Cure u regiji za Cyber

Upravo tako, ako bude odbijala provjeru onda je fejk.
S tim da ima slucajeva, sto se meni desilo odradili provjeru ja joj uplatio i blok. Ta osoba i danas ima oglase , s novim brojem j slikom. A spika je ta, kao uplatis 300 kn i imas vise puta u toku jednog dana, kao nije vremenski ograniceno 😅
Uglavnom pazite se, dobro procijenite.
Ja koliko znam, ima 5-6 djevojaka za cyber i to je to. Ostalo je sve fake
Slazem se s tobom,nista nije sto posto sigurno,kao sto kazes ima ih par stalnih a uvijek uleti koja nova samo moras imati dosta srece da naletis na nju,u brdu prevaranata_ica.
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglas...945&cid=5&aop_prms_client=php-include&page=52 Bio sam na videu s ovom curkom i moram reći da je odlična. Prelijepo tijelo,dojke, a mačkicu ima nenormalno slatku.Ima lijepo raširene velike usne kao orhideja-uh...Dirala se po sisama stalno,a zvuk stenjanja joj je ekstra.Skoro odmah je stavila prst u nju i prstenjačila se,rekla je da ga želi u sebi i bilo joj je super kako sam špricao. Mala je nazvala točno u minutu na dogovor kako je bilo. Za preporučit svima definitivno. Ne reklamiram nikoga, pitao sam ju dali mogu objavit ovo, rekla je kako želiš.
 
https://ljubavni-oglasnik.net/oglas...945&cid=5&aop_prms_client=php-include&page=52 Bio sam na videu s ovom curkom i moram reći da je odlična. Prelijepo tijelo,dojke, a mačkicu ima nenormalno slatku.Ima lijepo raširene velike usne kao orhideja-uh...Dirala se po sisama stalno,a zvuk stenjanja joj je ekstra.Skoro odmah je stavila prst u nju i prstenjačila se,rekla je da ga želi u sebi i bilo joj je super kako sam špricao. Mala je nazvala točno u minutu na dogovor kako je bilo. Za preporučit svima definitivno. Ne reklamiram nikoga, pitao sam ju dali mogu objavit ovo, rekla je kako želiš.
Super opis curka je stvarno top. Takoder svaka preporuka i od mene
 
Već sam jednom preporučio jednu fer djevojku, Ariu i koliko sam imao info a i po komentarima drago mi je da sam joj pomogao da nešto zaradi i zabavi se, a isto tako i nekima sa ovoga foruma da uživaju u čarima predivne cure. Dugo nisam naišao na jednu takvu opuštenu preko kamere. Do prije 2 dana... Ako je neko zainteresiran slobodno neka se javi u pp
 
Prevara, uplatio i nema odgovora.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-10-30-16-22-10-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-10-30-16-22-10-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    423,8 KB · Pregleda: 163

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh