Crystal Richi

Šta se bezveze svađate. Kad Crystal dođe u Hrvatsku, možete obojica kod nje pod pretpostavkom da se dogovorite oko uvjeta. Jedan će doduše dobiti popust, ali ni drugom ne treba biti žao platiti više ako plaća kvalitetnu uslugu.
Stvarno se nisam svađao, Per0433 se nakačio ničim izazvan. Ispričavam se na natrpavanju teme, ali morao sam. Više mu ne odgovaram na provokacije, jer ako nije do sada shvatio, niti neće.
 
Tvoja trgovina,tvoje cijene,ja ti samo kažem da bi ti za sat 200,u Hr imala jako puno posla.
Imaće ova ljepotica posla u Hr i za 400 po satu. Sad ide samo zdrava hrana i teretana, stalno riba, salata... proteini sa minimun ugljikohidrata. Nikad ni ljepša ni zgodnija. Sad je Cristal na vrhuncu, kao što je bio i Cristiano unazad par godina... 🤭
 
Pa koliko ti ,stručnjak, imaš nickova,vidim da i na ovom prosipaš pamet,
nego reci,da li si bio kod Crystal, jel ti se popišala u usta,i da li si njoj platio za renoviranje druge polovice stana.
Stvarno se nisam svađao, Per0433 se nakačio ničim izazvan. Ispričavam se na natrpavanju teme, ali morao sam. Više mu ne odgovaram na provokacije, jer ako nije do sada shvatio, niti neće.
 
Posto se Hrvatska proslo ljeto pokazala turistima ruznim licem plus uvodjenjem eura sve odvratno poskupilo puno su turistickih agencija Lijepu nasu izbacile iz asortimana destinacije za 2024. godinu. Mozda je CDC to prepoznala i zato ih nema, jer su im turisti bili najjaci dohod. Tko zna, samo gruntam...
A ne znam, moguce. Ja sam mislio da je Zagreb pun ljudi koji imaju para za ovaj sport, nego ono sto mi se takoder cini je da neke cure i agencije izbjegavaju ZG iz nekog razloga... sad jel se tu radi o pojedinim manijacima/prijetnjama/policajcima u civilu koji zele besplatne usluge ili nesto trece?
 
A ne znam, moguce. Ja sam mislio da je Zagreb pun ljudi koji imaju para za ovaj sport, nego ono sto mi se takoder cini je da neke cure i agencije izbjegavaju ZG iz nekog razloga... sad jel se tu radi o pojedinim manijacima/prijetnjama/policajcima u civilu koji zele besplatne usluge ili nesto trece?
Neka Brazilka koju sam video par puta mi se žalila da ima dosta agresivnih likova. Da su pokušali da je opljačkaju 2 puta da je imala likove koji hoće za džaba, jedan lik ju je pljunuo u lice odmah sa vrata, navodno ima pozitivna iskustva u Splitu ali Zagreb joj je navodno baš traumatičan bio...
 
Neka Brazilka koju sam video par puta mi se žalila da ima dosta agresivnih likova. Da su pokušali da je opljačkaju 2 puta da je imala likove koji hoće za džaba, jedan lik ju je pljunuo u lice odmah sa vrata, navodno ima pozitivna iskustva u Splitu ali Zagreb joj je navodno baš traumatičan bio...
Pa šta rade po zg likovi 🤔 ak je to istina. Bilo bi vrijeme da se malo saberu
 
A ne znam, moguce. Ja sam mislio da je Zagreb pun ljudi koji imaju para za ovaj sport, nego ono sto mi se takoder cini je da neke cure i agencije izbjegavaju ZG iz nekog razloga... sad jel se tu radi o pojedinim manijacima/prijetnjama/policajcima u civilu koji zele besplatne usluge ili nesto trece?
Specifično je mesto, posao je kratkotrajan pa i se nikad ne zna

Za mene je najjace mesto, najjači su likovi u svakom pogledu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh