Cuckold

Zar svaka tema na ovom forumu predje na to da likovi zicaju sex od parova?
Nisam siguran cemu sluzi ovaj forum dali je za diskutiranje tema ili posatnje "oglasa"
Ok tu i tamo da netko upita ali ono jedan user napiše "meni je super bilo sa zenom i jos nekim" odmah 1000 likova iskoci i nudi svoje nevjerojatan jedinstveni kurac i ne ograničeno iskustvo gdje zena bude pala u ekstazu sa jednim lizom po pički.

Nadam se da ćemo umjetnom inteligencijom moci napraviti efikasne programe koji ce filtrirati drkarose i lazne profile
 
Zar svaka tema na ovom forumu predje na to da likovi zicaju sex od parova?
Nisam siguran cemu sluzi ovaj forum dali je za diskutiranje tema ili posatnje "oglasa"
Ok tu i tamo da netko upita ali ono jedan user napiše "meni je super bilo sa zenom i jos nekim" odmah 1000 likova iskoci i nudi svoje nevjerojatan jedinstveni kurac i ne ograničeno iskustvo gdje zena bude pala u ekstazu sa jednim lizom po pički.

Nadam se da ćemo umjetnom inteligencijom moci napraviti efikasne programe koji ce filtrirati drkarose i lazne profile
Zar svaka tema na ovom forumu predje na to da likovi kenjaju protiv napaljenih likova?
Nisam siguran cemu sluzi ovaj forum dali je za diskutiranje tema ili isčučavanje i pljuckanje "puritanaca"

tko ti daje za pravo da kenjaš na oglasniku. razumiješ li: ovo je forum OGLASNIKA!!!
odi filozofiraj na filozofijski sajt, ili deprimiraj na depresivni sajt ili odi trčat... samo ne kenjaj više... naporan si
ostavi ljude na miru - ili si potisnuti gay i zavidis zenama što likovi ne trče za tvojom rupicom?

Nadam se da ćemo umjetnom inteligencijom moci napraviti efikasne programe koji ce filtrirati drkarose i lazne profile
 
Ljudi rekao sam vam na smokvi par cuda radi za kikirik mogu nekog preporuciti tko je ok,ljepse cure nema na nijednom oglasu samo sto je ona ogranicena za druskanje
 
Poz, postoji li neka profesionalka koja bi istovremeno primila dva muskarca, stime da bi sa jednim imala odnos, a drugi je samo promatrač. Ako je neka zainteresirana ili netko zna takvu, javite mi...
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh