Dominacija

Dali netko mozda zna malo vise o ovoj foot godnes. Cura he iz Hrvatske i prica hrvatski u videu. Video je frisko postavljen ?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231105_214343.jpg
    Screenshot_20231105_214343.jpg
    680,5 KB · Pregleda: 165
Vidim nitko nije pisao za ovu na Fetlife

kyria_L​

Cjena je stvarno dorba ali uvjet je zaista da ste uredni higijenski
 
Zasto?
Mene tjera da joj posaljem 300€ za kostim ili nema druzenja,ne mogu samo tako poslat novce a ne zeli dat adresu,ne zeli se nac,nista ne zeli
Klasika, godinama ista prica. Po tvome mi se cak cini i da kako ide vrijeme samo podize cijenu. Trazi da iskesiras ogromnu cifru prije no sto ju uopce upoznas ili vidis, sto naravno ima smisla jer kad ju vidis uzivo dobro ces razmislit da li zapravo zelis na tu seansu. Iste slike koristi oduvijek, a vec prije par godina kad sam bio nisu bile ni blizu realnosti. Prvi red flag mi je bio kad je trazeni latex kostim bio velicine XXL. Seansa je u najboljem slucaju osrednja. Ako nekog nije briga za izgled, mogu razumijeti da bi i dalje bio zainteresiran za seansu. No buduci da se radi o 300€, moras biti lud za pristat na to.
 
Klasika, godinama ista prica. Po tvome mi se cak cini i da kako ide vrijeme samo podize cijenu. Trazi da iskesiras ogromnu cifru prije no sto ju uopce upoznas ili vidis, sto naravno ima smisla jer kad ju vidis uzivo dobro ces razmislit da li zapravo zelis na tu seansu. Iste slike koristi oduvijek, a vec prije par godina kad sam bio nisu bile ni blizu realnosti. Prvi red flag mi je bio kad je trazeni latex kostim bio velicine XXL. Seansa je u najboljem slucaju osrednja. Ako nekog nije briga za izgled, mogu razumijeti da bi i dalje bio zainteresiran za seansu. No buduci da se radi o 300€, moras biti lud za pristat na to.
Takoder, upisi u trazilicu na forumu anna domina, sjecam se da je vec bilo par komentara o njoj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh