Crna pantera /Nives

HAHAHAHAHAHA zabrij dodes joj na lizanje supka, pa ti s ustima punim sperme zabije jezik u supak i sperma od lika prije tebe ti zavrsi u supku hahahahahah. salu na stranu, jebeno lize supak, razmisljao sam da joj prdnem cak iduci put kad ce mi lizat sule, kolko je luda mislim da bi joj se svidilo
 
Ne znam kog kurca radi moderator ovdje, ali ovakve "poruke" bi trebalo brisati... ne da su takvi "komentari" oličenje ljudskog šljama, nego su veće dno od dna... ajde razmislite malo što ste napisali, ne samo da nije smiješno nego je i utuživo...
Stvarno vam je smiješno ponižavati ženu kojoj plaćate za seksualne usluge?
 
Ne znam kog kurca radi moderator ovdje, ali ovakve "poruke" bi trebalo brisati... ne da su takvi "komentari" oličenje ljudskog šljama, nego su veće dno od dna... ajde razmislite malo što ste napisali, ne samo da nije smiješno nego je i utuživo...
Stvarno vam je smiješno ponižavati ženu kojoj plaćate za seksualne usluge?
Šča se ščudis . Sad ozbiljno. Šta je cudno? Većina muskih ne poštuje prostitutke .Jer im plaćaju pa misle da ih mogu vrijedat ponizivši ili Nezz ni ja šta sve ne. Ja kad idem idem s postovanjem. I one su ko i sve druge žene na ovom svijetu i zaslužuju poštovanje. Istina ima svakakvih i drogiranih i bahatih, al onda se prema ponsa po zasluzi, a prema normalnim s postovanjem kao sto bi se i prema svakoj drugoj curi ženi ponašao koju bi sreo negdje na ulici itd
 
Šča se ščudis . Sad ozbiljno. Šta je cudno? Većina muskih ne poštuje prostitutke .Jer im plaćaju pa misle da ih mogu vrijedat ponizivši ili Nezz ni ja šta sve ne. Ja kad idem idem s postovanjem. I one su ko i sve druge žene na ovom svijetu i zaslužuju poštovanje. Istina ima svakakvih i drogiranih i bahatih, al onda se prema ponsa po zasluzi, a prema normalnim s postovanjem kao sto bi se i prema svakoj drugoj curi ženi ponašao koju bi sreo negdje na ulici itd
Pa zato bi i trebao neki jebeni admin ili moderator reagirati, znaju iskljucivati ljude zbog gluposti a na ovo ne reagiraju... prejadno. Ne čudim se ničemu frende, znam gdje živimo...
 
Jel ikako moguce doci do nives? Citam da je zena predobra ali nikako da mi se javi na poziv ili odg na poruku

Ima tko savjet tko je u kontaktu sa njom i bez nepotrebnih komentara molim
 
Kolika je cijena u eurima kod Crne pantere za one koji su više puta bili kod nje? Meni je 2020. drugi put ( i svaki slijedeći ) snizila s 400 na 300 kn pa me zanima kakva je sada situacija s novom valutom...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh