ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Gospodo!
Ako zelite u potpunosti uzivati i dozivati vrhunce zadovoljstva, posjetite trideset šesto godisnju Draganu i necete pogresiti! Ako ste Vi dobri ona je jos bolja! Sa njom se mozete dogovoriti oko svih detalja a pruziti ce Vam nezaboravno iskustvo i vrhunsku uzitak. Ne propustajte priliku koja Vam se nudi! Ja sam bio kod nje i uzivao sam od prvog trenutka. Na vratima me docekala sa osmjehom na licu, toplim rijecima, lijepog i zavodljivog izgleda, zapravo ono sto prizeljkujemo to mi se i ostvarilo. Bio sam sat vremena koji mi je proletio a ona je bila divna, iskusna, senzualna,... sto se dogovorite to i radite. Ne mozes se odluci ti sto bolje radi erotsku masazu, oral ili sex. Dragana ugadja, trudi se! Sex u puno razlicitih poza koji je odlicna i poseban. Ne krije svoje zadovoljstvo i pruza potpuno zadovoljstvo. Svrsavanje je po dogovoru kao sto pise u oglasu. Ja cu je ponovno posjetiti a slobodno mogu reci ocjenu 10/10. Pozdrav, posjetite je i opusteno uzivajte.
Malo samo reklame sa novog profila nikada ne škodi !!
 
Ako sam slucajno nedostupna, saljite normalno sms poruku, viber, whatsapp.
Svekako pokusavam da odgovorim svim.
Hvala za komentare, pokusvam svekako da vam napravim ekstra top iskustvo.
Hvala 😘
Dragana
 
Gospodo!
I sami ste svjedoci da nam Whats App i Viber ne rade kako bi mi zeljela. Ali SMS i pozivi rade! Zato zovite i ne propustite tako dobru priliku koja Vam je tu pred Vama, necete se razocarati. Dragana ce Vas odvjesti tamo gdje nikad niste bili, u carstvo zadovoljstva i uzitak! Zato kratak poziv, dogovor i sretno uzivajte uljepsajte si dan. Pozdrav i to je to
 

Za jebace iz Poreča, osobna preporuka... Dogovor lagan, 80€/20min, pusenje bez, karanje, ljubljenje... Picka vrhunska, malo podsjeca na Sandru Afriku 😆 Jedino sto mi je bilo cudno jeste neobrijana pica, ali uskaaaa...
 
Pula je krcata sa nekim odvratnim brazilskim kurvetinama. S druge strane imate ruskinje i ukrajinke koje misle da su vrhunske pičke i da mogu pitat 250€ za sat vremena lošeg pušenja i prosječnog seksa. Ako se od ovih 100 na EGE nađe jedna normalna onda ne odgovara na poruke i možeš se slikat bog te jebo više ni poštenu kurvu ne možeš nać
 
Pula je krcata sa nekim odvratnim brazilskim kurvetinama. S druge strane imate ruskinje i ukrajinke koje misle da su vrhunske pičke i da mogu pitat 250€ za sat vremena lošeg pušenja i prosječnog seksa. Ako se od ovih 100 na EGE nađe jedna normalna onda ne odgovara na poruke i možeš se slikat bog te jebo više ni poštenu kurvu ne možeš nać
ima draganu i onu drugu sprkinju. nade se i ok brazilka, ali da to sro kazes dosle su ovdje pobrat lovu bez truda. preporuka Dragana ako vam se javi i ta druga srpkinja 45 god isto profil na EGEu
 
bio kod dragane zena je odlicna nema jedna stvar da ne valja na njoj komunikativna fleksibila razumljiva
bio sam kasnio nije stvarala nikakvu frku sacekala me dosao kod nje u stan ponudila picem popricali odma presli na igru ponudila da se otusiram i prije i poslje (dosao sam tusiran a poslje nisam jer sam kasnio pa da joj ne uzimam vrijeme) zao mi je samo sto sam dosao na pola sata definitivno idem opet
necete pozaliti ako odete
i samo da kazem ovima koji tvrde da ne odgovara ni meni nije odgovarala pa mi je odgovorila dr dan
bolje trenutno ovdje nema
 
Meni je yanna, ona ukrainka bila top odma dogovor, ljubazna super cura, i isplati se ic ponovo za druge neznam, boljih ima samo kako ko naleti na njih.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh