INTERNACIONALNA - Iskustva & recenzije

Pozdrav,moze neka top stranica za oglase Njemacka(Dortmund).
Hvala
Ja sam bio u Dortmundu ove godine u 5.mjesecu i ostao mi u jako lijepom sjećanju na jednu Lorenu (srpkinja) koju sam našao na Ladies.de (mislim da je više nema na popisu)
Agencija je korektna i za 150€/h ima jako dobar izbor. Dortmund i Essen su ti blizu pa možeš gledati pod oba ta grada. I probaj najavit ubod dan prije da dobiješ onu koju odabereš. Lijep provod i ubod !! (Ja idem sljedeći tjedan za Frankfurt...hehe)
 
Austrija-Beč, uhvatio malo vremena pa da napišem zadnje iskustvo od par tjedana unazad kad sam bio 4 dana u Beču poslovno.
Preko Biok Susi sam pronašao ovu MayaDolce koja isto ima profil i na EGE
Recenzije dobre pa rekoh idem isprobat tu masažu sa jednim prcom na kraju...
Dogovor bio ok i uputio se na adresu oko centra Beča. Na ulazu u zgradu čudan lik koji je očito pimp koji kontrolira ulazak. Lift, zadnji kat zgrade, na izlazu iz lifta ekran sa ženskama koje ordiniraju (masiraju) na toj adresi svaka u svojem apartmanu. Dočekala me mala Maya tamne puti, Rumunjka simpatičnog izgleda, u donjem rublju, lagano se smijulji, pored kreveta stol za masažu i nakon par riječi uvoda - ajmo pare na sunce i krećemo. Osmijeh se izgubio odmah, masaža leđa i nogu koja je bila solidna, ali predugo traje...pa nisam milo moje došao samo da tebi vrijeme prođe a ja da ne umoćim malog za 150€..No, pustim ja nju i nakon nekih 25 minuta očekivao sam masažu dok ležim na leđima...a ne veli ona, idemo na krevet. OK, ajmo. Navukla odmah ona kurtić na maloga i odmah ga počela žvakat. Pokušaj masiranja sisa odbacila je odmah odmicanjem ruku, dodir prema pici - samo što mi nije ruku odsjekla. Uglavnom da skratim priču, bilo kakovo dodirivanje je zabranjeno, ubila mi volju svojom arogancijom a kad me zajašila počela je onako glumački i neprirodno stenjati i vikati "yes baby, fuck me" (katastrofa !! ) i tek kad se naguzila sam ju pričepio i svršio. Sve u svemu sve recenzije na sussy koje su navedene nisu baš točne, radije naručim dobrog komada u hotelsku sobu za 150€ nego da ponovim ovu priču sa masažom, .....drugi dio sa outcall komadima u hotelskoj sobi slijedi
Na BookSusi ima i dobrih komada, steta sto ti se tako potrefilo, mozda bi bolje prosao u laufhausu i jeftinije. Sledeci put probaj neki od Studia u Becu, mnogo vise daju , pusenje je bez gume.
Pisi drugi dio
 
Sutra pičim za Frankfurt...ima neko kakovu preporuku za neku dobru micu macu?
Mislim na dolazak u hotelsku sobu.
Laufhaus, FKK i ostale zeke mi se ovaj put neda ..
Hvala
 
Ostao sam dužan za Beč (drugi dio - outcall u hotelsku sobu). Preko BookSusi kontaktirao nekolicinu njih i zapelo oko na neku Jaqueline. Dogovorili termin da ju sačekam u predvorju hotela (jer lift ne radi bez kartice od sobe), u 22 sata. Kad, desetak minuta prije termina netko kuca na vrata od sobe. Otvaram vrata, a ispred stoji ženska kasnih 40-tih godina za koju sam u prvoj sekundi mislio da je sobarica. Kaže ona, ja sam Jaqueline. Ja kažem, drago mi je ja sam Christaino Ronaldo jbm ti ...., uzmem mobitel i pokažem joj slike sa neta koje su debelo fotoshopirane i umjesto barem solidnih nogu i dupeta, vidim pred sobom raspuštenu i obješenu trbušinu i neuglednu babetinu. Reko sam joj, Jaqueline sorry, ali morat ćeš nalijevo krug i potražit drugu mušteriju. Ne kužim kak si misle da ću joj 150€ samo tak dati za sat vremena, za neku koja nije sa slike ni približno? I da sam neznam kolko željan pičke - nema šanse .... Aufwiedersehen Schatzi !!!
Od sada obavezno napominjem bez obzira dali dogovaram sa agencijom ili sa independent curom - da mi uštede vrijeme da ne dolaze - ako nije ista cura sa slika sa neta.
U međuvremenu se javila jedna crnokosa Alina da je slobodna i da dolazi za pola sata..... velim ja OK.
Cura se lijepo javila da je stigla u predvorje hotela, siđem dolje po nju i fala kurcu ... ista je kao sa neta.
Dogovorili smo cijenu za 150€ sat vremena uključeno pušenje bez. Na netu su slike bile isključivo u donjem rublju, tijelo jako lijepo, dupe super, ali kad sam joj skinuo grudnjak - šok terapija...obje sise sa debelim ožiljcima sa donje strane do bradavice. Majstor koji joj je ugrađivao silikone ko da je rezo meso za kobasice - grozno. Al jebi ga, cura je bila simpatićna i komunikativna tak da sam i malo odmaknuo misli od sisa. Nakon odličnog pušenja, reverse cow i doggyija svršio sam prvi put. Malo mi je bilo čudno zakaj se drži povremeno za trbuh (ipak nemam tolko veliku kitu pa da ju može bolit) ...Malo smo cugnuli vina, i nakon šta se vratila iz kupaonice mi kaže ... sorry al dobit ću mengu pa me boli trbuh. Jel može pušenje DT sa CIM, pita ona mene.
Ajde reko, kud sam sve ovo večeras prošao...može! Cura si je stvarno dala truda i na kraju mi je to bio "highlight of the night"...izmuzla mi je zadnju kapljicu uz intenzivan orgazam koji rijetko doživljavam (počnem se grćit i tresti ko da mi je hladno...haha)
Sve u svemu BookSusi u Beču funkcionira ali oprez kod odabira cura. One koje imaju rewiev su provjerene i sigurnije da neće doći neko "negativno iznenađenje".....dosta za Beč....vratio sam se iz Frankfurta pa kad ulovim vremena ... pišem
 
Izvještaj iz Praga
Za naći nešto malo povoljnije van EG-a preporučam ovu stranicu https://www.sex.cz/
Inače Prag je sad pun Ukrajinki tako da čistokrvnu čehinju je sad malo teže izgelda naći, barem meni nije pošlo za rukom.
Recenzije najbolje gledati na https://tapky.info/
Ja sam platio jedan dan 1h s Ukrajinkom 1h 2500 kruna (cca 100 eur) drugi dan s Litvankom 4000 kruna za 1,5h s analom.
Evo ako netko ide da mu je lakše naći
 
Vezano za Prag, kakva je situacija sa ovim privatnim klubovima kao u sklopu apartmana ako sam dobro pohvato. Vezano za ove erotske masaže jel moguće dogovoriti išta više od masaže (vidim da često naglašavaju no sex). Ako ima ko kakvu preprouku za klub, djevojku slobodno nek napiše
 
Vezano za Prag, kakva je situacija sa ovim privatnim klubovima kao u sklopu apartmana ako sam dobro pohvato. Vezano za ove erotske masaže jel moguće dogovoriti išta više od masaže (vidim da često naglašavaju no sex). Ako ima ko kakvu preprouku za klub, djevojku slobodno nek napiše
Ja sam zvao neke preko whatsapp temeljem preporuka nekog međunarodnog foruma, iskreno ne mogu sad naći stranicu. Ali sam tamo našao i ovu foru s oglasima i drugu stranicu s recenzijama. Tako da sam odustao od tih klubova, ja bi ti dao link od ove dvije što sam sad bio ali nema ih više na oglasu a broj jbg brišem odmah
 
Pozdrav ekipa, već dugo se nisam bavio ovim sportom, prije korone sam bio gost po laufhausima u Austriji. Kad su krenula zatvaranja granica, tako sam se ja "umirovio". Sad, već duže vrijeme u meni kuha želja, potreba za povremenim odlaskom na izlete u inozemstvo.
Sad, znam da je to subjektivno, ali da li je bolje otići u laufhaus u Austriju ili otići u Mađarsku naći neku preko rosszlanyoka. Napominjem da u Mađarskoj nisam nikad isprobao uslugu. Hvala unaprijed na odgovorima i savjetima
 
Pozdrav ekipa, već dugo se nisam bavio ovim sportom, prije korone sam bio gost po laufhausima u Austriji. Kad su krenula zatvaranja granica, tako sam se ja "umirovio". Sad, već duže vrijeme u meni kuha želja, potreba za povremenim odlaskom na izlete u inozemstvo.
Sad, znam da je to subjektivno, ali da li je bolje otići u laufhaus u Austriju ili otići u Mađarsku naći neku preko rosszlanyoka. Napominjem da u Mađarskoj nisam nikad isprobao uslugu. Hvala unaprijed na odgovorima i savjetima
Po meni bolje u Austriju. Ima i na booksusi recenzija i njihovom forumu, mislim da je erotikforum.at
 
Bio par dana u Amsterdamu, obisao sva tri RL districta. Na singelu jedna jedina zgodna cura, na Ruydaelkaede ima dobrih ali se nisam zadrzavao ni pitao za cijene. U De Wallenu ima jaaako zgodnih ali je odnos cijene i ponudjenog katastrofalan, prije pet godina mi je albanka ko sa playboyeve naslovnice pusila 5 minuta i dovrsila me, ali da nisam svrsio mogao sam i karat jos deset, za 50€. Sad traze 100€ za 20 minuta - samo jedne usluge 😳

Dakle vecina njih racuna, pusenje ILI jebanje - 100€ za 20 minuta. Ako hoces oboje za isto vrijeme- duplo.

Dakle, De Wallen se u godinu dana (prosle godine u isto ovo doba sam jebao prekrasnu moldavku za 100€ 30 minuta) pretvorio iz najisplativije lokacije u najneisplativiju…

Ili sam slucajno naletio u doba kad su skoro sve bile takve cure koje bi uzele lovu ali najradje nista nebi napravile za nju. Jednu kolumbijku sam pitao koliko bi bio sat ‘svega’ misleci da ce barem za 200-300€ nesto dat od sebe. Kaze 850€ za sat 😂😂😂 i mogu svrsit dva puta

Hahahhahahhahaha, doslovno sam joj se iskidao od smijeha u facu

Otidjite vidit, ali budite spremni da odete suva kurca 🤞🏿
 
Bio par dana u Amsterdamu, obisao sva tri RL districta. Na singelu jedna jedina zgodna cura, na Ruydaelkaede ima dobrih ali se nisam zadrzavao ni pitao za cijene. U De Wallenu ima jaaako zgodnih ali je odnos cijene i ponudjenog katastrofalan, prije pet godina mi je albanka ko sa playboyeve naslovnice pusila 5 minuta i dovrsila me, ali da nisam svrsio mogao sam i karat jos deset, za 50€. Sad traze 100€ za 20 minuta - samo jedne usluge 😳

Dakle vecina njih racuna, pusenje ILI jebanje - 100€ za 20 minuta. Ako hoces oboje za isto vrijeme- duplo.

Dakle, De Wallen se u godinu dana (prosle godine u isto ovo doba sam jebao prekrasnu moldavku za 100€ 30 minuta) pretvorio iz najisplativije lokacije u najneisplativiju…

Ili sam slucajno naletio u doba kad su skoro sve bile takve cure koje bi uzele lovu ali najradje nista nebi napravile za nju. Jednu kolumbijku sam pitao koliko bi bio sat ‘svega’ misleci da ce barem za 200-300€ nesto dat od sebe. Kaze 850€ za sat 😂😂😂 i mogu svrsit dva puta

Hahahhahahhahaha, doslovno sam joj se iskidao od smijeha u facu

Otidjite vidit, ali budite spremni da odete suva kurca 🤞🏿
 
Bio par dana u Amsterdamu, obisao sva tri RL districta. Na singelu jedna jedina zgodna cura, na Ruydaelkaede ima dobrih ali se nisam zadrzavao ni pitao za cijene. U De Wallenu ima jaaako zgodnih ali je odnos cijene i ponudjenog katastrofalan, prije pet godina mi je albanka ko sa playboyeve naslovnice pusila 5 minuta i dovrsila me, ali da nisam svrsio mogao sam i karat jos deset, za 50€. Sad traze 100€ za 20 minuta - samo jedne usluge 😳

Dakle vecina njih racuna, pusenje ILI jebanje - 100€ za 20 minuta. Ako hoces oboje za isto vrijeme- duplo.

Dakle, De Wallen se u godinu dana (prosle godine u isto ovo doba sam jebao prekrasnu moldavku za 100€ 30 minuta) pretvorio iz najisplativije lokacije u najneisplativiju…

Ili sam slucajno naletio u doba kad su skoro sve bile takve cure koje bi uzele lovu ali najradje nista nebi napravile za nju. Jednu kolumbijku sam pitao koliko bi bio sat ‘svega’ misleci da ce barem za 200-300€ nesto dat od sebe. Kaze 850€ za sat 😂😂😂 i mogu svrsit dva puta

Hahahhahahhahaha, doslovno sam joj se iskidao od smijeha u facu

Otidjite vidit, ali budite spremni da odete suva kurca 🤞🏿
Jesi bio u Prve house
U bordelima je druga prica
 
Francuski kantoni u Svicarskoj, Geneva, Vaud, Neuchattel, Valais.. najbolja iskustva i najzgodnije zenske ali vjerojatno i najskuplje. U Svicarskoj je prostitucija legalna i kao i sve ostalo dobro je uredjeno.. na ovom linku https://www.en.fgirl.ch/filles/nyon/ biras kanton i grad u tom kantonu. Ja sam za primjer samo izabrao Nyon jer tu sam doselio. Slike zenskih su up to date znaci nema da ti dodje neka sa slika a slike su od prije 10 godina.. cijene su od 200 CHF incall za1h
I oko 250 CHF + taxi za outcall. Sve dobro funkcioniora, dogovor je uvijek prek whatsapp i nema nikakvih bonova unaprijed.

Njemacka, najbolja stranica je ladies.de i tamo onda odaberes mjesto gdje se nalazis i dobijes popis zenskih.. fotke nisu uvijek up to date i dosta cesto zenske ne izgledaju u stvarnosti kao na fotkama.. bude uvijek nesto.. ili su starije ili to nisu uopce one.
Malo me to zacudilo jer je i u Njemackoj prostitucija legalna ali nije bas uredjena - bar ne online pristup.
 
Krajem prošlog mjeseca bijah na Venusu u Berlinu. Sam sajam je apsolutno za preporuku. Bio sam do sada samo par puta na sličnim sajmovima u Europi, po meni je ovaj najbolji, iako upad nije najjeftiniji (60 eura u klasičnoj kupnji na ulazu).
Nakon sajma odlazak u Artemis. Cijena upada 90 eura (za one s ulaznicom sajma 80 eura), pol sata klasike 90 eura.
U bordelu većinom Rumunjke, nešto Bugarki i koja Ukrajinka. Sve u svemu nije loše, ali po meni lošije nego 2006. kad sam prvi put bio tamo (tada su većinom bile Mađarice, Poljakinje i Njemice). Rumunjke su zadnjih 10 godina ukupirale valjda sve bordele u EU i iako su možda i najljepše u Europi odnos je bez strasti i prije svega gledaju kako da te izmuzu (novčano) što više.
Svaki put na takvim mjestima nastojim naćin neku koja nije samo za mehaniku, ali da top izgleda, tako sma i ovaj put jednu Bugarku koja usput govori srpski tako da smo se i lako sporazumijeli.
Imena ne pamtim (i inaće, a pogotovo ne iz bordela).
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh