Cure u regiji za Cyber

Uplatiš na aircash 10 eura na broj koji ti daju i imaš 10 min cama. Možeš uplatiti i preko paypala. Nakon uplate javljaju ti se za minutu dvije
 
ispricavam se jedinoj pravoj cyber milf kuckici sto sam se ponasao kao nedojebani klinac od 15 godina koji nije dobio picke pa sam izmisljao o hani svakake gluposti samo jer nije htjela raditi po mom.
Hana ne samo da je legit nego je i najbolja na trzistu, provjereno
 
Jel ovo neka šala haha XD
definitivno je sala. Hana je prije bila jedna od rijetkih koja bi bila korektna ali svijet se mijenja pa tako i to.

Platio sam Hani 300kn za 15min seksa s muzem na kameri. Prvo je odugovlacila poziv 4-5 sati, onda kad se vratila je trazila jos para da bi me nazvala, platio sam jos 100kn.
Onda je dosla sama na kameru bez muza, bez seksa i sa bandazama po cijeloj guzici i nogama tako da ni to nemos vidjet.
Ukratko, drzite se pouzdanog kao sto su Meggy i Ivana , ako ne zelite potratit hrpu zivaca, vremena i para.
 
definitivno je sala. Hana je prije bila jedna od rijetkih koja bi bila korektna ali svijet se mijenja pa tako i to.

Platio sam Hani 300kn za 15min seksa s muzem na kameri. Prvo je odugovlacila poziv 4-5 sati, onda kad se vratila je trazila jos para da bi me nazvala, platio sam jos 100kn.
Onda je dosla sama na kameru bez muza, bez seksa i sa bandazama po cijeloj guzici i nogama tako da ni to nemos vidjet.
Ukratko, drzite se pouzdanog kao sto su Meggy i Ivana , ako ne zelite potratit hrpu zivaca, vremena i para.
Istina. Imah slicno iskustvo.
 
ispricavam se jedinoj pravoj cyber milf kuckici sto sam se ponasao kao nedojebani klinac od 15 godina koji nije dobio picke pa sam izmisljao o hani svakake gluposti samo jer nije htjela raditi po mom.
Hana ne samo da je legit nego je i najbolja na trzistu, provjereno
A sta ti sereš
ja sam joj poslao 400 kuna i ništa od ogovorenog nije ispoštovala
3 tjedna sam ju hvatao nakon uplate i stalno neki izgovori da bi na kraju za te novce dobio dopisivanje od pola sata i to je 7 poruka poslala
i 2-3 videa u kojima nit se vidi ista nego samo uzdiše kao kobila na polju... i jos je tražila para da mi snimi video po mojoj želji....
Izbjegavati Hanu u širokom širokom luku...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh