Dominacija

Zna li tko što je sa cure sa Borovja cca 28-30 godina, radila je dominaciju 2022 ? a onda je nestala nema je vec 2 godine?
Bio kod nje više puta i bio sam i više no zadovoljan. Oglašavala se pod masažu ali si se mogao dogovoriti i dominaciju
 
Maitresse Leia sa feta. Bio tko? Bas gledam, sve se cini okej....
Ja sam joj pisao sigurno 10 poruka al bez odgovora. Admin mi je obrisao stari profil a tamo sam imao preporuke u porukama domina na fetu i to mi je obrisao samo zato što sam napisao od domine kat i zvono .pisao sam email da mi vrati stari profil isto bez odgovora pa molim ako čita da pogleda moj email neću više pisati nečije adrese ispričavam se
 
Ja sam joj pisao sigurno 10 poruka al bez odgovora. Admin mi je obrisao stari profil a tamo sam imao preporuke u porukama domina na fetu i to mi je obrisao samo zato što sam napisao od domine kat i zvono .pisao sam email da mi vrati stari profil isto bez odgovora pa molim ako čita da pogleda moj email neću više pisati nečije adrese ispričavam se
domine kat? zvono?
 
Inače, Maitresse Leia je doznala da se ljudi tu raspituju o njoj i poručuje:

Tko me želi upoznati, neka dođe na Fetlife evente.
 
Jel ima neka "mlađa domina"? Moze i do 45 godina ili i vise ali da dobro izgleda...? Dakle da nije bas pretila i jako stara...
Ja bi nagradio i samo shoe worship, ne mora biti iskusna ili raditi vrlo dobro dominaciju...
Moze cak samo prodaja nosenih carapa/rublja uzivo?
Cini mi se da je prije bila nekako veca ponuda... Bilo je nekoliko mlađih cura...
 
Da li netko imao iskustva sa RedVelvet888 sa fetlifea. Nezz da li daje jos uvijek usluge dominacije jer vidim da si je nasls nekog opakog jebaca s velikom kurcinom na fetu
 
Ima netko kontakt od goldie8 znam da više kao ne radi ali vrijedi probati. Može privatna poruka ako ima tko iskustva s njom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh