ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ćao društvo. Jedno pitanje. U čemu je štos sa tim stranim brojevima mob. na EGE stranici. Npr. za Pulu gledam većina neki ruski, ukrajinski, Espanyol i dr. Mi može netko pojasniti detaljnije o čemu se radi (prevara, sumnjivi tipovi u điru itd.), ono 😁 da li se treba pripaziti?
Inače, bio sam lani kod Nikoline u Puli, prije nekoliko godina i sa kolegicom Majom (piše o njoj na prvoj stranici ove teme). Fer su bile i korektne, poštivale dogovor.
ruskinje i ukrajinke imaju 50 oglasa a u stvari su možda 4 cure u gradu,možeš naletiti na ljepoticu ili na rugobu,uglavnom nisu one sa slika u oglasima .. lutrija... južnoamerikanke uglavnom jesu baš one koje su na slikama,zna biti stvarno lijepih .. a Dragana je katastrofa..
 
ruskinje i ukrajinke imaju 50 oglasa a u stvari su možda 4 cure u gradu,možeš naletiti na ljepoticu ili na rugobu,uglavnom nisu one sa slika u oglasima .. lutrija... južnoamerikanke uglavnom jesu baš one koje su na slikama,zna biti stvarno lijepih .. a Dragana je katastrofa..
Ajoj, svašta. E ta Dragana, kao neka enigma e, pokušao je dobiti, zvao prošli tjedan i ovaj također, kao mali majmun 🐒 zovem više puta i ništa. 9. 7., ned., oko 3 popodne zvao, javi se ugodni ženski glas (ona?), kaže danas mi sve popunjeno, ajde nazovi sutra oko 11 sati ako možeš doći, kad si domaći stigneš za oko jedan sat do Pule. Kažem ok, može, dogovoreno.
I što mislite, da li se javila kad sam ju zvao drugi dan (pon.) u dogovoreno vrijeme🧐?
 
Pozz ekipa da vam javim samo, evo vec drugi put sam bio kod redberries one agencije s instagrama, prvo u Rijeci sad u Splitu, sve po dogovoru, djevojke sa slike, rade posao a vidim da dolaze ruskinje i brazilke na novo pa vam javim i to ako otidjen
Mamicu ti prevarantsku lopovsku. Reklamiraš samog sebe da ti plaćaju bonove pa ih onda blokiraš. Napuši se majmune. PREVARA TEŠKA!!!!!
 
Pozdrav dečki, pozna kdo koju domacu curu, neka mi posalje kontakt,
I mene zanima da li takva postoji uopće. Od svih oglasa na koje sam zvao ili poslao poruku, nisu bile domaće. Razumljivo, teže je biti diskretan u susjedstvu kad je puno veća šansa da nalete na nekog poznatoga i eto problemi počinju... Izgleda da će tako biti dok se sve ovo ne legalizira, pa da svi budemo sigurniji i mirniji, naročito žene.
 
I mene zanima da li takva postoji uopće. Od svih oglasa na koje sam zvao ili poslao poruku, nisu bile domaće. Razumljivo, teže je biti diskretan u susjedstvu kad je puno veća šansa da nalete na nekog poznatoga i eto problemi počinju... Izgleda da će tako biti dok se sve ovo ne legalizira, pa da svi budemo sigurniji i mirniji, naročito žene.
Mislim da pitanje opuštenosti cura ne ovisi o legalizaciji nego o moralu. U svakom slučaju kako vrijeme bude išlo, ti neki principi kod žena će generacijski propadati tako da mislim da će to svakako ići u smjeru da će ponuda biti sve veća. Neovisno o legalizaciji.

Ne želim sad nešto pametovati pošto sam jedan od nemoralnijih ovdje u tom kontekstu, međutim postoje principi koji bi trebali biti svakome shvatljivi.

S druge strane, da se recimo legalizira marihuana, misliš da bi bilo više pušača? Možda, ali jako simbolično. Tko želi konzumirati, komzumirat će i sada. Tko ne želi ima svoje principe zašto ne želi, i legalizacija to neće mijenjati.

Kod legalnog stanja marihuane barem imaš te neke "nepisane" podjele gdje je "prihvatljivo" konzumirati, ali nije prihvatljivo prodavati ili nedaj bože oglašavati se. Odnosno, nitko te neće dirati osim ako si baš budala i ideš pušiti nasred trga (iako postoji i tu šansa da ćeš proći netaknuto). S druge strane ako si diler, bit ćeš na meti.

A gledaj kurve (koje ovdje imaju "funkciju dilera" jer omogućuju uslugu). Oglašavaju se gdje god žele i nitko ne jebe živu silu. Čak i kurve ne jebu živu silu, pa čito sam više recenzija gdje se netko napizdi iz nekog razloga i prijeti kurvi policijom, a ona to ne jebe ni pol posto.
 
Početnik,
da interesantno je to... Evo meni se na primjer desi ponekad (najčešće kada stavim neki oglas na burzu, pod avanturu i veze, brak, te druženje i prijateljstvo, stavim ih nekoliko pa ako se bar neka ženska javi koja želi bar upoznat se za početak, bez naknada naravno) da popizdim i zgadi mi se to plaćanje za seks. Kužiš, ono si pomislim, zdrav sam, relativno dobro izgledam, nisam ružan, koja kila viška ali tko ih nema 😁, pa koji k... da plaćam nekoj za seks ono direktno. Možda nešto uštedim, pa izađem van ili se koja ozbiljna javi na oglas. I što se dogodi? Naravno, jave se najčešće neki zgubidanovići ili zgubidanke koji bi se poigravali sa parama i zezali se.
Inače nisam tip za ići po kafićima i bučnim zabavama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh