Cuckold

U zadnjih mjesec dana sam se druzio sa jednim parom iz samobora, to jest kresao sam nju uz njegov blagoslov. Kao ima valjda ekstra mali kurac pa voli da ju netko drugi zadovolji. Ekstra iskustvo. Jebe se ko da joi je zadnje.
Dakle kontaktirao sam taj "par" i zamisli "par" ne postoji 😁 nadam se da nisi puno puta podijelio kontakt lol
 
Već neko vrijeme pokušavam naći nekog cucka za zajedničko gledanje naših žena i drk. Javite se zainteresirani...ali samo susret u živo u iznajmljenom prostoru.
 
Pozdrav forumasi....

Vjerujem da na forumu ima istinskih ljubitelja cuckold/hotwife lifestyle-a.

Ponesto malo iskustva imam ali tesko je naci djevojku koja bi se zaista mogla zamisliti u takvom odnosu ,a da taj nas odnos gleda kao ozbiljnu vezu,a ne neku kratkotrajnu zabavu.

Volio bih ovdje pronaci normalne,dobronamjerne i komunikativne istomisljenike,ali i znatizeljnu curu, kako bi izmijenili iskustva,prosirili vidike ali i bezobavezno popricali...

Smatram da je lijepo okruziti se istomisljenicima.

Lijepi pozdrav svima...
 
Mi smo trenutacno u fazi gdje ona misli da je nemoguce pronaci normalnog tipa za takvo nesto a i strah je da se ne bi emocionalno povezala s bullom i onda sranja imamo :/
 
Mi smo trenutacno u fazi gdje ona misli da je nemoguce pronaci normalnog tipa za takvo nesto a i strah je da se ne bi emocionalno povezala s bullom i onda sranja imamo :/
ma naravno da postoji neka bojazan da se tako nesto dogodi... pogotovo sa strane zene...

Ja sam nekako u glavi poslozio da bi eventualni bull bio samo igracka i zacin nama u vezi...
 
Sve je to krasno na papiru no zene kad se s nekim poseksaju vise puta dolaze emocije htio ti to ili ne.
Mi smo zasad pricali da bi onda mozda pronasli bulla za jednom-dva puta i bye bye... No nismo mi jos ni blizu neke realizacije svega toga.
Olakotna okolnost mi je jedino sto je zena jako sexy pa pronaci bulla nece biti problem jednom kad se odluci :)
 
Sve je to krasno na papiru no zene kad se s nekim poseksaju vise puta dolaze emocije htio ti to ili ne.
Mi smo zasad pricali da bi onda mozda pronasli bulla za jednom-dva puta i bye bye... No nismo mi jos ni blizu neke realizacije svega toga.
Olakotna okolnost mi je jedino sto je zena jako sexy pa pronaci bulla nece biti problem jednom kad se odluci :)
Pa drago mi je da je tako :)))

Samim time sto razmislja o tome je jako sexy... iako,sama ta prica i mastarija moze biti jako napaljujuca...

Nego... sad kad si napisao to ovako javno,ocekuj javljanje wannabe jabaca na lopate 🙃
 
Ma neka pisu sto god hoce. Nema koristi dok se ona ne odluci a i samo pricanje o tome nije bas svakodnevna stvar. Pricali smo u vise navrata no dok se ne nepravi neki konkretan korak sto imas od toga :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh