Foot fetish


Lokacija: Trešnjevka
Dogovor: relativno lagan. kažeš želje, ona kaže cijenu.
Prostor: sama u iznajmljenom stanu, nije nešto fancy, ali je čisto.
Higijena: ok. stan čist, wc čist, list ručnik, nudi tuširanje.

cura: pričljiva, simpa, opuštena, baš smo fora razgovarali i prije i poslije. ma i za vrijeme! normalne visine, predivne umjetne sise, slatko lice, simpa osmijeh. zgodna!
Stopala: mala i iskreno, za moj ukus, najlošiji dio njenog tijela. nekako zdepasta, neravijena.

Akcija: trudi se, susretljiva, surađuje, opusti te, nije previše opterećena vremenom.

Opći dojam: tko voli pričljive i simpa cure kod koje će se osječat jako ugodno, go for it. plus, sise su stvarno lijepe! sve igrice stopalima su dopuštene i dobrodošle, ako treba i namazat će lak u boju koju želite. ako nešto specifično želite, slobodno pitajte, cura je stvarno jako ok.

Radno vrijeme: nisam pitao. ja sam ju uhvatio oko 18h.
Ponoviti: nisam siguran, nisu mi stopala baš nešto
 

Lokacija: Trešnjevka
Dogovor: relativno lagan. kažeš želje, ona kaže cijenu.
Prostor: sama u iznajmljenom stanu, nije nešto fancy, ali je čisto.
Higijena: ok. stan čist, wc čist, list ručnik, nudi tuširanje.

cura: pričljiva, simpa, opuštena, baš smo fora razgovarali i prije i poslije. ma i za vrijeme! normalne visine, predivne umjetne sise, slatko lice, simpa osmijeh. zgodna!
Stopala: mala i iskreno, za moj ukus, najlošiji dio njenog tijela. nekako zdepasta, neravijena.

Akcija: trudi se, susretljiva, surađuje, opusti te, nije previše opterećena vremenom.

Opći dojam: tko voli pričljive i simpa cure kod koje će se osječat jako ugodno, go for it. plus, sise su stvarno lijepe! sve igrice stopalima su dopuštene i dobrodošle, ako treba i namazat će lak u boju koju želite. ako nešto specifično želite, slobodno pitajte, cura je stvarno jako ok.

Radno vrijeme: nisam pitao. ja sam ju uhvatio oko 18h.
Ponoviti: nisam siguran, nisu mi stopala baš nešto
a koliko uzima samo za foot, ili se jos da dogovorit
 

Evo neke nove izgleda. Zvao, traži 400 kn za pola sata foot seanse. Kaže da je kod Britanca na Ilici. Bio nisam, barem ne još..
Ja sam ju zvao isto neki feeling mi govori da nije neka usluga al eto možda i odem htio sam ić žarko kod ženske nezz kako se zove ali joj oglas ide "Lijepa žena" ne javlja se, zvao ju jedno 10 puta, zvao sam i Saru plavušu 44 godine oglas isto 400 kn traži previše za foot fetish a upitna usluga tj njena stopala jer uopće nema slike stopala u oglasu..
 

Evo neke nove izgleda. Zvao, traži 400 kn za pola sata foot seanse. Kaže da je kod Britanca na Ilici. Bio nisam, barem ne još..
Kladio bih se da je to ona mala iz dubrave. Isti ili sličan broj, ista slika s čarapama i "ljubim vas".

Što se tiče lickmyfeetallaround je prava cura koja ne radi na bonove. Hahahaha. To je moja najbolja prijateljica, ima 29 god i ja sam glavni i jedini razlog što se oglasila tu.
 
Bio sam na foot fetishu kod azijatkinje u Šubićevoj. Najveći problem nać parking..... Ženska prosječne visine, velikih sisa 5ice, nezna bas hrvatski,kako sam prije popio kavu jbt poteralo me kenjat taman kad sam ušao u stan hahah, pa me čekala 10 min. Foot fetish onako dobro obavlja, foot job, pa ti nogama pritišće facu, deficit je taj što je lak popucao. Možeš dirat i lizat sise. Onako iskreno ništa specijalno, vjv zato jer nezna hrvatski a i nije ženska nešto zgodna sad bas, jbg tako da znate. Možda bih ponovio, ali ima li netko neku drugu za preporučit za foot fetish da se isplati otić? Cijena kod azijatkinje: 200 kn
 
Ova zadnja dva oglasa čak i izgledaju na nešto, naspram puno toga što se dosada nudilo pod foot fetish. Ali opet maramica ako si već spreman platiti za to.... nije to to.
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/lickmyfeetallaround/oglas.php?id=186329&cid=66
Evo da podijelim sa vama svoje iskustvo od jucer. Stupili smo u kontakt preko maila, pristojna, uljudna i dogovor je bio brz i jednostavan. Kad sam usao unutra prvo smo malo popricali, popili brzinsku kavu i onda krenuli sa seansom. Stopala su odlicna a mogao sam birati zelim li carape, stikle itd. i birao sam boju laka. Zenska je full simpa, atmosfera je bila opustena i nakon seanse smo jos malo popricali prije nego sto sam se pokupio. Sve u svemu super iskustvo i definitivno cu ponoviti.
Da, a taj mail iz registracije u oglasu imenom "sexyzeljko" pari jebozovno i autenticno za popiz...it 🤞🙈
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh