ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio kod Paulle. Cura super od prve do zadnje sekunde. Usluga i higijena na nivou. Sto dogovoriš to i dobiješ, cura simpatična, otvorena, komunikativna. Tu je jos dva dana, posjetiti cu je ponovno.
Topla preporuka vrijedno ju je posjetiti!
 
Ekipa, u Puli su vam već nekoliko dana ove dvije djevojke, i ne mogu vjerovati da ih nitko nije spomenuo:
100% originalne, simpatične i ugodno su društvo, lako se sporazumjeti jer znaju engleski odlično. Posjetio ih nekoliko puta kad su bile u Splitu. Borave zajedno na istoj adresi. Samo budite pristojni jer cure to zaslužuju.
 
Vecer gospodo,
Imate li vi preporuku gdje pronaći muškarca ( koje je teški master, domino) da nije neka mimoza da se ne pravi da ne haha
Smokvu već probala međutim ništa ..
Kad master mislim onda mislila da nema granice ni taboo

Vratila sam se na posao u Istru. Jer u svaloniji nema nista od navedenog..😂😂
 
Vecer gospodo,
Imate li vi preporuku gdje pronaći muškarca ( koje je teški master, domino) da nije neka mimoza da se ne pravi da ne haha
Smokvu već probala međutim ništa ..
Kad master mislim onda mislila da nema granice ni taboo

Vratila sam se na posao u Istru. Jer u svaloniji nema nista od navedenog..😂😂
Naravno da nas ima. Ali ipak prije treba dogovoriti neke granice, npr. neki "safe word", do koje granice se može ići sa fizičkom boli, riječi koje se ne smiju izgovoriti, što ćemo koristiti (vezivanje, bičeve, vosak, štipaljke, anal plug....). Nije to baš tako jednostavno

P.S. ok, moj prvi post ali gledam forum već mjesecima :)
 
Naravno da nas ima. Ali ipak prije treba dogovoriti neke granice, npr. neki "safe word", do koje granice se može ići sa fizičkom boli, riječi koje se ne smiju izgovoriti, što ćemo koristiti (vezivanje, bičeve, vosak, štipaljke, anal plug....). Nije to baš tako jednostavno

P.S. ok, moj prvi post ali gledam forum već mjesecima :)
Naravno sve je jasno, komunikacija i kompromis je bitan. To def.

Za to treba naci pravu osobu.
 
Vecer gospodo,
Imate li vi preporuku gdje pronaći muškarca ( koje je teški master, domino) da nije neka mimoza da se ne pravi da ne haha
Smokvu već probala međutim ništa ..
Kad master mislim onda mislila da nema granice ni taboo

Vratila sam se na posao u Istru. Jer u svaloniji nema nista od navedenog..😂😂
Pozz,ako si zainteresirana evo ja sam iz istre blizu poreča pa ako si za dogovor javi se.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh