Dominacija

Jel imao itko iskustva sa EvelynAbsint sa fetlifea? Čini se jebeno i djeluje da bas uživa u tome samo nisam siguran dali je pametno bas za početnika ići kod nje jer djeluje baš kao pravi sadista bez imalo kočnice?
Volim dominee koje nemaju kocnice uzivam u hard dominaciji,mozes mi dati kontakt please,hvala
 
Znači svima isto govori haha.
Onda odustajem haha, šta ćeš. Da ne bi trošio te novce na jednu seansu od sat dva biće.
 
Jel netko imao susret s Femdomina na Fetu? Izgleda da trazi bon 25e unaprijed, a onda ostatak uzivo... Smrdi na prevaru...
 
Velika većina domina na fetu je prevara. Klinke/cure/žene vidjele mogućnost lake zarade, pa su odjednom sve deklarirane profi domine. Novi profili su 9/10 fake, a one koje traže kaparu su sigurna prevara.
 
Jel netko imao susret s Femdomina na Fetu? Izgleda da trazi bon 25e unaprijed, a onda ostatak uzivo... Smrdi na prevaru...
Klošarka kriminalka koja se predstavlja kao Ivona Herceg i Dora Bracun (imena u e-mail adresama). Broj 095-552-87-15. Predstavlja se kao da ima 19 godina pa do 28. Uvijek ima klošarske priče, moli lovu, nema šta za jesti, istukao je dečko itd. Uvijek traži plaćanje unaprijed bonom ili aircashom. Jednom sam joj nešto uplatio za video, nije poslala video, blokirala me je. Zadnje smeće, ološ.
 
Je li se dodatno usvinjila? Traži da joj kupiš onaj kožni komplet, pošalje ti link za njega, a veličina namještena na extra large lol
Ukus nije svaciji isti ja dajem preporuku, ugodna za razgovor i sve kad vidi da si normalan. A sto se tice izgleda o tome ne bih jer nismo svi isti i ne volimo svi isto. Placanje se moze i drugacije dogovoriti ne morate joj kupiti komplet moze i kes
 
Klošarka kriminalka koja se predstavlja kao Ivona Herceg i Dora Bracun (imena u e-mail adresama). Broj 095-552-87-15. Predstavlja se kao da ima 19 godina pa do 28. Uvijek ima klošarske priče, moli lovu, nema šta za jesti, istukao je dečko itd. Uvijek traži plaćanje unaprijed bonom ili aircashom. Jednom sam joj nešto uplatio za video, nije poslala video, blokirala me je. Zadnje smeće, ološ.
hvala za info. Po čemu si skužio da je to ona?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh