ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jbg Roki, nisam toliko u tim vodama pa ne poznajem picke koje se druze dva sata za te pare... U protivnom, ne bih imao nista protiv 🙂
Takve ne nalaziš na PO niti na EGE. Eventualno Smokva ako imaš sreće ili ako ovdje na Oglasnicima uloviš koju. Što misliš, zašto sam otvorio temu "Nešto malo drugačije..."?

Nađe ih se, ali uz puno potrošenog vremena i sreće. Tzv. hobi kurvice. Ne idu te baš sa svakim, moraš im se i dopasti.
 
Bio sam ponovno kod Dragane, uzivao od prve sekunde kada sam usao u stan, sacekala me iza vratiju i odmah me pocetka ljubiti i jedva smo stigli do kreveta. A tamo je bilo, ne mozete ni zamisliti sta i koliko. Predivno iskustvo a Dragana to savrseno dobro cini. Nemam niti jednu zamjerku vec decki samo preporuku. Ajmo je nekako nagovoriti da ostane tu da zajedno uzivamo mi u njoj a ona u nama.To bi bilo predivno!
Posjetite Draganju i uzivajte, necete se razocarati!
 
Bio sam ponovno kod Dragane, uzivao od prve sekunde kada sam usao u stan, sacekala me iza vratiju i odmah me pocetka ljubiti i jedva smo stigli do kreveta. A tamo je bilo, ne mozete ni zamisliti sta i koliko. Predivno iskustvo a Dragana to savrseno dobro cini. Nemam niti jednu zamjerku vec decki samo preporuku. Ajmo je nekako nagovoriti da ostane tu da zajedno uzivamo mi u njoj a ona u nama.To bi bilo predivno!
Posjetite Draganju i uzivajte, necete se razocarati!
Neodgovara na poruke
 

Jel netko kontaktirao sa ovom? Izbaci mi na whats appu da uopce ne koristi whats app.. niti je na viberu nema.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh