Cure u regiji za Cyber

A sta ti sereš
ja sam joj poslao 400 kuna i ništa od ogovorenog nije ispoštovala
3 tjedna sam ju hvatao nakon uplate i stalno neki izgovori da bi na kraju za te novce dobio dopisivanje od pola sata i to je 7 poruka poslala
i 2-3 videa u kojima nit se vidi ista nego samo uzdiše kao kobila na polju... i jos je tražila para da mi snimi video po mojoj želji....
Izbjegavati Hanu u širokom širokom luku...
Jesam ja kriva sto si trazio hot chat i pisao svakih deset min ¨,i onda kada prodje vrijeme vi kazete pa nisam gotov pa halo nisam ja tu da vodim racuna o vremenu dopisivanja to je prvo a isto si me trazio donje rublje koje sam ti isla slat da bi tvrdio kako se podaci netrebaju davati prilikom slanja itd....nema kod mene hot chat koji je placen pol sata odradjivati po sat vremena.Ne bjezim od toga da nismo odmah odradili cameru ali nije sve kako ti pises.l.p
 
definitivno je sala. Hana je prije bila jedna od rijetkih koja bi bila korektna ali svijet se mijenja pa tako i to.

Platio sam Hani 300kn za 15min seksa s muzem na kameri. Prvo je odugovlacila poziv 4-5 sati, onda kad se vratila je trazila jos para da bi me nazvala, platio sam jos 100kn.
Onda je dosla sama na kameru bez muza, bez seksa i sa bandazama po cijeloj guzici i nogama tako da ni to nemos vidjet.
Ukratko, drzite se pouzdanog kao sto su Meggy i Ivana , ako ne zelite potratit hrpu zivaca, vremena i para.
kao prvo sve si dobio za ono sto si platio.kao drugo prije poziva sam ti napomenula da imam dva flastera jel su svjeze tetovaze i ne smiju biti otkrivene a kao trece zalis se na 100 kn ajde molim te reci onda ljudima koliko si se u meduvremenu javljao sa dva tri lazna maila misleci da ja neznam tko si obecavao platit ja se spremim ti me blokiras i ti ces pricat o postenju mozda nekad bude da vise nestignem ili nesto slicno al nek se javi onaj kome sam ja uzela novce i blokirala ga nikad nikog a ti kao musko ako se zalis na 100 kn hahha ja cu ti ih uplatit al vise me nikad nemoj kontaktirat ja sam temeljita u svemu a to sto bi vi samo za sitne novce da odradite radnju to je nesto drugo a imam ja i razgovor koji necu objavit ali budes li me tjerao na to necu razmisljat.l.p
 
Registrira sam se samo radni jedne stvari...da javno pohvalim Megi,osim sta je ekstra profesionalna i uvik po dogovoru,vrhunska je osoba koja je to pokazala vise puta dok sam ležao bolestan u krevetu...tako da moje preporuke za Megi,to je najmanje sto mogu..Žena je kraljica ..
Slazem se s tobom. Vrlo korektna i uvijek dogovoreno ispostuje !!!
 
Korisnik:Mladaluda
ID oglasa:193642
Oglas predan:26.12.2022
Broj prikazivanja:1966
Regija:Hrvatska - Zagrebačka
Imam:18 godina

OPIS​

Telegram 𝟎𝟗𝟏𝟕𝟖𝟖𝟖𝟏𝟐𝟗

Ako želiš da ti netko uljepša večer prizorom za pamćenje javi see za neku vruću slikicu 😇☺️🥰

Ako te zanimaju detalji javi se 😊

*Slike su moje*

Broj za telegram👇
𝟎𝟗𝟏𝟕𝟖𝟖𝟖𝟏𝟐𝟗

KONTAKT​

Mobitel+385917888129


Iiiii..
Ima li neko on njoj nešto..!???
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh