ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo ne znam po koji put šaljem broj od Fenixa, da ste od volje našli bi sami
Fenix Slovenija Lucija 00 386 31 282 199
Neki me pitaju zašto sloveniju reklamiram u istarskoj županiji
Pa vas pitam šta da odgovorim na to pitanje?
Sad će me neko pitat kako Tina izgleda, koliko godina ima
Pa ima dvije ruke, možda i dvije noge tu se negdje i glava nađe. Stara je između 18-60g.osobnu mi pokaže svaki put kad se vidimo i svaki je put starija
Ne znaš slovenski, pričaj engleski, a možeš i talijanski
Treba još nešto?
Hahahaha BOG!
 
Bio danas... Uopce nije zenska sa slike... Ova losije izgleda, ima preko 3 banke, ali nije losa, prirodna, sem usana.... Ne mogu nista konkretno da napisem za akciju, pukao sam za 10min... (dosao punih jaja, sta sam mogao i ocekivat?) 😂😂😂 Pusi solidno bez kondoma, pica Ok, nije razvaljena... Najveci problem je krevet koji skripi i lupa o zid tako da je nakon pusenja trazila da se prebacimo u dnevni boravak na kutnu... Skroz bezveze, ne mozes nista konkretno na njoj, usko, klizes... Da ima bolji krevet preporucio bih je... Ali, ako si kao ja za isprazniti jaja na brzinu onda idi i lomi se na kutnoj 😂
 
Kad je Tina tu, ukrajinka onda je moguće više, 10

Evo ne znam po koji put šaljem broj od Fenixa, da ste od volje našli bi sami
Fenix Slovenija Lucija 00 386 31 282 199
Neki me pitaju zašto sloveniju reklamiram u istarskoj županiji
Pa vas pitam šta da odgovorim na to pitanje?
Sad će me neko pitat kako Tina izgleda, koliko godina ima
Pa ima dvije ruke, možda i dvije noge tu se negdje i glava nađe. Stara je između 18-60g.osobnu mi pokaže svaki put kad se vidimo i svaki je put starija
Ne znaš slovenski, pričaj engleski, a možeš i talijanski
Treba još nešto?
Kako je sa gazdicom..dokle ona ide?
Ps tnx za T.
 
To je ta cura sa slika, na Kaštanjeru stan lagan parking. Ali bačenih 130e/30min izbjegavati u širokom luku osim ako volite jebati suhi leš, nezainteresirana niš joj ne paše puši sa kabanicom i to LOŠE kači ga zubima. Uska je ali ništa drugo ne valja, za ispraznit jaja bi bila ok ali opet 130 too much... Nema ni jedan jebeni jastuk na krevetu... Bolje da sam išao treći put kod Lucie, ali jbg htio sam neku novu... Uglavnom 0 i to je to od mene još Martinu ako uspijem vidijeti i jednu curu koja je stalno Zagreb-Zadar koja dolazi u devetom mjesecu...

 
To je ta cura sa slika, na Kaštanjeru stan lagan parking. Ali bačenih 130e/30min izbjegavati u širokom luku osim ako volite jebati suhi leš, nezainteresirana niš joj ne paše puši sa kabanicom i to LOŠE kači ga zubima. Uska je ali ništa drugo ne valja, za ispraznit jaja bi bila ok ali opet 130 too much... Nema ni jedan jebeni jastuk na krevetu... Bolje da sam išao treći put kod Lucie, ali jbg htio sam neku novu... Uglavnom 0 i to je to od mene još Martinu ako uspijem vidijeti i jednu curu koja je stalno Zagreb-Zadar koja dolazi u devetom mjesecu...

Dobro izgleda zenska al kurac da, meni se ne javlja uopce. Tko je Lucia?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh