ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Evo nisam mogao da ne komentiram iako mi nije bio plan. Domaćih ima samo u Zagrebu, 3 narkomanke u Splitu i 2 u Rijeci. Ostalo sve je bon ili prevara. Rafaela ili Rafa sa linka gore je best buy po meni ( 150 sat ) jer sam je konzumirao dok je bila u Puli ali vidim da je išla za Poreč. Rekla mi je da diže cijenu uskoro jbg i njoj inflacija 😂
Samo neka dize cijenu, jednom kad ljeto prodje , biti ce i niza cijena. Ma sta one misle, da je 150 eura malo?! Ne vrijede 30 eura u Brazilu a ovdje izigravaju zlatne pičke. Prošli vikend sam imao sreće i sa 40 eura potrošenih nategao lokalnu (on budget bi se reklo). E sad, nisu još počele poruke dolaziti, možda sam se spasio...
 
Ma ljudi dragi, pricam o normalnoj lokalnoj curi sa kojom sa izasao vani, potrosio 40 eura i dala mi je. Mislim da je bilo jasno iz posta da nije riječ o kurvi ,jer šta mi bi poruke slala onda?...mislim stvarno...
Slično iskustvo iz Poreča mogu potvrdit od prošle godine. U svim tim shopovoma i kojecemu po gradu rade cure iz slavonije koje u pravilu budu solo, eventualno razvedene. Dotična s moje strane inače po prirodi vrlo prostupačna i otvorena za priču, zezanciju. Pa s par pića do njenog stana išlo. Ne neplanski, nego ni zadnje čemu se nadao od dotične. Zrela, plava, širokogrudna, samostalna a po priči nije da joj je strano primit za gušt.
Veselim se "slučajno" posjetit shop gdje radila, nadam se da još uvijek.
Ako tu ima porečana, vjerojatno im je i znana bar iz grada jer se tamo u tom centru svi znaju.
 
Mjenjam broj za broj,mlada cura 25 godina,top guzica,sise 2,slatko lice prošlo ljeto je imala aparatić vrlo vjerovatno je skinula jer je tako govorila da do sljedećeg ljeta bi trebala skinuti. inače je iz okolice Zagreba zadnja 4 ljeta dolazi u Istru raditi te cura uz taj posao voli i druzenje.jako komunikativna osoba i ako joj se svidis možeš i ostati prespavati kod nje ako slučajno otvorite bocu vina pa da ne voziš pijan ali normalno rano ujutro moras izaći iz stana posto ona ide na posao.
Moze broj?
 
Pa neko je poceo srat nesto u stilu kao ne vjerujem ovim novima što pišu pa sam reko sta cu se uopce truditi pisat recenzije kad ekipa ima problem kao da neznam, zasto bi nesto slagao, nemam nis za dobit s time.

Uglavnom da, imao sam srece poslje one prve prosjecne. Ova Vivian (koja je promijenila nick btw prije se zvala Lua) je lijepsa nego na slikama a usluga je vrh, ponasala i pricala je samnom ko da mi je cura. Cista je, predivna, simpa, odlican seks je bio. Soba mala ali sa klimom. Oral bez kondoma samo ako se istuširaš i si čist.
Sve preporuke , a ova druga Rebecca nije me bas odusevila , malo je pre distancirana i ne prica, samo odrađuje ali slatka je, sitna ,malena ali seks je bio ok.
Ali sa Vivian sam imao 10 puta bolje iskustvo, jednostavno mi je kliknula. Eto. Ako nekome moze bit od pomoci.
Pozdrav svima, vec neko vrijeme pratim forum, uvijek idem na provjerene, od iskusnih članova. PO sam cijeli više manje prošao, a danas odradio drugo EGE iskustvo ponukan koleginom recenzijom. Inace idem isključivo u ZG i nisam se dosad bavio ponidom u Istri i Sloveniji. Naravno kiksao sam. Nažalost (oprosti kolega) ispada da oni koji seru u stilu "ne vjerujem ovim novima" ipak imaju pravo, barem u mom današnjem iskustvu. (Ne krivim kolegu, njegovo iskustvo sa istim curama je možda bilo drugačije.) Nažalost neznam citirat vise postova sa više stranica pa ću citirat u više postova..pa da krenem:


Cura je točno moj tip po svim kriterijima minus tetovaze ali to je stvar osobnog ukusa. Dotičnoj sam poslao poruku u nedjelju pošto je to bio zadnji dan i jučer dobio odgovor da je do 28.og u Puli te smo dogovorili za danas. Danas potvrdio dogovor za doba koje mi paše i rekao da imam 80km do Pule na njen upit koliko sam daleko. U međuvremenu vidio da ima 2 profila i na jednom profilu ima ocjenu 1 jer traži selfie sa podignuta 4 prsta "za svoju sigurnost" i bez selfija nemoze nista. Pratim upute forumaša i ne dajem selfie ali sam ipak poslao samo donji dio lica i 4 prsta da vidi bar da surađujem, ali onda je počela nagovarat za full face i tu sam odustao. Razočaranje. (Pitanje kolegi Neptun78: da li si slao selfie i zaboravio napomenuti u recenziji?)
 
Pa neko je poceo srat nesto u stilu kao ne vjerujem ovim novima što pišu pa sam reko sta cu se uopce truditi pisat recenzije kad ekipa ima problem kao da neznam, zasto bi nesto slagao, nemam nis za dobit s time.

Uglavnom da, imao sam srece poslje one prve prosjecne. Ova Vivian (koja je promijenila nick btw prije se zvala Lua) je lijepsa nego na slikama a usluga je vrh, ponasala i pricala je samnom ko da mi je cura. Cista je, predivna, simpa, odlican seks je bio. Soba mala ali sa klimom. Oral bez kondoma samo ako se istuširaš i si čist.
Sve preporuke , a ova druga Rebecca nije me bas odusevila , malo je pre distancirana i ne prica, samo odrađuje ali slatka je, sitna ,malena ali seks je bio ok.
Ali sa Vivian sam imao 10 puta bolje iskustvo, jednostavno mi je kliknula. Eto. Ako nekome moze bit od pomoci.
PART1 Pozdrav svima, već neko vrijeme pratim forum, uvijek idem na provjerene, od iskusnih članova. PO sam cijeli više manje prošao, a danas odradio drugo EGE iskustvo ponukan koleginom recenzijom. Inace idem isključivo u ZG i nisam se dosad bavio ponidom u Istri i Sloveniji. Naravno kiksao sam. Nažalost (oprosti kolega) ispada da oni koji seru u stilu "ne vjerujem ovim novima" ipak imaju pravo, barem u mom današnjem iskustvu. (Ne krivim kolegu, njegovo iskustvo sa istim curama je možda bilo drugačije.) Nažalost neznam citirat vise postova sa više stranica pa ću citirat u više postova..pa da krenem:


Cura je točno moj tip po svim kriterijima minus tetovaze ali to je stvar osobnog ukusa. Dotičnoj sam poslao poruku u nedjelju pošto je to bio zadnji dan i jučer dobio odgovor da je do 28.og u Puli te smo dogovorili za danas. Danas potvrdio dogovor za doba koje mi paše i rekao da imam 80km do Pule na njen upit koliko sam daleko. U međuvremenu vidio da ima 2 profila i na jednom profilu ima ocjenu 1 jer traži selfie sa podignuta 4 prsta "za svoju sigurnost" i bez selfija nemoze nista. Pratim upute forumaša i ne dajem selfie ali sam ipak poslao samo donji dio lica i 4 prsta da vidi bar da surađujem, ali onda je počela nagovarat za full face i tu sam odustao. Razočaranje. (Pitanje kolegi Neptun78: da li si slao selfie i zaboravio napomenuti u recenziji?)
 
PART2. Pošto sam cijeli dan bio nabrijan odlučio sam pronači nešto drugo u Puli i našao sam:


Provjerio sam forum i kolega Neptun78 je ostavio još jednu pozitivnu recenziju:


Sa ovom završavam svoj tour sa kurvama.
Barem neko vrijeme.
Na kraju krajeva bilo je super zabavno iskustvo i bas mi je drago da sam i to iskusio.



Stvarno sam imao srece sa odabirom. Ova zadnja je top top top top top top.

Garantiram da je ona sa slike meni osobno bez sminke jos lijepsa, ali to je subijektivno, ful je zgodna, visoka plavo/smeđa kosa, top tijelo.

Sama je u stanu, ima klimu usluga je super, uziva u seksu (ili jako dobro glumi), iako slabo prica engleski, smo se uspijeli nekako sporazumijeti i cijelo vrijeme je bila nasmijana i vedra.

Svrsio dva puta bas od gusta.
Popusila mi ga je preko kondoma ali nisam se bunio jer je vrhunski dobro odradila, ne žuri, ne gleda u mobitel sta je meni ful vazno.


Ona mi je na kraju bila naj bolja.

Ocijena 10/10

Dogovor kompliciran, kroz nekih 2h. Srećom krenuo sam za Pulu pa šta bude bude i taman stigao 15min prije konačnog termina. Došao pred zgradu, javlja mi da se kupa i da sačekam. Nakon par minuta javlja da dođem gore i imam šta vidjeti; suprotno koleginom iskustvu da je cura sa slika to nije ta cura, visoka je barem 175 ako ne i vise, to je točno ali u opisu je 160 i kusur. Nije nosila šminku i unatoč tome crte lica ne odgovaraju onoj sa slike i ima podočnjake. Također je i nesto tamnije puti nego na slici i ima dosta tetovaža koje ja osobno ne preferiram. U jednom trenutku sam pomislio da je možda narkoman 😄. Tijelo ima jako jako vitko i lijepo, iznad pice ima malu stazicu. Uvela me u sobicu, nije htjela upaljeno svjetlo na što sam se bunio pa je u hodniku upalila neku lampu, i tu sam znao da počinje natezanje kao sa svima dragom maserkom iz Borovja haha. GFE naravno ne postoji, osmjeha i slatkorječivosti nema, cura se skinula i odma otvorila kondom na što sam se počeo buniti jer želim maženje i ljubljenje a i da u profilu stoji pusenje bez ali je počela glumatat da ima problema s ustima pa sam odusto i pomirio se da ce ovo biti prvih i najgore potrošenih 200e za 1h. Cura puši odlično preko kondoma to je istina, zna pritisnut kako spada, ali diktira trajanje pušenja i sama prekida i odma se namješta u poze koje ona želi. Pica je prekrasna, i fina za trpanje, lizanje, gledanje šta god već kome od nas paše. Ugl nakon prvog pucnja počinje dosada. Nema masaže, nema maženja, ona drka na telefonu. Engleski je slab i nesto pričamo al djeluje hladna i nezainteresirana. (Došao sam s poklonom i bila je odusevljena na prvu, a i nisam ni star ni ružan tako da nije do mene nego je jednostavno hladna i nezainteresirana.) Nakon nekog vremena navlači kondom, puši i sama traži doggy pa sam drugi pucanj požurio i nabijao kolko god mogu da skratim priču jer mi nije bilo napeto. Ostao 45min jer mi se nije dalo biti u toj vibri. Zasad sam od strankinja išao samo kod Dafne - sada Lisa, i to je razlika u GFE nebo i zemlja a i 150e je sat i pušenje bez je u cijeni. Razočaran sam, što reći,preplaćeno iskustvo identično kao na PO. Morat ću u ZG na popravni tamo gdje sam dočekan kao kralj. Čuvam se recenzija novih članova - jbg i ja sam novi član pa sad neznam ni sam ko će kome vjerovat 😄.
 
PART2. Pošto sam cijeli dan bio nabrijan odlučio sam pronači nešto drugo u Puli i našao sam:


Provjerio sam forum i kolega Neptun78 je ostavio još jednu pozitivnu recenziju:



Dogovor kompliciran, kroz nekih 2h. Srećom krenuo sam za Pulu pa šta bude bude i taman stigao 15min prije konačnog termina. Došao pred zgradu, javlja mi da se kupa i da sačekam. Nakon par minuta javlja da dođem gore i imam šta vidjeti; suprotno koleginom iskustvu da je cura sa slika to nije ta cura, visoka je barem 175 ako ne i vise, to je točno ali u opisu je 160 i kusur. Nije nosila šminku i unatoč tome crte lica ne odgovaraju onoj sa slike i ima podočnjake. Također je i nesto tamnije puti nego na slici i ima dosta tetovaža koje ja osobno ne preferiram. U jednom trenutku sam pomislio da je možda narkoman 😄. Tijelo ima jako jako vitko i lijepo, iznad pice ima malu stazicu. Uvela me u sobicu, nije htjela upaljeno svjetlo na što sam se bunio pa je u hodniku upalila neku lampu, i tu sam znao da počinje natezanje kao sa svima dragom maserkom iz Borovja haha. GFE naravno ne postoji, osmjeha i slatkorječivosti nema, cura se skinula i odma otvorila kondom na što sam se počeo buniti jer želim maženje i ljubljenje a i da u profilu stoji pusenje bez ali je počela glumatat da ima problema s ustima pa sam odusto i pomirio se da ce ovo biti prvih i najgore potrošenih 200e za 1h. Cura puši odlično preko kondoma to je istina, zna pritisnut kako spada, ali diktira trajanje pušenja i sama prekida i odma se namješta u poze koje ona želi. Pica je prekrasna, i fina za trpanje, lizanje, gledanje šta god već kome od nas paše. Ugl nakon prvog pucnja počinje dosada. Nema masaže, nema maženja, ona drka na telefonu. Engleski je slab i nesto pričamo al djeluje hladna i nezainteresirana. (Došao sam s poklonom i bila je odusevljena na prvu, a i nisam ni star ni ružan tako da nije do mene nego je jednostavno hladna i nezainteresirana.) Nakon nekog vremena navlači kondom, puši i sama traži doggy pa sam drugi pucanj požurio i nabijao kolko god mogu da skratim priču jer mi nije bilo napeto. Ostao 45min jer mi se nije dalo biti u toj vibri. Zasad sam od strankinja išao samo kod Dafne - sada Lisa, i to je razlika u GFE nebo i zemlja a i 150e je sat i pušenje bez je u cijeni. Razočaran sam, što reći,preplaćeno iskustvo identično kao na PO. Morat ću u ZG na popravni tamo gdje sam dočekan kao kralj. Čuvam se recenzija novih članova - jbg i ja sam novi član pa sad neznam ni sam ko će kome vjerovat
Zanimljiva Prica 😅 jao u zgu ako ideš na ege onda si se uljenio skroz kolega a to većini dođe od ovih stranica jer izgubimo volju šmrkati šta lakše nam je platiti pojebati i ići kući nego pričati šmrkati Itd Itd lagati.. u Zagrebu svaki izlazak kad sam bio bi naso nešto za pojebat 😇 za sad barem hvala Bogu 💪🤗
 
lakše nam je platiti pojebati i ići kući nego pričati šmrkati Itd Itd lagati..
Pravo u sridu haha 👌 neda mi se...izađem s ribom na ručak/večeru/piće/izlazak šta god, ostao suh ili ne, naslušam se sveg sranja, lažem, izmišljam, nakupi mi se 30-50-100e i onda razmisljam da je ipak bolje bilo otić na masažu i drkicu za te pare 🙈ili dodat stoju pa na GFE...nije da sam škrt ili da nemam, nego je stvar vrijednosti za novac..a i ovih danas 200e cu oplakivat neko vrijeme..u Zg sam za te pare 4 puta po 50e mogo na dobru masažu i pušenje bez..
 
Pozdrav, ima tko iskustva s curama preko telegrama, poslale mi adresu ali traže karticu neke steam neke paysefe card, pa sam odustao ne kupuju mi se ta sranja a gotovinu ne žele
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh