mi dođe u misao, gledajuči njenu sliku ili sl.... Ali očito to nije dovoljno....
Ma neznam, htio bi da to bude jednostavnije.....
 
Uh...sad si počeo sa filozofijom i izradom doktorata na ovu temu (kao nesuđeni gradonačelnik Splita, Vice...😁😉).
Kako misliš da su mi date site-ovi izvor frustracija.... Pa ak nema sexa od toga, ne padam u depresiju, idemo dalje ...
Ali bi htio, da je to sve jednostavnije, da nema beskonačnog dopisivanja itd..... Očito nemam taj "grif" za uletavanje i dopisivanje....iako i normalno pitam...nisam nimalo vulgaran...a ni ne postavljam banalno glupa pitanja tipa "kak si, šta ima"...
Uvijek nastojim postavit neko logično pitanje, koje mi dođe u misao, gledajuči njenu sliku ili sl.... Ali očito to nije dovoljno....
Ma neznam, htio bi da to bude jednostavnije.....
Ufff, di sam do doktorata kad sam jedva srednju završio. Uglavnom, bez filozofije. Razumijem kako bi htio da bude jednostavnije, no to izgleda da u zadnjih 5g tako ne funkcionira.

Dobivaš samo naprijed od mene. :) I sretno!
 
Jel toliko postalo tesko izaci u kafic, klub, park, na ulicu i prici curi, smuvati je ? Ja koliko vidim mladje generacije su postale ljene u p.m. Ja sam poceo placati kad sam primjetio da od zene pravim kurvu a od sebe loseg muza pa sam presao na kurve.. Platis, dominiras, ponizis je, izjebes je ko tuku i samo je gurnes na stranu i dovidjenja.. Odes kuci zeni i budes dobar muz, nije problem ni staviti sudje u masinu, ukljuciti ves, usisati.. Sve se to moze nakon kurve... Sve radi mira u kuci :D
 
Jel toliko postalo tesko izaci u kafic, klub, park, na ulicu i prici curi, smuvati je ? Ja koliko vidim mladje generacije su postale ljene u p.m. Ja sam poceo placati kad sam primjetio da od zene pravim kurvu a od sebe loseg muza pa sam presao na kurve.. Platis, dominiras, ponizis je, izjebes je ko tuku i samo je gurnes na stranu i dovidjenja.. Odes kuci zeni i budes dobar muz, nije problem ni staviti sudje u masinu, ukljuciti ves, usisati.. Sve se to moze nakon kurve... Sve radi mira u kuci :D
Nisam znao da odlazak kod kurvi pomaže brakovima. Mislio sam da ih razara.
 
Što se tiče tindera i badoo, ja sam s tih stranica jebo ženske, al najteže je zapravo taj dio da ženska dođe uživo, jer ima hiljade poruka na tim stranicama, tako da bi osvojio curu s takvih stranica moras se istaknut i bit drukčiji, jer jbg žene vole drukčije stvari, ekstreme ponekad nažalost, sve vam je jasno kad se žene pale na onog Talijana s Eurosonga, uglavnom može se jebat žene s badooa j tindera i ne treba bit nešto ekstremno zgodan što neki pišu, treba samo spiku imat i zašprehat ženu; uspjet zavest ženu preko poruka je teže, no kad to uspiješ ona ti jede iz ruke; dosta puta sam na prvom dejtu već jebao žensku ili bar BJ, ako niš i strastveno ljubljenje može bit šlag na dobru večer
 
Što se tiče tindera i badoo, ja sam s tih stranica jebo ženske, al najteže je zapravo taj dio da ženska dođe uživo, jer ima hiljade poruka na tim stranicama, tako da bi osvojio curu s takvih stranica moras se istaknut i bit drukčiji, jer jbg žene vole drukčije stvari, ekstreme ponekad nažalost, sve vam je jasno kad se žene pale na onog Talijana s Eurosonga, uglavnom može se jebat žene s badooa j tindera i ne treba bit nešto ekstremno zgodan što neki pišu, treba samo spiku imat i zašprehat ženu; uspjet zavest ženu preko poruka je teže, no kad to uspiješ ona ti jede iz ruke; dosta puta sam na prvom dejtu već jebao žensku ili bar BJ, ako niš i strastveno ljubljenje može bit šlag na dobru večer
slazem se slazem se, al cak nije najteze to da zenska dode nego da se matchate
 
Uh...sad si počeo sa filozofijom i izradom doktorata na ovu temu (kao nesuđeni gradonačelnik Splita, Vice...😁😉).
Kako misliš da su mi date site-ovi izvor frustracija.... Pa ak nema sexa od toga, ne padam u depresiju, idemo dalje ...
Ali bi htio, da je to sve jednostavnije, da nema beskonačnog dopisivanja itd..... Očito nemam taj "grif" za uletavanje i dopisivanje....iako i normalno pitam...nisam nimalo vulgaran...a ni ne postavljam banalno glupa pitanja tipa "kak si, šta ima"...
Uvijek nastojim postavit neko logično pitanje, koje mi dođe u misao, gledajuči njenu sliku ili sl.... Ali očito to nije dovoljno....
Ma neznam, htio bi da to bude jednostavnije.....
Da, danas je sve komplicirano. Žene su općenito kompliciranija bića od muškaraca, samo kompliciranije ne znači i pametnije😁🥴
 
Mišljenja sam da dns žene traže svoja prava više nego ikad, pogledaj samo instagram u šta se pretvorio, žene su se preporodile tamo, fejk slike, fejk atmosfera, žene željne pažnje tamo ko Sibir sunca i ono ključno žene fantaziraju više nego ikad prije a zašto? Pa zato jer gledaju slike Ane Nikolić, gledaju sav taj luksuz i onda zabriju u glavi biću i ja takva, i jbg teško je nać pravu žensku, zato najbolje karat kolko god se može i ne shvaćat žene ozbiljno, jer jbg realno one nas zajebavaju, možemo i mi njih
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh