ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Hihi...skoro nas ima za osnovati fan klub - FC Yanna :))
Svaka cast curki, nadam se da uziva negdje i da ce nas opet posjetiti ;-)
 
Tarifa 30/60min?
Ni jedno ni drugo.... Otisao na 15min/100€... Jbg, priprcalo mi se, a svakako ne bih izdrzao vise od 15min... Ovako sam si ustedio 50€, jer da sam uplatio 30min, opet bih bio gotov za 15 😂😂😂... Prije dva mjeseca sam bio kod njene cimerice (doticne Livie, crvenokose slatkice), uspio spustiti na 130/30min, pa mislim da bi i ova dala za te pare...
 
Ćao društvo. Jedno pitanje. U čemu je štos sa tim stranim brojevima mob. na EGE stranici. Npr. za Pulu gledam većina neki ruski, ukrajinski, Espanyol i dr. Mi može netko pojasniti detaljnije o čemu se radi (prevara, sumnjivi tipovi u điru itd.), ono 😁 da li se treba pripaziti?
Inače, bio sam lani kod Nikoline u Puli, prije nekoliko godina i sa kolegicom Majom (piše o njoj na prvoj stranici ove teme). Fer su bile i korektne, poštivale dogovor.
 
Ćao društvo. Jedno pitanje. U čemu je štos sa tim stranim brojevima mob. na EGE stranici. Npr. za Pulu gledam većina neki ruski, ukrajinski, Espanyol i dr. Mi može netko pojasniti detaljnije o čemu se radi (prevara, sumnjivi tipovi u điru itd.), ono 😁 da li se treba pripaziti?
Inače, bio sam lani kod Nikoline u Puli, prije nekoliko godina i sa kolegicom Majom (piše o njoj na prvoj stranici ove teme). Fer su bile i korektne, poštivale dogovor.

Strani brojevi su zato jer ne rade samo kod nas, pa neke agencije/cure ne uzmu naše brojeve, pogotovo ako su kratko tu.

Neki pimpovi/agenti nit nisu tu, nego rade iz drugih država,pa zato takav broj.

Fejkova ima naravno, ugl ruski i ukrajinski brojevi su agencije koje imaju više cura i ta na slici vjerojatno nit nije tu, nego ti posalju slike koje su tu. Njih najbolje pitat koje cure su u tvom gradu. Naravno mogu te i sjebat i reći da je ta cura sa slike tu, a dočeka te neka druga,jbg, lutrija.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh