INTERNACIONALNA - Iskustva & recenzije

Uskoro me nosi put Graza u kojem ću provesti čitav dan. Vi međunarodni kurviši s iskustvom, koji je po vama najbolji laufhaus u Grazu?
 
Lagergasse 126 i LH182

Ili u povratku za HR, Laufhaus Leibnitz.
Na booksusi.com mozes provjeriti iskustva ili na forumu
 
100% s tobom, ali ne u tome, da cure nisu vizualni tip. I te kako jesu. Zato jer su, isto kao muškarci, od mesa i krvi. A to podrazumijeva i libido, koja se ne diže kao muškarac kvazimodo. ;-)

Isto čist, uredan, pristojan i veseo. Ali imam škembu. Jednom me cura zbog toga odbila. No dobro, nikom ništa. Barem je vratila novac.
devojke uopste nisu vizuelni tipovi, barem vazi za ove od 18 god pa nadalje.
KAd pricas o tome, treba podeliti na obicne devojke, i profesionalnke.
Obicne devojke padaju prvo i pre svega na samopouzdanje, onda na sarm, opustenost, duhovitost i iskustvo. Izgled je potpuno apsolutno nebitan, mada obicno momci bez trunke izgleda nemaju ni trunke samopouzdanja i TO JE ono sto sto odbije devojku
Kada su profesionalke u pitanju, zabole ih i za izgled i za samopouzdanje. one zele: Da das pare bez cimanja, da si cist, da nisi grub - i to je to.
Sve ostalo je samo prica za nabijanje cene.
 
Marie…

-200€/h
-oral bez
-odnos sa
-anal
-slike odgovaraju

Mlada švabica,rekao bi da cak i ima oko 21-22 godine kak je i navela u oglasu…

Moze sve,od anala do svih poza…
Ugodna je u razgovoru…
Cak se i ljubi(preskočio sam)ne preferiram
Kaj se tiče vremena,odradi sve u minutu,koliko je i plaćeno…
Rekao bi,jako mlada ali stvarno profesionalna…
Ima silikone,dosta tetovaža,inace ne preferiram silkone,vise volim prirodno,ovo je možda drugi-treći put da sam kresnuo neku sa silikonima…
Ustvari,pita te kak zelis(pohvalno)
Prostor je ok,dobro poznati Laufhaus u Munchenu,na cetri etaže…Ako tamo ne uspiješ izabrati nesto,onda si stvarno izbirljiv😂
 
FKK Fantasy

Upozorenje…
Ako ikad i pomislite da uđete u ovaj FKK club,radije bacite lovu u wc školjku i pustite vodu,bolji je osjećaj😉

Uglavnom,pogledao par recenzija na Google i nisu bile bas tak loše,reko idem probati(greška)

Dođem na ulaz,pitam tipa koji radi na recepciji,kakva je situacija unutra sa curama???
Bilo je oko 15h,kaze tip zasad ih ima cetri unutra,dolazi ih jos kroz sat vremena,bit ce ih oko 15-tak…
Pitam ga kakve su te cetri,kaze tip odlične su…
Inace,ne možete ući unutra i vidjeti sami,kakva je situacija,morate platiti upad na recepciji 60€…Tek onda možete unutra.
Upadam unutra,sve prazno…
Dolaze neka dva gabora od zenski(Rumunjke)…odmah idu oko tebe,da ih uzmeš na pola ili cijeli sat…
Mislim si,kaj je ovo(skrivena kamera)
Znaci zenske(uzas)
Oba dvije odjebem,mislim si jbt pa necu jebati krampuse…
Ispalo da su samo njih dvije u cijelom clubu…
Sjednem za šank,popijem cugu,reko idem malo u saunu i whirlpool,možda se pojave do tad neke druge…
Bio nekih dva-dva i pol sata unutra,pojeo,popio par cugi,malo se brčkao u bazenu i izašao van,usput na izlazu rekao onom debilu od recepcionara da je ovo prvi i zadnji put da sam ovdje ušao…
Uglavnom,bačen novac…
Jedan od najgorih FKK clubova u Munchenu…
 
devojke uopste nisu vizuelni tipovi, barem vazi za ove od 18 god pa nadalje.
KAd pricas o tome, treba podeliti na obicne devojke, i profesionalnke.
Obicne devojke padaju prvo i pre svega na samopouzdanje, onda na sarm, opustenost, duhovitost i iskustvo. Izgled je potpuno apsolutno nebitan, mada obicno momci bez trunke izgleda nemaju ni trunke samopouzdanja i TO JE ono sto sto odbije devojku
Kada su profesionalke u pitanju, zabole ih i za izgled i za samopouzdanje. one zele: Da das pare bez cimanja, da si cist, da nisi grub - i to je to.
Sve ostalo je samo prica za nabijanje cene.
ziva istina ja neki dan istovaro u Varese doso u petak moro nociti i skupilo se tu neko nase drustvo kamiondzija otisli u neki klub tu sranje napravili izbacili nas ja se izrigo nekoj u po face izmijeso pica jebiga ovog kolegu uhvatili izbacivaci izvrto sijalice u wc i tako oni nas izbacuju kad ova iza cujem ja govori onako ulijepljena mi hai cambiato mia vita sad neznam jel stvarno tako mislila il je bila sarkasticna :rolleyes::ROFLMAO:
uglavnom zelo lep provod samo moras doc uradjen u lokal
 
Jel ima neko da je obilazio Grcke bordele u Atini ili nekom drugom nestu? Vidim da ih ima jako mnogo i mozes platiti i recimo 10, 20 min.
 
Ima li tko iskustva sa švicarskim curama oko Zuricha i Basela? Bordeli, eskort, njihova verzija plavog oglasnika, što god.
 
Austrija-Beč, uhvatio malo vremena pa da napišem zadnje iskustvo od par tjedana unazad kad sam bio 4 dana u Beču poslovno.
Preko Biok Susi sam pronašao ovu MayaDolce koja isto ima profil i na EGE
Recenzije dobre pa rekoh idem isprobat tu masažu sa jednim prcom na kraju...
Dogovor bio ok i uputio se na adresu oko centra Beča. Na ulazu u zgradu čudan lik koji je očito pimp koji kontrolira ulazak. Lift, zadnji kat zgrade, na izlazu iz lifta ekran sa ženskama koje ordiniraju (masiraju) na toj adresi svaka u svojem apartmanu. Dočekala me mala Maya tamne puti, Rumunjka simpatičnog izgleda, u donjem rublju, lagano se smijulji, pored kreveta stol za masažu i nakon par riječi uvoda - ajmo pare na sunce i krećemo. Osmijeh se izgubio odmah, masaža leđa i nogu koja je bila solidna, ali predugo traje...pa nisam milo moje došao samo da tebi vrijeme prođe a ja da ne umoćim malog za 150€..No, pustim ja nju i nakon nekih 25 minuta očekivao sam masažu dok ležim na leđima...a ne veli ona, idemo na krevet. OK, ajmo. Navukla odmah ona kurtić na maloga i odmah ga počela žvakat. Pokušaj masiranja sisa odbacila je odmah odmicanjem ruku, dodir prema pici - samo što mi nije ruku odsjekla. Uglavnom da skratim priču, bilo kakovo dodirivanje je zabranjeno, ubila mi volju svojom arogancijom a kad me zajašila počela je onako glumački i neprirodno stenjati i vikati "yes baby, fuck me" (katastrofa !! ) i tek kad se naguzila sam ju pričepio i svršio. Sve u svemu sve recenzije na sussy koje su navedene nisu baš točne, radije naručim dobrog komada u hotelsku sobu za 150€ nego da ponovim ovu priču sa masažom, .....drugi dio sa outcall komadima u hotelskoj sobi slijedi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh