Kako jebat u 2024/2025.

Mali offtopic na temu, (ništa personalizirano), forumašica Godess mi je neki primjer trenda koji sam viđao kod mlađih cura i zrelijih žena, a to je new age duhovnost i self-help radionice, seminari i vježbaonice, odnosno cijela industrija tzv. samo-razvoja svijesti koja je privlačna i mnogim djevojkama/ženama kao programirane vježbe svjesnosti za kontrolu, nadzor i poboljšavanje vlastitog života. Radi pojašnjnja, prije nekih 20-ak godina, taj trend bio je u povoju, a nekako popularizirala ga je Oprah Winfrey preko promocije self help literature, pa su izlazili naslovi kao Eckart Tolle, Ester Hicks, Rhonda Byrne, (u HR Ana Bučević), i ostali koji su danas klasici tog đira. Danas (sa odmakom od 20-ak godina) taj trend self helpa preplavio cijelo nakladništvo, iz nekog povoja kada se smatrao "alternativom", postao je mainstream za tu neku žensku literaturu o razvoju samo-svijesti, sebstva, psiho-fizičkog sklada i ostaloga. Upoznat sam bio sa tim trendom, ali me to nikad nije privlačilo.
Danas isto (pošto imam više manje i muško-žensko društvo u kvartu sa kojima se volim vidjeti na piću i druženju), ako se dotakne tema new age interpretacije o pozitivnoj energiji, energetskom zračenju, manifestiranju stvarnosti, dobrim vibracijama, i sl. primjetim koliko je taj trend uhvatio maha u svakodnevnici pa su cure "zagrizle" u taj đir. Osobno mi izgleda da u muško-ženskoj komunikaciji, kod mlađih, postoji sve manje razumijevanja u komunikaciji, po tim dodirnim točkama, pa se i muškarci i žene ponašaju kao pojedinci koji brane vlastiti svjetonazorski stav, i povlače u neki svoj osobni individualizam koji smatraju nepovredivim. Otuda mi izgleda zbog čega ljudi sve teže (bili oni materijalno situirani ili ne), sve teže dolaze ili se odluče upustiti u stabilne veze, povremeni seksualni susreti, avanture, šaranja, eskort, bez diranja u "moj prostor" dođe kao nadomjestak, ili "ispušni ventil" za nezadovoljstvo i nerazumijevanje koje se nakupi. A društvene mreže, eskort stranice i ponuda je na samo dva klika dalje.
 
To je do vas... Nula elokventnosti, sovinizam i mizoginija prisutniji nego ikada, radne navike i zivotni ciljevi nepostojeci.
Redovito se osjeca nedostatak kucnog odgoja i nelijecene traume iz djetinjstva.
Ovo se sad ne zajebavam i nisam cinicna ni zlonamjerna,ovo su cinjenice..
A vidiš ja sam toliko "neelokventan i gluo" da imam d9jam da si lažni muški drkaroš...😉
 
Mali offtopic na temu, (ništa personalizirano), forumašica Godess mi je neki primjer trenda koji sam viđao kod mlađih cura i zrelijih žena, a to je new age duhovnost i self-help radionice, seminari i vježbaonice, odnosno cijela industrija tzv. samo-razvoja svijesti koja je privlačna i mnogim djevojkama/ženama kao programirane vježbe svjesnosti za kontrolu, nadzor i poboljšavanje vlastitog života. Radi pojašnjnja, prije nekih 20-ak godina, taj trend bio je u povoju, a nekako popularizirala ga je Oprah Winfrey preko promocije self help literature, pa su izlazili naslovi kao Eckart Tolle, Ester Hicks, Rhonda Byrne, (u HR Ana Bučević), i ostali koji su danas klasici tog đira.

Krenulo je to i nesto ranije. Philip Morris je u 60im pokrenuo propagandu gdje je uvlacio zene u duhansku industriju sa specificno targetiranim cigarama zvanim "Virginia Slims". I onda ih gurao reklamama "Beleive in yourself" i slicne nebuloze. Tadasnji "vjeruj u sebe" i stavljaj krs u usta i uvlaci ga u pluca se pretvorio u danasnji vjeruj u sebe i stavljaj krs u mozak sa woke ideologijama.

Na uspjesnom primjeru manipulacije zenama su se nakon Philipa Morrisa prikljucile i druge firme, a kako je narativ vec dobio zamah, prikljucile su se i sve te licnosti koje si nabrojao tipa Oprah. Ne kazem da su Oprah ili ostali imali neku losu namjeru, to je bio trend. Oprah je vodila svoj show isto sa svrhom zarade, sigurno da je neke stvari modificirala na nacin na koji je mislila da ce dobiti bolji publicitet, u odnosu na kako bi ga vodila da se ne radi o biznisu i parama. Ali i dalje sustinski, vjerujem da je ona vise manje iznosila svoje iskreno misljenje i to je sasvim ok. Za mene je ona poduzetna zena i ima moj respect.

Niti mislim da su Philip Morris ili bilo tko drugi imali losu namjeru. To su firme koje plasiraju reklame s ciljem maksimiziranja profita. Tako zivot funkcionira. Tko god je ovdje ikad recimo prodavao auto, zna da kad dode kupac govoris sve najbolje o svom autu, a na mane zmiris. Nema nista loseg u tome da gledas na koji nacin bolje i brze prodati svoj proizvod. Kako je kupac auta kriv sto nije skuzio da je kvacilo u banani, tako su si i zene krive sto su pocele uvlaciti taj krs u pluca, a do prije kampanje Philip Morrisa su bile pre fine da se truju tim otrovom.

Ali sad u 21. stoljecu je to preslo sa propagandi firmi i subjektivnih razmisljanja svakog pojedinca, na to da drzavne vlasti guraju taj new age koncept gdje se siri woke ideja da se zene moraju boriti za svoja prava i da su im muskarci najveci neprijatelji i prepreka jer ih se placa vise za jednak posao, i slicno. Namece se to da ljudi ne rade ono sto su radili Oprah ili ostali, a to je da razmisljaju svojom glavom. A tu vec mozemo pricat o losim namjerama, jer kako je Philip Morris sa svojim reklamama "Beleive in yourself" i slikom zene sa cigaretom u ustima definitivno vidio neki svoj interes, tako i drzave koje guraju istu tu agendu vide neki svoj interes. Philip Morris je vidio interes u profitu i to je legitimno. A u cemu drzave vide interes? To bi vec bile teorije zavjere tako da nema smisla ulaziti u to, ali svakako je u najmanju ruku cudno da drzave guraju takvu agendu.

Jedno je sigurno, nekad prije su zene bile inteligentnije od muskaraca. Danas su u najbolju ruku u istom kurcu kao i mi.
 
Krenulo je to i nesto ranije. Philip Morris je u 60im pokrenuo propagandu gdje je uvlacio zene u duhansku industriju sa specificno targetiranim cigarama zvanim "Virginia Slims". I onda ih gurao reklamama "Beleive in yourself" i slicne nebuloze. Tadasnji "vjeruj u sebe" i stavljaj krs u usta i uvlaci ga u pluca se pretvorio u danasnji vjeruj u sebe i stavljaj krs u mozak sa woke ideologijama.

Na uspjesnom primjeru manipulacije zenama su se nakon Philipa Morrisa prikljucile i druge firme, a kako je narativ vec dobio zamah, prikljucile su se i sve te licnosti koje si nabrojao tipa Oprah. Ne kazem da su Oprah ili ostali imali neku losu namjeru, to je bio trend. Oprah je vodila svoj show isto sa svrhom zarade, sigurno da je neke stvari modificirala na nacin na koji je mislila da ce dobiti bolji publicitet, u odnosu na kako bi ga vodila da se ne radi o biznisu i parama. Ali i dalje sustinski, vjerujem da je ona vise manje iznosila svoje iskreno misljenje i to je sasvim ok. Za mene je ona poduzetna zena i ima moj respect.

Niti mislim da su Philip Morris ili bilo tko drugi imali losu namjeru. To su firme koje plasiraju reklame s ciljem maksimiziranja profita. Tako zivot funkcionira. Tko god je ovdje ikad recimo prodavao auto, zna da kad dode kupac govoris sve najbolje o svom autu, a na mane zmiris. Nema nista loseg u tome da gledas na koji nacin bolje i brze prodati svoj proizvod. Kako je kupac auta kriv sto nije skuzio da je kvacilo u banani, tako su si i zene krive sto su pocele uvlaciti taj krs u pluca, a do prije kampanje Philip Morrisa su bile pre fine da se truju tim otrovom.

Ali sad u 21. stoljecu je to preslo sa propagandi firmi i subjektivnih razmisljanja svakog pojedinca, na to da drzavne vlasti guraju taj new age koncept gdje se siri woke ideja da se zene moraju boriti za svoja prava i da su im muskarci najveci neprijatelji i prepreka jer ih se placa vise za jednak posao, i slicno. Namece se to da ljudi ne rade ono sto su radili Oprah ili ostali, a to je da razmisljaju svojom glavom. A tu vec mozemo pricat o losim namjerama, jer kako je Philip Morris sa svojim reklamama "Beleive in yourself" i slikom zene sa cigaretom u ustima definitivno vidio neki svoj interes, tako i drzave koje guraju istu tu agendu vide neki svoj interes. Philip Morris je vidio interes u profitu i to je legitimno. A u cemu drzave vide interes? To bi vec bile teorije zavjere tako da nema smisla ulaziti u to, ali svakako je u najmanju ruku cudno da drzave guraju takvu agendu.

Jedno je sigurno, nekad prije su zene bile inteligentnije od muskaraca. Danas su u najbolju ruku u istom kurcu kao i mi.
Koji filozofi jebote.
Kakav new age, kakva Oprah, stvar je zapravo vrlo jednostavna: u zdravom tijelu je zdravi duh i obratno, ako njeguješ pozitivne emocije tj zdravi pristup emocijama, izbjegavaš stres i općenito će ti biti bolja kvaliteta života a i tijelo mlađahnije. Ne trebaju nam tu nikakva new age sranja i neki feminizam kako ste si vi neki muški umislili, nego samo self care a to znači njegovanje ženske intuicije koja radi puno toga za nas.
 
Koji filozofi jebote.
Kakav new age, kakva Oprah, stvar je zapravo vrlo jednostavna: u zdravom tijelu je zdravi duh i obratno, ako njeguješ pozitivne emocije tj zdravi pristup emocijama, izbjegavaš stres i općenito će ti biti bolja kvaliteta života a i tijelo mlađahnije. Ne trebaju nam tu nikakva new age sranja i neki feminizam kako ste si vi neki muški umislili, nego samo self care a to znači njegovanje ženske intuicije koja radi puno toga za nas.

Da bi bolje razumjeli sadašnjost, bitno je razumjeti prošlost. Ako za tebe ignoriranje prošlosti podrazumjeva zdrav duh, drago mi je zbog tebe. Bolje i to nego da sjediš u fotelji i cmizdriš kako su Plenković i papa krivi što je svijet u kurcu. Međutim, self improvement nema nikakve veze sa razumijevanjem prošlosti.
 
Da bi bolje razumjeli sadašnjost, bitno je razumjeti prošlost. Ako za tebe ignoriranje prošlosti podrazumjeva zdrav duh, drago mi je zbog tebe. Bolje i to nego da sjediš u fotelji i cmizdriš kako su Plenković i papa krivi što je svijet u kurcu. Međutim, self improvement nema nikakve veze sa razumijevanjem prošlosti.
Čitajući tvoje postove imam dojam da čitam Hegela a ne da smo na forumu za kurve.
 
Daš pare i jebeš koliko hoćeš. Sve je u parama, ženama smo ionako manje interesantni nego one nama. Njih više ionako zanimaju mobiteli, pare, cipele i torbice od nas. Naš interes su većinom one, nogomet i piva. Tako da ako hoćeš jebati sa parama ti se otvaraju vrata jebanja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh