ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Inače, stvarno je fascinantno kako likovi konstantno pokušavaju preveslati naivce s traženjem bonova. Ajde nek prestanu već jednom i odu lipo raditi nešto pametno, ok 😔
 
Bio sam kod ove Valen sa EGE sta je u porecu riba me sjebala kao dada u 22:30 sve odgovara do 22:20 i ja dodem na lokaciju i ona pise kao pricekaj jos malo ja cekam nakon 10 min mi pise to je to za vcrs ne radim vise i riba jos prosla pored mene osla negdje s nekim tipom... tako da nemoj te ici u kasne sate sjebat ce vas.
 
i mene je tako sjebala ja sam bio dogovorio u 23 i dosao i ona samo odjednom pise ne radim vise a ja roknuo cobru ... nemam komentara totalno ne profesionalno..
 
Bio sam kod ove Valen sa EGE sta je u porecu riba me sjebala kao dada u 22:30 sve odgovara do 22:20 i ja dodem na lokaciju i ona pise kao pricekaj jos malo ja cekam nakon 10 min mi pise to je to za vcrs ne radim vise i riba jos prosla pored mene osla negdje s nekim tipom... tako da nemoj te ici u kasne sate sjebat ce vas.
Garant taj tip platio više🤷🤷
 
Jebeš mi sve Pula i Istra smo stvarno šupak Hr-a.... Ma šta su popizdili sa ovim anoreksičarki(kučke iz SSSR-a) sa istoka, ma tko pametan plača cifre od 270€-370€ na sat?? Gledam danas u Tijeci, ali i inače eskadrile žena 150€ sat, a onfa dolaze u Pulu, pa mi i takve dižu cijenu.....
A i ove jeftinjarke kukaju kako nema nešto posča pumo.... pa ko je lud ovdje ???? Ma jeftinije na kraju ispadne naručiti ženu s istoka 🤣🤣🤣...... debili retardirani sa tim cijenama.......
 
Jebeš mi sve Pula i Istra smo stvarno šupak Hr-a.... Ma šta su popizdili sa ovim anoreksičarki(kučke iz SSSR-a) sa istoka, ma tko pametan plača cifre od 270€-370€ na sat?? Gledam danas u Tijeci, ali i inače eskadrile žena 150€ sat, a onfa dolaze u Pulu, pa mi i takve dižu cijenu.....
A i ove jeftinjarke kukaju kako nema nešto posča pumo.... pa ko je lud ovdje ???? Ma jeftinije na kraju ispadne naručiti ženu s istoka 🤣🤣🤣...... debili retardirani sa tim cijenama.......
Haha jefginije ju je hranit, nego jebat.🤔🤔🤔
 
Haha jefginije ju je hranit, nego jebat.🤔🤔🤔
Pričao sam s jednom curom nema dugo i pitao ma otkud u Hr. baš. Super je za posao ----i nema puno policije....... sve jenrekča s time. A mi bi udarali za 100-tku, a s druge strane Austrijanac sa kućom za odmor usred , Istre od 300m2, a iza u dvprištu 10 SSSR-ovih ženki od 300€+ piju sok......... Takbi ih hrane....
 
Ma sve su retardirane pogotovo Ukrajinke i Ruskinje , one bi radile do 21:00 sati, niti jedna ne odgovara na poruke nakon 21:00 , nemam komentara
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh