Kako zbarit na tinderu i ostalim stranicama?

Tinder sam imao prilike koristit u vise zemalja Europe i Azije,te mogu samo reci da tinder u Hr nema veze sa tinderom u ostalim zemljam europe a definitivno je razlika dan i noc prema jugoistocnoj aziji..znaci dnevno imas 20 spojeva te su dovoljne 4 poruke na tinderu da bi dobio broj od nje te da bi se isto tako nakon samo 4 poruke i nasao sa istom(u 90% slucajeva) tinder u hr je jedno veliko nula
 
Hej curo, želiš li gledati sa mnom zalazak sunca? :)
Cure vole iskrenost. Ti želiš jebat i boli te kurac za zalazak sunca. Ulet, stoga, treba biti "hej curo, želiš li gledati sa mnom zalazak sunca - dok ti ga trpam"
I ako kaže da neće i to je ok ne treba suditi ljudima. Možda ne voli zalaske i želi gledati romantičnu komediju - dok joj ga trpaš
 
Sto se tice slika , nemoj staviti samo onu na kojoj poziras sam ili selfie , nego neku spontanu gdje te neko drugi uslikao ili gdje si s ekipom na slici ,a njima zamutis face ak treba :)
 
Neka netko napiše kako najlakše zbarit picu na tinderu... Član sam i tindera i badoo-a...i smokve...itd ..ali 0 bodova...niti sexa, niti susreta..ništa....Klikam i ja da mi se neke cure sviđaju...čak nekima i pošaljem normalnu poruku...ali odgovora nema...kao da su to sve slike iza kojih nema osoba....kao da sistem stavlja slike u opticaj...a nitko ne odgovara kad posaljem poruku
Večina tih date stranica traži lovu, kao ono...nekom se sviđaš, plati da vidiš kome...
Pa jel ima neki jednostavan način da se nađe normalna ženska for free na taj način, preko tih stranica....na obostrano zadovoljstvo...
Zar tražim previše?!
Ak imaš na tinderu profilnu ko tu na forumu onda si se zajebo. Za profilnu stavi sliku stanja tekućeg računa
 
Neka netko napiše kako najlakše zbarit picu na tinderu... Član sam i tindera i badoo-a...i smokve...itd ..ali 0 bodova...niti sexa, niti susreta..ništa....Klikam i ja da mi se neke cure sviđaju...čak nekima i pošaljem normalnu poruku...ali odgovora nema...kao da su to sve slike iza kojih nema osoba....kao da sistem stavlja slike u opticaj...a nitko ne odgovara kad posaljem poruku
Večina tih date stranica traži lovu, kao ono...nekom se sviđaš, plati da vidiš kome...
Pa jel ima neki jednostavan način da se nađe normalna ženska for free na taj način, preko tih stranica....na obostrano zadovoljstvo...
Zar tražim previše?!
Pozdrav, evo ja sam dotični koji ne napisao to u recenziji pa ću malo obrazložiti. Tinder za nas 20-30g poprilično dobro funkcionira, ako uložiš truda u slike, opis i javljanje. Nadam se da će i za druge dobne skupine zaživiti jer se je dating scena dosta promijenila u zadnjih par godina, neki to smatraju kao nešto loše ali na žalost to je realnost. Prednost Tindera je da cure i dečki nemaju taj "sram" da ako se zbare s nekim na ulici/klubu/pristanu na razmjenu brojeva budu smatrani kao da su "niskog morala"... što je kod nas problematična društvena stigma. Sad ne znam koliko ti godina imaš ali najbolje bi bilo da tražiš žene +/- 8 godina od svoje dobi, za ostale savjete imaš jako puno materijala na yt (kakve da stavljaš slike, kako da se dopisuješ itd.). Generalno moram reći da u inozemstvu bolje pali i također meni osobno bolje paše dopisivanje na engleskom jer ima više prostora za igru riječima
 
Ugl Tinder ima algoritam da te više prikazuje tek kad otvoriš profil, tako da u ta prva 24 sata imaš najviše matcheva, ta količina s vremenom drastično pada i to je njihova "tehnika" da te natjeraju da kupiš tinder pro ili kako se već zove. Čak i da kupiš ja ne vidim tu ništa loše, iako ja još nisam, potrošiš kojih 150 kn mjesečno na dating. Inače bi toliko, ako ne i više, potrošio u klubu, na cugi, kupio bi neku košulju da impresioniraš itd.
 
Za tinder treba biti maneken ili imati baby face, na to ženske padaju, rađaju im se majčinski osjećaji. Nisam maneken, niti imam baby face.
S godinama postajem sve ružnjikaviji, sada bi mi ocjena sa 7/10 (svojedobno prije 7-8 godina sam stavio svoju sliku na nekoj dating stranici i od ženskih sam dobio prosjek 7/10) vjerojatno pala na 6/10. A i počeo sam dobivati salo na bokovima, stomak, sijeda kosa, što se tiče izgleda već lagano idem u kurac.
Rekla bi Marija pa neću valjda didu pušiti
 
Koji sajt za midle-age jebače koji se pale na mlađe curice preporučate?
Probao sam one sajtove koji reklamiraju sugar babies, ali i tamo su fake profili.
 
Pozdrav, evo ja sam dotični koji ne napisao to u recenziji pa ću malo obrazložiti. Tinder za nas 20-30g poprilično dobro funkcionira, ako uložiš truda u slike, opis i javljanje. Nadam se da će i za druge dobne skupine zaživiti jer se je dating scena dosta promijenila u zadnjih par godina, neki to smatraju kao nešto loše ali na žalost to je realnost. Prednost Tindera je da cure i dečki nemaju taj "sram" da ako se zbare s nekim na ulici/klubu/pristanu na razmjenu brojeva budu smatrani kao da su "niskog morala"... što je kod nas problematična društvena stigma. Sad ne znam koliko ti godina imaš ali najbolje bi bilo da tražiš žene +/- 8 godina od svoje dobi, za ostale savjete imaš jako puno materijala na yt (kakve da stavljaš slike, kako da se dopisuješ itd.). Generalno moram reći da u inozemstvu bolje pali i također meni osobno bolje paše dopisivanje na engleskom jer ima više prostora za igru riječima

Evo to je konstruktivan odgovor, a ne bezvezno spamanje od pojedinaca po ovoj a i po drugom temama.
Uglavnom, malo sam stariji od tebe...između 40-50 god...
I nisam imao niti jedan susret preko tih date stranica....možda zato što ne "slinim" previše po tim stranicama...možda jer mi se neda bezgranično dopisivanje...mozda jer nisam uporan u tome...
Imam i puno svojih obveza...htio bi nesto brzo i konkretno nači, odratit "radnju" na obostrano zadovoljstvo..i to je to...bez emocija, srčeka, smailiča, dugotrajnih ispijanja kava piča i hrane sa potencionalnom osobom...Želim brzo i konkretno...
Jbg, mozda ipak previše tražim...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh