ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

U Istri ponuda nikakva i oskudna cijelo ljeto. Vidim i u ostatku Hr. Bit ce da su onih par sranja sto su napravili oni debili i visoke cijene apartmana odradili svoje.
 

Zdravo
Pozna kdo, ima kdo kakšne izkušnje? 🙂
 
Kako znas da su fake oglasi?

Mislim zanima me jer sam mislio se javit ovoj napr:


Već sam u više navrata napisao (i ne samo ja) da kad oglas nema nikakvog opisa + cijena je 250 EUR za bjelkinju, to je 99% fake (u pravilu se pojavi 20-30 takvih oglasa u nekoliko sati). Iza svega stoji samo jedna cura, koja u pravilu nije na niti jednom oglasu (dakle kupuješ mačku u vreći).

Meni se ne da zajebavati (jer ima dobrih cura trenutno u Puli koje nisu fake), ali probaj poslati poruku na par takvih oglasa i pitaj adresu - najvjerojatnije će ti svaka reći istu adresu, pa ćeš biti siguran da je fake.
 
Već sam u više navrata napisao (i ne samo ja) da kad oglas nema nikakvog opisa + cijena je 250 EUR za bjelkinju, to je 99% fake (u pravilu se pojavi 20-30 takvih oglasa u nekoliko sati). Iza svega stoji samo jedna cura, koja u pravilu nije na niti jednom oglasu (dakle kupuješ mačku u vreći).

Meni se ne da zajebavati (jer ima dobrih cura trenutno u Puli koje nisu fake), ali probaj poslati poruku na par takvih oglasa i pitaj adresu - najvjerojatnije će ti svaka reći istu adresu, pa ćeš biti siguran da je fake.
Thx, ja ne kuzim zasto to rade.
Jbt kad gledas te zenske na slikama (od 250 eura) sve top modeli. Bilo je malo cudno da. Šteta. Otic cu kod ovih provjerenih tu gore!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh