Dominacija

Decki Slovenija zakon. Nazoves, dogovoris, odradis, otiđes, pa se vratis slj. put. Nije mi zao niti para, goriva niti vinjete. Prave domine sa studiom kak spada, oprema itd. Nezalim niti eura. Jer za te pare takava seansa tu kod 9vih nasih nema sanse. Kad isprobam u Slo prebacujem se na Srbiju. Pa nek ove nase traze milione i princeve na bijelom konju
 
Decki Slovenija zakon. Nazoves, dogovoris, odradis, otiđes, pa se vratis slj. put. Nije mi zao niti para, goriva niti vinjete. Prave domine sa studiom kak spada, oprema itd. Nezalim niti eura. Jer za te pare takava seansa tu kod 9vih nasih nema sanse. Kad isprobam u Slo prebacujem se na Srbiju. Pa nek ove nase traze milione i princeve na bijelom konju
ajde prijatelju, nabaci neki hint da ne lutamo. . nije ta Slovenija tak mala😆
 
Decki Slovenija zakon. Nazoves, dogovoris, odradis, otiđes, pa se vratis slj. put. Nije mi zao niti para, goriva niti vinjete. Prave domine sa studiom kak spada, oprema itd. Nezalim niti eura. Jer za te pare takava seansa tu kod 9vih nasih nema sanse. Kad isprobam u Slo prebacujem se na Srbiju. Pa nek ove nase traze milione i princeve na bijelom konju
da fakat, daj neki link, gdje to tražit?
 
Ja sam probao, ali sam se okrenuo i otišao... Super zvuči na telefonu, sve može i ok cijena, ali kad sam došao tamo... starija debeljuškasta gospodža u nekoj koži, zadimljen stan... nije mi se ostajalo i otišao sam... premda kažu neki koji su bili da je dobro bilo.. ukusi...
Ja sam bio nedavno… faca koma tijelo može proći s obzirom na godine sise dobre
Ali strapon radi vrhunski, bez žurbe i požurivanja bas žena zna sto radi.. tako da jedina domina koja vrijedi novaca
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh