Kako jebat u 2024/2025.

Pa nitko ni ne očekuje da prostitutka uziva,ona sama zna da je to nemoguće hhaha...to je samo dobro odraden posao nista vise,ne znam kojim jezikom da ti objasnim ...stranka si,a ja sam profi i u svakom poslu cu dati 300 posto od sebe jer to sam ja
Krivo. Nemaš pojma.
Bar kad sam ja u pitanju, prostituke se žele jebati, a ne da to rade to preko kurca, ako mi kažu da ne svršim prerano, ako me poljube prilikom dolaska ili rastanka, ako kažu da ih opet posjetim i u kojoj pozi bi se htjele seksati.
Naravno ne "legnem" ni ja svakoj. Tako nisam legao Lori blond, doduše ni ona nije moj tip, pa ni nije neka šteta:cool:.
 
Krivo. Nemaš pojma.
Bar kad sam ja u pitanju, prostituke se žele jebati, a ne da to rade to preko kurca, ako mi kažu da ne svršim prerano, ako me poljube prilikom dolaska ili rastanka, ako kažu da ih opet posjetim i u kojoj pozi bi se htjele seksati.
Naravno ne "legnem" ni ja svakoj. Tako nisam legao Lori blond, doduše ni ona nije moj tip, pa ni nije neka šteta:cool:.
zna goddess sta ti prica, ima jako puno kilometara predjenih u ovom putovanju
 
Bas bi voljela vidjeti profil zena na Tinderu i Badoo,daj zamisli nalazis se u slobodno vrijeme za dzabe sa likovima koji preko Badoo i Tindera moraju trazit picku😆
Buraz cim vidim da si tamo meni misljenje o tebi opada na minus nepovratno...
Priča mi frend , lik po vani radi da taj badoo ima jebenu prođu , svaki dan drugu jebe, doduše napravio je neki fake profil nije ime i prezime i njegova slika.
 
Koja ti je bila najbolja od ovih sta si spomenuo ? koja ti je ostala u najboljem pamcenju ?
A cuj..RS ..nema se sto lagati .ipak smo se druzili 8g..
Onda bi tu bila Teta Maja..koja je novijeg datuma ..a mi smo s mive stariji..
I još jedna Maja nazalost kratko na sceni..da je ostala ..bio bi sigurno njen stalni.
Bonnica je isto bila pozitivno luda..i stvarno mi je zao sto je naš prvi i jedini susret otisao u krivi pravac ..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh