Kako jebat u 2024/2025.

Bravo kolumbo, otrkio si Ameriku. :))
Zezam se, ali slažem se 1000001 %

U firmi je bila kolegica, dobra pička, starija 45 god, ima muža al onako, voli malo flertovat i svima bila napeta.
Došao od gazde partner, mlad zgodan ajme nosi se brutalno, odijelo sat i tako upoznaju se ... ima stav karizmu a i lovu i lipo je bubnio
Pa rekao si .stav,karizma,razgovor,maniri...e da ..
 
Pa naravno,
Da je bio zgodan a došao s stavom skini gaće da ti ga utrpam naravno da nebi jebo.
Žena je starija, oće malo igre malo napaljvanja da osjeti moć muškarca nad njom, da radi stvari koje ne želi ali je napaljenosti želja za seksom tjera na to.

Jebiga, toga fali danas....kapitalizam, sve ide prebrzo!
 
Pa naravno,
Da je bio zgodan a došao s stavom skini gaće da ti ga utrpam naravno da nebi jebo.
Žena je starija, oće malo igre malo napaljvanja da osjeti moć muškarca nad njom, da radi stvari koje ne želi ali je napaljenosti želja za seksom tjera na to.

Jebiga, toga fali danas....kapitalizam, sve ide prebrzo!
Lik nema kompleksa i to se osjeti...ali da, tako se pristupa kad ne placas
 
Al pogle tko su glavne zvijezde crne kronike...ona ga je odbila ubio je,otisla,nasao i zatukao..inceli.Oni koji ne mogu naci nikoga su najopasniji.Jer postoji problem u njima koji izbija kad tad na povrsinu
To je manjina. I to su američki problemi. Kad nas, muževi i dečki/bivši i sadašnji najviše kolju žene. Inceli igraju igrice i drkaju.
 
Kad si zadnji put izasla malo vani, po barovima i po klubovima? Da jesi ocito bis sama vidjela sta curke od 20tak godina rade samo da ih pozoves u separe ili provozas u dobrom autu, ili ostavis par stotinjak eura, onako sa strane. Pa te cure kasnije trce za tobom, ne mozes ih se rijesiti, kao buhe su. Ne govoorim ti ja samo u kurvama, nego opcenito, ali tebi je to ocito tesko shvatiti, imas ovog balvana magarca od 28 godina koji nije pun sebe, jer je tortalno zeleni slinavac i mislis da ti ovako stara i ofucana si dobila jackpot, smiri se, spusti se u zemlju, stara si i nepotrebna, tesko da bi bilo tko uspjesan uopce i platio za tebe :)
Evo ja sam bila vani u subotu sa 40 i nešto i rojili su se oko mene ko da sam jedino žensko vani, kako sad to 😅
Znaju dečki što valja i tko su boginje sexa.
 
Nemoj ju ubijat u pojam, frende... Oni nju žele! Ona je Boginja seksa! Mora to svima obznaniti na kurvinjskom forumu
Koji kreteni morate biti da govorite seksipilnim milfačama da su stare i ofucane... Pogledajte malo zvijezde koje se održavaju u tim godinama, pa čak i sa 50 izgledaju bolje od većine celulitnih dvadesetogodišnjakinja, po vašemu 'mladih cura sa oblinama'... Svaki komentar je od mene dalje suvišan, ajde nek vam bude.
 
Trebali bi otvoriti temu: Kako biti Boginja seksa? Kako se spasiti od horde mladih pastuha koji te žele zasipati spermom
 
Koji kreteni morate biti da govorite seksipilnim milfačama da su stare i ofucane... Pogledajte malo zvijezde koje se održavaju u tim godinama, pa čak i sa 50 izgledaju bolje od većine celulitnih dvadesetogodišnjakinja, po vašemu 'mladih cura sa oblinama'... Svaki komentar je od mene dalje suvišan, ajde nek vam bude.
Tako je, zvijezde koje se odrzavaju tako trose tisuce dolara iliti eura mjesecno, ne govorim o ovim nasim balkanskih starletama koje su copy/paste, za ispovracat se. Naravno da cu traziti neku mladu i zgodnu od 20tak godina, sta cu s tobom koja ima kilometara kao americki kamioni nakon 20 godina sluzbe. Naravno da si ofucana, jbg tako ti je to, pomiri se s time. Nacis ces klinca koji ce u drustvu govoriti da je pojebao milfacu, dobro tebi dobro njemu, uzivaj u tome dok ide.
 
I d
E pa vidis,postoje muskarci koji znaju..sa kojima uzivas u dobro provedenom vremenu i u seksualnom i u smislu druzenja .Koji naprave prvi korak, povedu te ,koji su zaštitnici i uz koje se zena osjeca kao zena..Vracamo se na pocetak price i famozni rad na sebi koji je većini ekipe tu neophodan ako zele jednog dana imati curu..Ako zele naravno.
I da, cisto da zavrsim s ovime. Mene nije brga dali ces ti uzivati, meni je bitno da je meni dobro, tvoji osjecaji su najanje bitni u cijeloj ovoj prici (ako placam aravno), a sad zelim ti ugodan ostatak dana, idi se pozali ovom od 28 da te starac od 40 godina poslozio na kurvinskom forumu gdje imas svoj profil ;)
 
I d

I da, cisto da zavrsim s ovime. Mene nije brga dali ces ti uzivati, meni je bitno da je meni dobro, tvoji osjecaji su najanje bitni u cijeloj ovoj prici (ako placam aravno), a sad zelim ti ugodan ostatak dana, idi se pozali ovom od 28 da te starac od 40 godina poslozio na kurvinskom forumu gdje imas svoj profil ;)
Pa nitko ni ne očekuje da prostitutka uziva,ona sama zna da je to nemoguće hhaha...to je samo dobro odraden posao nista vise,ne znam kojim jezikom da ti objasnim ...stranka si,a ja sam profi i u svakom poslu cu dati 300 posto od sebe jer to sam ja
 
Evo ja sam bila vani u subotu sa 40 i nešto i rojili su se oko mene ko da sam jedino žensko vani, kako sad to 😅
Znaju dečki što valja i tko su boginje sexa.
ako si ovo zaista na slici svog profila nije ni čudo što su se rojili,kad izgledas dobro,i imas dobro tijelo.
btw citam komentare vidim tu svega i svacega,generacije do 2000 godiste je donekle jos ok,sto bi ja rekao starog su kova,moze se snjima kako tako kao sto je prije bilo,ovi preko 2000godiste oni su prica za sebe,oni nek uzivaju kak znaju,ali po meni je puno bolje izlazit van na večeru,u kino,u šetnju,u prirodu,i sve nesto u tom điru, nego sjedit doma tipkat se u nedogled drkat kurac i biti virtualno ovisan.
po meni se prije bolje ljespe zivjelo uzivalo,ovo sve unazad 7-8 godina sto se desava nemam komentara,nije dobro nikako niti ce muskarci vie znati prici zenama niti cure muskarcima,jer su naucili virtualno sve a to zaglupljuje unistava ljudski mozak.
citao sam tu jako dobre komentare i podrzavam stavio sam lajk na sto mislim da je super i sto mi se svida. ima zena sto govore jako dobro i to mi se svida,i to je vas tu par,a ima 2-3 muska isto tako sto su ok.ovo sve ostalo bez veze se svadate to treba samo ignorirati i cao.
trebaju decki i cure da uzivaju da se odvoje od virtualnog svijeta da uzivo sve rade a ne preko poruka. prirodnije je uzivo i normalnije nego tipkat se u nedogled. prirodnije mi je se boriti za curu ili decka i osvojiti ga/ju i oznojiti se nego uzet i platit(nemam nista protiv toga ima sve svoje) jednostavno treba na max uzivati uzivo na obostrano zadovoljstvo i cao,u kojem smjeru ova vremena idu nisam za to,jer nema vise uzivanja. nadam se da su ovih par cura i deckiju shvatili sto zelim reci,a i ostali,ljepse je se potruditi i dati sve od sebe uzivo,nego virtualno,ljepsi je osjecaj.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh