Kako zbarit na tinderu i ostalim stranicama?

Neka netko napiše kako najlakše zbarit picu na tinderu... Član sam i tindera i badoo-a...i smokve...itd ..ali 0 bodova...niti sexa, niti susreta..ništa....Klikam i ja da mi se neke cure sviđaju...čak nekima i pošaljem normalnu poruku...ali odgovora nema...kao da su to sve slike iza kojih nema osoba....kao da sistem stavlja slike u opticaj...a nitko ne odgovara kad posaljem poruku
Večina tih date stranica traži lovu, kao ono...nekom se sviđaš, plati da vidiš kome...
Pa jel ima neki jednostavan način da se nađe normalna ženska for free na taj način, preko tih stranica....na obostrano zadovoljstvo...
Zar tražim previše?!
Probaj napravit ženski profil pa ces vidjet kako to izgleda kad ti u dva dana stigne 450 poruka, sve na isti kalup sa slikom alatke ili golog torza i legendarnim blic porukama tipa EJ KAKO SI, AJMO NA KAVU, ŠTA IMA KOKE ili EJJ POZZ 😊😊
 
Napravio sam lazni zenski profil koji je bio aktivan 30tak minuta, imao sam preko 150 likeova od napaljenih deckica
Ovisi šta si na profilnoj imao. Tak je moj frend na smokvi jednom napravio ženski profil dogovorio Masaze i sad kad je trebalo doc do tog nestao 🤣 a šta će dog s likom lik napaljen misli ide curi a ono lik ga dočeka 🤣🤣
 
Nije priči kak je dnevno imao 145+ poruka kaže lik neki mu slao dick PIC a nije ga oprao one naslage bijele se vidle koje se stvore oko glavica ak se ne tuširat nezz 2.3 dana. Drugi mu poslao dic pick pa pitao dal bi mu lizala jaja dok si ovaj gura bananu u dupe. Ma svakakvih ima tam
Ha ha ha, i onda se zacude sto im se cure ne javljaju, te govore da su sve prevare
 
Nije tesko prepoznati lažni ženski profil. Npr.na Smokvi autentična normalna ženska nikad neće postavit slike pičke i napisati napaljena sam kurvetina željna velikog kurca, nego će postaviti diskretnu sliku bez puno podataka o sebi jer muški ionako ne čitaju detalje nego im je jedini cilj parenje. Ili čak bude profilna bez ikakve slike.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh