Kako jebat u 2024/2025.

možda je došla na forum da vidi koju cijenu bi mogla postići, ono kad pogledaš njuškalo da vidiš koliko ti auto vrijedi😂
Aha... Sanjaj 🤣
Kaj se mene tiče možete vi misliti i da sam muško, bar bude manje nepismenih uleta u inbox.
A možda vas ipak malo uspijem naučiti manirama prema ženama pa vam se možda i posreći da vam koja da besplatno. A možda su u šumi.
 
Aha... Sanjaj 🤣
Kaj se mene tiče možete vi misliti i da sam muško, bar bude manje nepismenih uleta u inbox.
A možda vas ipak malo uspijem naučiti manirama prema ženama pa vam se možda i posreći da vam koja da besplatno. A možda su u šumi.
to ti nebi bilo lose uciteljice? kada krecu predavanja? nadam se da neces to skupo naplatiti? :ROFLMAO:
 
Aha... Sanjaj 🤣
Kaj se mene tiče možete vi misliti i da sam muško, bar bude manje nepismenih uleta u inbox.
A možda vas ipak malo uspijem naučiti manirama prema ženama pa vam se možda i posreći da vam koja da besplatno. A možda su u šumi.
Ulijeću ti i vani i na forumu, evo vidiš dobra cijena bi bila izgleda😂
 

Butterfly nemam nista protiv da predavanja budu u inboxu,slobodno se javi,volim ja uciti od najboljih,od onih koji su u najboljim godinama,pa da mogu to nauceno implementirati;) gospođica se ponudila da zeli i hoce odrzati sate,kad na kraju nikome nista...bas sam tuzan :)

 

Butterfly nemam nista protiv da predavanja budu u inboxu,slobodno se javi,volim ja uciti od najboljih,od onih koji su u najboljim godinama,pa da mogu to nauceno implementirati;) gospođica se ponudila da zeli i hoce odrzati sate,kad na kraju nikome nista...bas sam tuzan :)

Eto ti poslovni prijedlog, investiraš u otvaranje mog biznisa, online savjetovanja, pa možemo čak malo i razgovarati 😅
 
Ajmo dalje u objavama stavljajte pluseke i opis kad je netko zbario neku djevojku u real life i na koju foru....
Pošto vam je tako nemoguće, baš me zanima..
😆
 
Al ne u prostituciji
Ajde pitanje, ne znam te, al vidim da si umirovljena prostitutka, ako sam dobro shvatio? Taj život je iza tebe, kažeš da poslovno i duhovno napreduješ i da si nadišla u svim pogledima svoje bivše klijente, da imaš super muškarca koji te voli, razumije i cijeni. Napokon si kompletna samo ostvarena žena.
Pitanje, koji kua si došla na forum koji se tiče tvoje bivše profesije na kojoj si zgrnula lovu, držat prodike i objašnjavati gdje je pu ka sreći ???
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh