ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ljudi , ovako , da li mozda netko zna neki site na kojem si siguran da je ono sto pise i sto je na slici da ces dobiti , treba mi nesto provjereno da se moze dogovoriti cjelonocno druzenje , recimo za momacku , dvije cure , bilo bi idealne da pricaju nas jezik(srpski,slovenski,hrvatski)
Ako moze (moze i u privatnoj poruci) kontakt cura ili ime site , EGE mi po tom pitanju nije dobar nikako
Hvala ❤️
 
Pozdrav…ako zna neko neku curu iz okolice Poreča da radi neka mi se javi…u zamjenu dajem broj od cure iz Poreča šta povremeno radi
 
Hvala.
Mada mene više zanima kakva je ženska u faci, po tin mutnin slikama izgleda dosta dobro. Već san je par puti pita dali bi poslala sliku Ali nima volje 🤣
 
Hvala.
Mada mene više zanima kakva je ženska u faci, po tin mutnin slikama izgleda dosta dobro. Već san je par puti pita dali bi poslala sliku Ali nima volje 🤣
A gle,žena ima 45+ tako da nije mlada
Kad bio kod nje brzo je rješio,nisam nešto bio zadovoljan,više sam očekivao...i žena pije...
Na slici na wapu ima napisano kadd će u kojem gradu bit
Sad je u Poreču,pa će u Pulu pa Umag...onda će valjda u kopar u žusternu...
 
Htio kod Ariel, nije se javljala. Kod Ashley Juli nisam htio jer me tražila selfie, ona sa 100 profila, Selena, Gaby, Lucia, Vanessa - odgovori svake prijestupne pa mi je isto prosla volja. Javio sam se onda Angelici

Prvi dan nismo uspjeli dogovoriti, drugi dan dogovorimo 45 min i opet malo natezanja dodjem tamo naravno da nije sama nego s njom koliko sam skuzio neke rodakinje. I ponudila mi trojku, ja joj nadodao 50 eura jer namjerno nisam vise ponio, dosla neka mala, aparatić, 22 godine , ne znam dal' ju tek uvode sva sramezljiva ali uzivala je u seksu. Pusila je ova Angelica, ona nema neku preveliku volju ali je preuzela inicijativu dok sam malu malo pipkao, ljubakao i onda ga je stavila u malu nesto joj naredjivala. I sad sam sebe sam zeznuo jer dok sam rokao malu sam pitao dal' se sad mijenjamo ili sta pa kaze ova ne, ti odradi malu pa ces mene imas dva pucnja. Tako da nije cak ni klasicna trojka nego 1+1. Ali dobro ako su stvarno rodakinje mozda i bolje da se ne lizu. Na kraju mi ga ova Angelica izdrkala jer mi je pao mala joj kao pomagala trljala jaja, ali kasnije kako nema klime i sve bas nisam mogao ovu drugu dizala ga je ona malo dogija ali bez svrsavanja. Pusenje kondom solidno, drkanje i igranje s jajima, higijena osrednja prema losoj imao sam srece da se ova mala tek otusirala, akcija za cijenu ok, sve skupa 7/10, lokacija Sijana. Cum on body, pusenje bez i to se placa ekstra ali sam guknuo magicnu no tengo dinero.

Nije mi zao jer kao dvije odjednom ali nije to ona prava trojka. Sve u svemu ostao sam bez nesto love i dva dana titrao - klasika. Bit ce losa zima cini mi se ovako na prvu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh