ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Večeras dogovorio susret....lokacija Istarska ulica. Stan nov i uredan. 100€ pola sata dogovorio. Cura kao sa slike, lijepa linija tijela, sise taman tvrde i lijepo stanu u ruku. Malo ga krenula mazit sa rukama pa pusenje sa kondomom, ponudila mi 69 i onda akcija. Izmjenili 5-6 poza sve udovoljava, ne razumije engleski dobro ali smo se razumjeli bez prevoditelja. Cura vedra, vesela nasmijana, lijepo ga pušila. Jedina zamjerka lubrikant, suha stalno.....mislim da je rekla još sutra da je tu ali ide sa prijateljima malo u obilazak grada i onda u Karlovac
 
*drugi tjedan nekima ide plaća
Ni to mi ne pomogne. Ali uzas je napravila Valentina, sad mi se ne ide ni na jednu drugu ovu debelu brazilsku prasicu koje k tome jos i smrde.
Sve puse s kondomom, glumataju, ne daju nrke poze, dogovorite se za pusenje bez pa se opet izmotavaju iako si dao ekstra, a nasa draga Valentina te uhvati za surlu, vodi u wc, pere ga rukama i sapunom, da bi ga mogla pusiti bez. Tako da napravila mi je game over lagani i kad budem imao love ne znam dal' mi se ide na nesto prosjecno. Mozda na onu tantra babu da se zabavim ili nesto slicno.
Za Valentinu mi je jedino zao da ju nisam u svim tim pokusajima uspio zadovoljiti

Ne znam dal' ste vidjeli onog nekog balavog kretena sto je izbo brazilku u Slavonskom Brodu. E sad ce pak sve traziti selfie radi tih idiota nestabilnih. Sto ce uopce 19-godisnjak na kurvama
 
Pozdrav...ako koga zanima imam broj od jedne mlade cure sta radi samo na preporuku nema nigdje oglas...ako koga zanima razmjenio bi broj za koju drugu takvu curu
 
Ni to mi ne pomogne. Ali uzas je napravila Valentina, sad mi se ne ide ni na jednu drugu ovu debelu brazilsku prasicu koje k tome jos i smrde.
Sve puse s kondomom, glumataju, ne daju nrke poze, dogovorite se za pusenje bez pa se opet izmotavaju iako si dao ekstra, a nasa draga Valentina te uhvati za surlu, vodi u wc, pere ga rukama i sapunom, da bi ga mogla pusiti bez. Tako da napravila mi je game over lagani i kad budem imao love ne znam dal' mi se ide na nesto prosjecno. Mozda na onu tantra babu da se zabavim ili nesto slicno.
Za Valentinu mi je jedino zao da ju nisam u svim tim pokusajima uspio zadovoljiti

Ne znam dal' ste vidjeli onog nekog balavog kretena sto je izbo brazilku u Slavonskom Brodu. E sad ce pak sve traziti selfie radi tih idiota nestabilnih. Sto ce uopce 19-godisnjak na kurvama
Vidis to da smrde, ja jos nisam naisao na nijednu,ali kao sto sam rekao u proslom postu jedna se pozalila da decki smrde i zato ne daje svima full service. Istina je da je vecina krmolika i da stvarno moras imati srece i planete na tvojoj strani da ubodes nesto decentno. A ovo da je netko napao brazilku nisam cuo. U svakom slučaju debila ima i selfie im nece puno pomoci po tom pitanju.
 

Ima li tko iskustva sa njom? Kaze da nema bonova, da se placa gotovinom. 150 eura
 

Ima li tko iskustva sa njom? Kaze da nema bonova, da se placa gotovinom. 150 eura
Pošalješ poruku pa te zove na telefon neki frajer kao navodno dečko pa ti kaže odnesi joj novce ili cunte doc tražit na kucnu adresu itd... Ali samo mu kažeš da dolazi patrola i onda te blokira i tjt
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh