Kako jebat u 2024/2025.

ako si ovo zaista na slici svog profila nije ni čudo što su se rojili,kad izgledas dobro,i imas dobro tijelo.
btw citam komentare vidim tu svega i svacega,generacije do 2000 godiste je donekle jos ok,sto bi ja rekao starog su kova,moze se snjima kako tako kao sto je prije bilo,ovi preko 2000godiste oni su prica za sebe,oni nek uzivaju kak znaju,ali po meni je puno bolje izlazit van na večeru,u kino,u šetnju,u prirodu,i sve nesto u tom điru, nego sjedit doma tipkat se u nedogled drkat kurac i biti virtualno ovisan.
po meni se prije bolje ljespe zivjelo uzivalo,ovo sve unazad 7-8 godina sto se desava nemam komentara,nije dobro nikako niti ce muskarci vie znati prici zenama niti cure muskarcima,jer su naucili virtualno sve a to zaglupljuje unistava ljudski mozak.
citao sam tu jako dobre komentare i podrzavam stavio sam lajk na sto mislim da je super i sto mi se svida. ima zena sto govore jako dobro i to mi se svida,i to je vas tu par,a ima 2-3 muska isto tako sto su ok.ovo sve ostalo bez veze se svadate to treba samo ignorirati i cao.
trebaju decki i cure da uzivaju da se odvoje od virtualnog svijeta da uzivo sve rade a ne preko poruka. prirodnije je uzivo i normalnije nego tipkat se u nedogled. prirodnije mi je se boriti za curu ili decka i osvojiti ga/ju i oznojiti se nego uzet i platit(nemam nista protiv toga ima sve svoje) jednostavno treba na max uzivati uzivo na obostrano zadovoljstvo i cao,u kojem smjeru ova vremena idu nisam za to,jer nema vise uzivanja. nadam se da su ovih par cura i deckiju shvatili sto zelim reci,a i ostali,ljepse je se potruditi i dati sve od sebe uzivo,nego virtualno,ljepsi je osjecaj.
Naravno,pogled oci u oci kad ne skida pogled s tebe a trnci prolaze...ovo je sve cisto kracenje vremena virtualno,dok za sat i pol ne idem doma hahah
 
Karate Marice,Sanje od 70 god nemate pravo pisati o necijoj starosti...btw dal' osjecam pritisak godina,da ali ne jer mislim da me xy s ovog foruma ne bi jebao hahahaha vec radi nekih drugih stvari,poslovno vezanih
 
Pa nitko ni ne očekuje da prostitutka uziva,ona sama zna da je to nemoguće hhaha...to je samo dobro odraden posao nista vise,ne znam kojim jezikom da ti objasnim ...stranka si,a ja sam profi i u svakom poslu cu dati 300 posto od sebe jer to sam ja
Zašto bi bilo nemoguće ako je profi... zapravo najplaćeniji profesionalci uživaju u svom poslu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh