ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jučer sam posjetio ovu curu....mogu samo reć da je super i lijepo građena.
Usuga je na nivou od pušenja do sexa sve kako sam se dogovorili ....Priča dobro engleski.
 
ja bio veceras , 100€ stvarno sat vremena (iako sam bio 40-45). Za te novce meni top sve, djevojka fino mirise kaze da ima 21g, engl joj je 0 bodova. Dva svrsavanja od kojih zadnje u usta , znaci bas mozes sve s curom !
Na kraju sam i ja bio toliko ocajan pa otisao kod nje (htio dva pucnja za 100€)... Huh... Ne znam sta bih rekao, nadam se da nisam pokupio neku bolestinu... Uglavnom, cura je vesela, zajebava se, engleski nula bodova... Pusenje nikakvo, seks katastrofa, ne trudi se u nicemu... Ima neku prljavu kozu, kao da je zmazana, picka dlakava, sva nekako mlitava, visi joj koza pomalo... Jedino sto ima lijep osmijeh i oči...
Prvi put sam svrsio za dvije minute, nisam ga par dana otresao pa sam dosao punih jaja 😂😂😂
U pauzi malo tipkali po google translateu... Druga tura opet lose pusenje, bez nekog žara, karanje baby, baby, yes baby... Iiii pao mi, naravno jebala ih ta baby, svaki put mi padne kad pocnu to vikati 😂😂😂
Nista, uzeo kitu u ruke i drkaj.... Zamisljao kako jebem jednu meni dragu osobu, posto me ova uopce ne loži... 😂😂😂
U konacnici joj svrsio u usta, a da nisam ni trazio, sama se spustila i pocuclala sve... I sad katastrofa scena, umjesto da ode u kupatilo i pljune u WC solju, ona pljune u koš sa smecem, kondomima itd. sto stoji pored kreveta... E tu mi se zgadila skroz. Jebote, pa ja sam se ljubio s njooom, a nakon mene nije otisla oprati zube 😱
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh